18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Norwegia Multi Kulti

felix2622 • 2015-12-02, 10:54
Nic nigdy nie dodałem, konto mam z dwa lata albo coś koło tego - ch*ja, sprawdziłem, prawie cztery :shock: - ale tym musiałem się podzielić, bo to przekracza wszelkie granice sk***ienia umysłowego państw, które popierają politykę multi srulti.

Cytat:

Dnia 16 listopada b.r. norweska Służba Ochrony Dzieci (Barnevernet) odebrała pięcioro dzieci chrześcijańskiej rodzinie Bodnariu. Rodziców oskarżono o „radykalne chrześcijaństwo i ideologiczną indoktrynację” z tego powodu, że starsza córeczka Eliana (10 lat) zaśpiewała w szkole chrześcijańską piosenkę.

Marius Konstantin, obywatel Rumunii, i jego żona Ruth, obywatelka Norwegii, osiedlili się w Norwegii około 10 lat temu, w rodzinnym miasteczku Ruth. Dzieci urodziły się w Norwegii, ich wiek waha się od 3 miesięcy do lat 10.

Brat Mariusa, pastor Daniel Bodnariu, opowiedział co zaszło: „Poniedziałek 16 listopada – pracownicy Barnevernet zabierają ze szkoły dwie córeczki, Elianę (10 lat) i Naomi (8 lat) i wywożą je w nieznanym kierunku. Następnie, razem z policją, przyjeżdżają do domu i zabierają chłopców, Mateusza (5 lat) i Jana (2 lata).

Mamę Ruth, z 3-miesięcznym niemowlęciem, Ezechielem, aresztują i zawożą na policję. Od tego czasu rodzice nie widzieli czworga swoich dzieci. Po kilku godzinach przesłuchań policja wypuszcza do domu Ruth, wraz z niemowlęciem.

Wtorek 17 listopada – przedstawiciele Służby Ochrony Dzieci, w towarzystwie 4 policjantów, przyszli do domu i zabrali niemowlę Ezechiela. Wtedy to powiedzieli mamie Ruth, że starsze dzieci zostały oddane dwóm innym rodzinom i że bardzo dobrze zintegrowały się z nimi i nie tęsknią za rodzicami.

Środa 18 listopada – Marius i Ruth spotykają się z adwokatem, który ich informuje, że mają prawo do informacji o postawionych im zarzutach i o innych prawnych aspektach sprawy. Włącznie z tym, że, według adwokata, karmiąca matka ma prawo do karmienia niemowlęcia.

Czwartek 20 listopada – matka może powtórnie zobaczyć niemowlę przez 2 godziny. Obiecano, że będzie mogła zobaczyć je także w sobotę i w niedzielę.

Poniedziałek 23 listopada – dzieci wypytywano z zamiarem ustalenia czy sprawę skierować do sądu czy zwrócić dzieci do domu z braku dowodów”.

Pastor Daniel Bodnariu doniósł, że rodzicom nie zezwolono na obecność podczas przesłuchiwania czworga starszych dzieci, nie pozwolono nawet na widzenie się z nimi i, rzekomo, adwokat reprezentujący rodzinę Bodnariu przedłożył fragmentaryczną i niepełną informację. Norweskie służby socjalne złożyły powództwo przeciwko Mariusowi i Ruth. Dzieci, oczywiście, nie oddano.

Pastor Cristian Ionescu z Chicago zamieścił w internecie petycję na której już widnieje 17 500 podpisów. „Drodzy bracia i siostry! Ciągle się modlimy i zbieramy podpisy pod wspierającą petycją. Prosimy was o modlitwę i o wasz podpis. Nasza nadzieja leży jedynie w Jezusie Chrystusie. Dziękujemy wam za modlitwy i poparcie!”.



(http://wolnemedia.net/prawo/w-norwegii-odbieraja-dzieci-za-piosenki-religijne/)

To już nie jest tolerowanie islamu w państwach multi kulti, to jest nietolerowanie chrześcijaństwa w krajach o polityce multi kulti.

Ode mnie dodam, że Allah to pedał i ch*j. :tecza:

KlinikaAborcyjna

2015-12-02, 18:12
up
ale większość nas Polaków oprócz lewackich sp***olin nie chce właśnie muslimów u nas w kraju

Kamil3l

2015-12-02, 18:56
@p0lybius

Wszystko niby się zgadzam, ale to zdanie:

"Czy wolimy walczyć z pedofilią w KK i krzyżem w Sejmie, czy zamachami bombowymi i przemytem terrorystów."

