18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Noc poślubna była trudna

Flodzia • 2021-08-31, 15:05

Marinka ma już dość.

EvilDog

2021-08-31, 18:30
«За Чечню!» В Алтайском крае женщина в свадебном платье прыгнула с третьего этажа

Марина из Рубцовска вышла в окно на глазах у толпы. Женщина кричала о том, что ее хотят зарезать и не слушала уговоры или насмешки прохожих. Перед прыжком крики невесты потеряли смысл: «За Россию, за Чечню! Чечня!»

Девушка упала на натянутое полотно. Это смягчило падение, но женщина получила серьезные травмы: сотрясение головного мозга, перелом нижней челюсти и ушибы.

W skrócie:

Twierdziła że chcą ją zarżnąć , więc skoczyła z (i tu dziwne) wcześniej krzycząc : Za Rosje , za Czeczenie, Czeczenia!"
Przeżyła , ale , stan poważny . Damage : rozwalona czaszka, szczęka i siniaki .

Mzimu

2021-08-31, 20:12
Kacapskie maty dwufunkcyjne: przed skokiem napinana, po skoku kładziona na zwłoki.

An...........20

2021-08-31, 22:13
Halman napisał/a:

obstawiam ze pan młody skorzystał i wyr*chał nie to co trzeba... i honorem się dziewczę w welonie uniosło. Życie.



Tak to jest jak nie testuje się kobiety przed ślubem...

szoopyoku

2021-08-31, 22:57
Gdzie tu jest jakieś wiązanie na tych cegłach ???

marcino_zly

2021-09-01, 00:52
plastic napisał/a:

mogło być 10.000 powodów ale na bank wszystkie dotyczyły ku*asa. a dlaczego? bo mam ku*asa. pozdrawiam sadolową delegację Polskiego Towarzystwa Psychologicznego



Plasticowego w odbycie.

blokern

2021-09-01, 13:22
trambulator napisał/a:

Ona była aptekarką.
On przyszedł po prezerwatywy i poprosił o rozmiar XXXXXXXL
Dla niej to było marzenie życia, więc zaciągnęła go przed ołtarz.
Podczas nocy poślubnej okazało się, że on jest pie**olonym jąkałą



ale jąkała zaczał od X i skonczyl na L wiec nawet jezeli ma XL to i tak wiecej niz Ty :D

henzo31

2021-09-01, 20:59
Worek juź mają mogą od razu zapakować do utylizacji

Adae

2021-09-02, 01:17
Po skoku sadze, ze myslala ze to przescieradlo ja zlapie jak w bajkach, a tu ch*j zawinelo jak na hamaku i ryj w beton.

trambulator

2021-09-02, 07:29
blokern napisał/a:

ale jąkała zaczał od X i skonczyl na L wiec nawet jezeli ma XL to i tak wiecej niz Ty



Twoja żona mówi mi coś innego, ale jak chcesz, to i Ty się możesz zadławić :D