18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nokaut z pozdrowieniami

CrazyEdek • 2021-03-13, 19:14
Myślał, że jest mądrzejszy, bo jest murzynem.


sard

2021-03-13, 19:30
Za hejlowanie murzyński ch*j mu w nos, bo w dupala pewnie lubi. Za doj***nie murzynowi jego ch*j w dupsko czarnego.

Jabulko69

2021-03-13, 19:41
Nie interesuje mnie powod, jesli bialy czlowiek spuszcza wpie**ol brudasowi to powinno sie takiemu kupic cysterne wodki i dozywotni karnet na k***y w nagrode.

Halman

2021-03-13, 19:51
ta co odchodzi w białej kurteczce.. czuję ze kochał bym ją od tyłu...

Obejszłem_system

2021-03-13, 19:52
Jabulko69 napisał/a:

Nie interesuje mnie powod, jesli bialy czlowiek spuszcza wpie**ol brudasowi to powinno sie takiemu kupic cysterne wodki i dozywotni karnet na k***y w nagrode.



Tym wspaniałym wpisem udowodniłeś nie tylko,że jesteś rasistą ale też ,że Twoi rodzice to biedaki umysłowe i spłodziły kolejnego biedaka umysłowego, który swoje przekonania stawia wyżej od logiki. To by świadczyło dalej o tym,że własciwie każde Twoje przekonanie może być oparte nie na faktach a na Twoim widzimisię. Co za tym idzie. Jesteś kretynem. Nie pozdrawiam,

pro_avenger

2021-03-13, 19:58
Jabulko69 napisał/a:

Nie interesuje mnie powod, jesli bialy czlowiek spuszcza wpie**ol brudasowi to powinno sie takiemu kupic cysterne wodki i dozywotni karnet na k***y w nagrode.



Dobrze, a teraz wracaj do lekcji.

ququa

2021-03-13, 20:05
Jabulko69 napisał/a:

Nie interesuje mnie powod, jesli bialy czlowiek spuszcza wpie**ol brudasowi to powinno sie takiemu kupic cysterne wodki i dozywotni karnet na k***y w nagrode.




Nagrode za to, że jest mentalnym nigerem?? Niczym sie nie różni od dzikusów skaczacych po glowie, i zadajacych ciosy z partyzanta. Na dodatek jeszcze salut rzymski, tym bardziej kwalifikuje do utylizacji.

Manii

2021-03-13, 20:29
Ten jego chod mnie rozj***l...chyba na kazdej dzielni jest jeden taki co tak chodzi....

TRQPL

2021-03-13, 20:33
Normalnie brzydze się faszystami, ale po tych akcjach z blm wole już normalnych białych zjebów bo ich jest garstka i nikt nie traktuje ich poważnie.
Piwko.

Lajzza

2021-03-13, 20:42
Nie wiem jak wam, ale mi się bardzo podoba ten film :)

NiemiecWaszPan

2021-03-13, 20:45
Jabulko69 napisał/a:

Nie interesuje mnie powod, jesli bialy czlowiek spuszcza wpie**ol brudasowi to powinno sie takiemu kupic cysterne wodki i dozywotni karnet na k***y w nagrode.



Co, jeśli murzyn dostał kopa bez powodu? Ten białas równie dobrze mógł tobie zaj***ć kopa z nudów, a ty takim patusom przyklaskujesz. Niezły z ciebie kretyn. Co do filmiku, to dwa odpady do utylizacji.

Januszek222

2021-03-13, 20:51
Gloryfikacja postaw przypisywanym murzynowi nie sprawi, że debil stanie się biały

Sierioża

2021-03-13, 20:56
Nygus dostał w p*zde i dobra jest.

banerr

2021-03-13, 23:36
NiemiecWaszPan napisał/a:

Co, jeśli murzyn dostał kopa bez powodu? Ten białas równie dobrze mógł tobie zaj***ć kopa z nudów, a ty takim patusom przyklaskujesz. Niezły z ciebie kretyn. Co do filmiku, to dwa odpady do utylizacji.



Jak murzyn mógł dostać bez powodu?
Nie ma takiej możliwości.

Marcinqqq

2021-03-14, 00:49
biały doj***ł murzynowi, a wyżej gównoburza gimbusów, portale wam się poj***ły