A co to w islamie pedofilii nie ma? Słyszałeś może pojęcie "seks udowy" i znasz wiek jaki "żona" musi osiągnać do "zwykłego" stosunku?


piotrekt1976

2015-12-02, 19:47
@ p0lybiusNawet nie bede komentowac bo k***a i po co ?
Chrzescijanstwo = spokoj, nielegalna pedofilina w wykonaniu ksiezyo zbokow , homoseksualizm( przewaznie w wykonaniu wszystkich zainteresowanych .
Buddyzm = spoleczenstwo kastowe - poczytac jak nie wiecie o czym pisze.
Islam = zalegalizowana pedofilia ( mozliwosc slubu z dzieckiem, seks udowu z dzieckiem do lat 9 , od lat 9 normalne sotsunki seksualne- co uwazam za zdrowe zj***nie , kobieta w zwiazku to kawalek miecha z ktorym mozesz robic co chcesz , ogolnie pojete niewolnictwo, nienawisc do kazdego kto nie jest muzulmaninem itd.. duzo wymieniac.
Ateisci= ludzie ktorzy po cichu wierza w sile wyzsza ale sa " nowoczesni " i nie pozwola zeby to zawazylo na ich wizerunku " oswieconych"
Judaizm= tu rowniez mozna sposr wymieniac, - najwazniejsze dla chrzecijan jest to ze dla przecietneho wyznawcy judaizmu jestesmy gorsi od murzynskiej dz**ki i oszukac nas i wykorzystac to sprawic dar ich Bogu.
hare Kriszna itd... - zwykle sekty ktore zeruja na naiwniakach...

Mozna tak w koleczko ale fakty mowia jedno , Europa mimo tego ze chrzescijanstwo nie jest idealnym modelem wartosci jest wysoko rozwinieta w przeciwienstwie do calej reszty globu.

PS Australia, USA Kanada rowniez wkorzystaly podwaliny wiary chrzescijanskiej do budowy wlasnych imperiow a to o czyms swiadczy.
Jedyna ciekawostka to Japonia , ale jesli spojrzec na ich kodeks bushido to mozna bez problemow znalezc wiele spojnych wartosci z chrzescijanstwiem :D

wafeko

2015-12-02, 20:19
Mieszkam w Norwegii i odpowiadam. Barnevarnet jest naprawde popie**olone to takie Gestapo dzisiejszych czasow

Titelitury

2015-12-02, 20:25
To jak Polaczki? chcecie coś takiego u was czy ruszycie swoje Polaczkowate dupy i coś z tym zrobicie? na początek można by nagłośnić sprawę wszędzie gdzie się da.

kusiu175

2015-12-02, 21:28
Czytając te wszystkie informacje z europy zachodniej i północnej na temat multi kulti odnosi się wrażenie " Amerykańskiego filmu". Ale odrazu nasuwa się myśl że to się dzieje serio... Nie wiem czy się cieszyć że mieszkam i pracuje w polsce czy myśleć nad emigracją do bardziej "cywilizowanych" państw. Tutaj majątku na chwile obecną się nie spodziewam, ale przynajmniej araba widzę tylko w budce z kebabem, dwóch cyganów pod kościołem i tyle kontaktu z multikulti...

Rodacy z emigracji, pomijając wyższe 2/4x wyższe wynagrodzenie to jesteście zadowoleni z wyjazdu, warto teraz przeprowadzką zastanawiać ?

Kreeggan

2015-12-02, 23:23
bloodwar napisał/a:

Mają dokładnie to co chcieli :) Ostatnio było o Szwecji że dwóch murzynów zadeklarowało się jako para gejowska i adoptowali 3 uroczych blond-aniołków i walczą o pełnie praw i paszporty dla nich i wyjazdu do Nigerii czy jakiegoś tam innego zadupia. Wiadomo - w Szwecji blondynek jak mrówków to tam ch*j, ale w Afryce nieletnia blondynka o niebieskich oczach jest warta tysiące dolarów, w burdelach by się kolejki ustawiały do nich z zapisami na miesiąc do przodu a kolesie by zbili majątek, oczywiście ktoś tam ich podj***ł że nie są prawdziwymi gejami bo obaj mieli żony i dzieci w Nigerii i zaczęli zbierać podpisy o odebranie im praw do dzieci, a tamci najeli prawników i wszystkich naokoło oskarżają o rasizm i homofobię i... wygrywają sprawę za sprawą, są przez to combo rasa-orientacja praktycznie nie do ruszenia. Komedia po prostu




Dej jakieś źródło, bo to brzmi tak absurdalnie, że aż się wierzyć nie chce.

bloodwar

2015-12-03, 09:48
@Up - niestety w demokratycznym i 100% wolnym kraju jak Szwecja sąd zakazał publikacji jakichkolwiek materiałów prasowych na temat tych panów i nakazał usunięcie wszelkich "newsów" z internetowych witryn wszystkich dzienników w Szwecji, więc nic nie znjadziesz a nie pamiętam imion tych panów więc nie wygooglam na szybko, ale poszukam

ValvePlsFix

2015-12-03, 18:13
bloodwar napisał/a:

@Up - niestety w demokratycznym i 100% wolnym kraju jak Szwecja sąd zakazał publikacji jakichkolwiek materiałów prasowych na temat tych panów i nakazał usunięcie wszelkich "newsów" z internetowych witryn wszystkich dzienników w Szwecji, więc nic nie znjadziesz a nie pamiętam imion tych panów więc nie wygooglam na szybko, ale poszukam


coś w ch*ja walisz, przeciez w internecie nic nie ginie. a gdybys widzial taki cyrk to chyba bys wrzucil na sadola? :D

bloodwar

2015-12-03, 21:47
No to szukaj geniuszu internetów, przecież pisze Ci że sąd najwyższy w Szwecji nakazał wszystkim szwedzkim dziennikom usunięcie publikacji na temat tych dwóch panów włącznie z archiwalnymi, szukaj.

crylor

2015-12-04, 12:39
Jestem ateistą ale lepszy katolik od muslima.