18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nokaut z pozdrowieniami

CrazyEdek • 2021-03-13, 19:14
Myślał, że jest mądrzejszy, bo jest murzynem.


Recydywista

2021-03-14, 01:12
Obejszłem_system napisał/a:

Tym wspaniałym wpisem udowodniłeś nie tylko,że jesteś rasistą ale też ,że Twoi rodzice to biedaki umysłowe i spłodziły kolejnego biedaka umysłowego, który swoje przekonania stawia wyżej od logiki. To by świadczyło dalej o tym,że własciwie każde Twoje przekonanie może być oparte nie na faktach a na Twoim widzimisię. Co za tym idzie. Jesteś kretynem. Nie pozdrawiam,



O jeju... Też jestem rasistą.... No straszne.... Straszne...

ququa napisał/a:

Nagrode za to, że jest mentalnym nigerem?? Niczym sie nie różni od dzikusów skaczacych po glowie, i zadajacych ciosy z partyzanta. Na dodatek jeszcze salut rzymski, tym bardziej kwalifikuje do utylizacji.



Kochany chrześcijaninie... Więc dalej pozwalaj sobie pluc w mordę i kopać w plecy. Zj***na religia niewolników i maluczkich żeby po całym dniu batowania się pomodlić i wierzyć że ktoś ci kiedyś wynagrodzi krzywdy. Sramen

PS. Lwusow i prokolorowych uprasza się o pójście w p*zdziec

Rafer

2021-03-14, 01:37
OOO Marcin Najman wraca od Jakimowicza na Jasną Górę...

Kamil3l

2021-03-14, 11:52
Recydywista napisał/a:

O jeju... Też jestem rasistą.... No straszne.... Straszne...
Kochany chrześcijaninie... Więc dalej pozwalaj sobie pluc w mordę i kopać w plecy. Zj***na religia niewolników i maluczkich żeby po całym dniu batowania się pomodlić i wierzyć że ktoś ci kiedyś wynagrodzi krzywdy. Sramen
PS. Lwusow i prokolorowych uprasza się o pójście w p*zdziec



Co ty pie**olisz. Gdzie on coś o religii pisał imbecylu? Ty umiesz czytać, czy na wyczucie zgadujesz co znaczą literki. Weź ty wracaj do tego pierdla kacapie w p*zdiet

notak

2021-03-14, 13:09
ququa napisał/a:

Nagrode za to, że jest mentalnym nigerem?? Niczym sie nie różni od dzikusów skaczacych po glowie, i zadajacych ciosy z partyzanta. Na dodatek jeszcze salut rzymski, tym bardziej kwalifikuje do utylizacji.



nie podniecaj się za bardzo, po prostu najczęściej to murzyni tak robią, jeszcze znienacka i zupełnie bez przyczyny,
pisano nawet o modzie, więc jak wpie**ol da biały, temu co jak widać cwaniaczył, to wielu ma z tego uciechę

Senjusan

2021-03-14, 14:38
Wy wszyscy jesteście pie**olnięci? Ten typ łysy jest Nazistą, a Nazizm to ideologia która uważa Słowian (czyli was wy pie**olone debile) za niższą rasę którą należy wyeliminować. Dla Nazistów Polacy są tyle samo warci co murzyni.

No ale jak widać średnia IQ na sadisticu jest to jakieś 80, dlatego nie widzicie problemu w takim zachowaniu. Do szkoły wracać, zamiast walić konia do odciętych głow.

Vinyl

2021-03-14, 14:47
Recydywista napisał/a:

O jeju... Też jestem rasistą.... No straszne.... Straszne...
Kochany chrześcijaninie... Więc dalej pozwalaj sobie pluc w mordę i kopać w plecy. Zj***na religia niewolników i maluczkich żeby po całym dniu batowania się pomodlić i wierzyć że ktoś ci kiedyś wynagrodzi krzywdy. Sramen
PS. Lwusow i prokolorowych uprasza się o pójście w p*zdziec





Recydywista napisał/a:

O jeju... Też jestem rasistą.... No straszne.... Straszne...
Kochany chrześcijaninie... Więc dalej pozwalaj sobie pluc w mordę i kopać w plecy. Zj***na religia niewolników i maluczkich żeby po całym dniu batowania się pomodlić i wierzyć że ktoś ci kiedyś wynagrodzi krzywdy. Sramen
PS. Lwusow i prokolorowych uprasza się o pójście w p*zdziec




Tylko dlatego że twoja babka/matka nie zatrzymała patologii twojej rodziny nie znaczy że wartości chrześcijańskie nie maksymalizują dobra społeczności

Pochodzisz z narodu który od paruset lat leży na łopatkach, gdzie matki chowają swych synów w zgodzie by jeden przez drugiego pchał się do najładniejszej dziury we wsi bo tylko to jest zgodne z ich wybujałym estetycznym pojmowaniem świata zwykle przez te samą religie powodowanym

Matki, babki które w dupie mają to że prawdziwa zmiana zajmuje czas i że stare jak starobiblijny Noe musi odejść by nastało nowe. Wszystko na teraz, na zaraz, a coniedzielne msze to dla większości tego motłochu tylko rodzaj katharsis by masy mogły pościć w zapomnienie to co odj***ly h*jowego przez cały tydzień i żeby przez te godzinę mogły pomarzyc co to im bozia nie da w przyszłym tyg.

Wiara traktuje o tym jak zachowasz się w chwili słabości ale masy czerpią swą moc nie z wiary tylko z obrządku i fałszywego poczucia wspólnoty

Wiara o której wspominasz i która winisz to rzecz drugorzędną dałbyś temu motłochowi islam albo judaizm to dalej odpie**alalby to samo.

dOpieca

2021-03-14, 18:18
murzyn murzynem , ale jestem ciekaw czy do przyj***nego murzyna jak szafa tez by tak zrobil. Jakiegos czosnka z buta potraktowal

Recydywista

2021-03-14, 21:21
Ahhh.... Te piski lewych i ulomnych.... Muzyka

polakwrocek

2021-03-15, 01:30
Biały kawał ch*ja zgoda.
Ale ten pijus obijający się o ludzi i pewnie "Dła szefu pincisiąt groszy" swoim zachowaniem zawsze pasywnie zbiera sobie na wpie**ol od kogoś.

MikiDuży

2021-03-15, 10:58
Piękna sprawa. Brawo

razak

2021-03-15, 17:16
jabane zwierze ! I będzie sobie taki chodził bez karnie i wk***iał ludzi. To go łysy pięknie naprostował :D piwko

Obejszłem_system

2021-03-16, 02:25
Recydywista napisał/a:

O jeju... Też jestem rasistą.... No straszne.... Straszne...


A ja Cie o coś pytałem?

mazga50

2021-03-21, 14:45
Bardzo podoba mi się nastawienie i postawa moralna tego pana. murzyn zaczepiał i obrażał ludzi, to się w końcu doigrał.