18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Norma w pracy przy wykladzinach :D

Taktoja3452 • 2020-07-24, 22:45
Na harda chyba za słabe, może słabe ale niektórym się spodoba, takie cięcia to u nas norma przy wykladzinach, miejmy nadzieję że pojawią się nowe


p47

2020-07-25, 11:21
Nie lepiej nauczyc sie ciac niz mowic ze to norma? :roll:

MArcin911

2020-07-25, 11:40
Słabe, ja sobie bardziej rozj***łem palec, praktycznie winając się w mięcho. Ale nie czułem potrzeby chwalenia się tym. Tak wygląda po 4 dniach.


DrinkingBuddy

2020-07-25, 12:17
Na Harda XD Na kwejka co najwyżej.

dominha

2020-07-25, 12:22
MArcin911 napisał/a:

Słabe, ja sobie bardziej rozj***łem palec, praktycznie winając się w mięcho. Ale nie czułem potrzeby chwalenia się tym. Tak wygląda po 4 dniach.



A czemu rozj***łeś? Brud Ci wszedł tak głęboko ze musiałeś obciąć połowe paznokcia?

ritu4l

2020-07-25, 13:00
Skoro mówisz że to norma, to zakladam że to zakład pracy chronionej, dla upośledzonych?

Seavitia

2020-07-25, 16:17
jjjkkkfff napisał/a:

@up
Znaczy że jak robisz sobie palcówkę to Ci się wydaje że to całkiem kto inny dotyka?
Cholera, muszę podpytać jakiegoś chirurga jak tak zrobić z ręką...



a to akurat jest całkiem proste, wystarczy sobie uszkodzic nerw promieniowy - chociażby przez dłuższe ściśnięcie. Czucie w dłoni stanie się mocno ograniczone, albo nawet szlag je całkiem trafi (zależne od stopnia uszkodzenia) Gorzej, że nadgarstek przestaje częściowo działać - z pozycji "luxnego zwisania" nadgarstka, bardziej w dół poruszysz, zgiąć palce - też da radę. Ale ni ch*ja nie podniesiesz, ani nadgarstka, ani nie wyprostujesz palców powyżej pozycji "luźnej"

To uszkodzenie ma też swoją, całkiem fajną nazwę - "porażenie sobotniej nocy" - najczęstszą przyczyną jest własnie to, że ktoś naj***ny odwala zgona i zasypia na swoim ręku, a że % go skutecznie unier*chamiają - to pozycja pozostaje przez dluższy czas niezmieniona - w efekcie dochodzi do porażenia nerwu promieniowego. Jak ktoś ma pecha z koilei, albo ogólnie mocny sen, to nawet naj***ny być nie musi, żeby się tego dorobić. Powrót do ruchomości nadgarstka i palców trwa jakieś 2 - 3 miesiące - ale zdarza się też, że może nigdy nie nastpic.

banana12462541

2020-07-25, 17:25
Norma? k***a, jak sie umie z nozem obchodzić to moze i norma

arekdd

2020-07-26, 03:28
A wystarczylo nalozyc porzadne rekawice ktore sa praktycznie nie przecinalne. Ale co tam po ch.j wydac troszke grosza. Teraz sie nauczysz

tomek1491

2020-07-26, 09:27
Do autora. Mam hurtownie wykladzin, nie chcesz zleceń na montaże? PM