18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

NO TRUCKS

krzyks_04.0 • 2018-04-04, 15:01
Jakiś idiota postawił tam ten znak :nie_znaju:


Tco

2018-04-04, 15:14
No k***a pieknie !!! RIP Optimus Prime... :(

nowynick

2018-04-04, 15:24
piwo za to, że zwróciłeś moją uwagę na to co jest napisane na znaku :piwo: no k***a debil


a nagrywający przeżywa jakby to było jego auto :D

-_..........._-

2018-04-04, 17:04
@up Wiesz, że jak pociąg jebnie, wykolei się i poleci kaskadą, to rozwala wszystko także przed miejscem jebnięcia?

No właśnie. Pan w ciężarówce też pewnie nie miał na tyle wyobraźni, żeby zrozumieć, dlaczego ciężarówki mają tamtędy nie przejeżdżać.

Enbeen

2018-04-04, 18:09
pan z ciężarówki w odpowiednim momencie się zreflektował, i gdy zauważył napis no trucks, postanowił zatrzymać pojazd i dalej nie przejeżdzać, bo bał się złamać prawo, a w takim przypadku to pociąg złamał ciężarówkę
:) ah Ci amerykanie bez nich byłoby smutno

krzyks_04.0

2018-04-04, 18:14
Enbeen napisał/a:

pan z ciężarówki w odpowiednim momencie się zreflektował, i gdy zauważył napis no trucks, postanowił zatrzymać pojazd i dalej nie przejeżdzać, bo bał się złamać prawo, a w takim przypadku to pociąg złamał ciężarówkę
:) ah Ci amerykanie bez nich byłoby smutno



Tak. W lusterku zobaczył. 8-)

Enbeen

2018-04-04, 18:27
@viartus
tak zapomniałem że znaki tylko od jednej strony dają, tak samo jak światła na przejściach dla pieszych i skrzyżowaniach

krzyks_04.0

2018-04-04, 18:38
Enbeen napisał/a:

@viartus
tak zapomniałem że znaki tylko od jednej strony dają, tak samo jak światła na przejściach dla pieszych i skrzyżowaniach



To jak zauważył znak zatrzymując się już na torach? ch*ja widział i tyle, albo ch*j go ten znak obchodził. 8-)

Enbeen

2018-04-04, 20:52
@viratus
ironia, k***a chłopie ironia, troche ironii w tym smutnym jak p*zda świecie

Stajan

2018-04-05, 11:15
Ale jak to w ogóle się dzieje, że ciężarówka może utknąć na przejeździe? Szyny k***a wkręcają się w koła czy jak (sarkazm)? Pomijam sytuacje, w których idiota po prostu uznaje, że lepiej jest rozpie**olić pociąg i ciężarówkę niż plastikową rogatkę. Chyba, że to właśnie jest przyczyną w 90% nagrań? "O k***a mam sprawną ciężarówkę, ale dotknąłem kawałka plastiku więc nie ma siły. Dalej nie pojadę." Natomiast pozostałe 10% to niesłychane zbiegi okoliczności, bo akurat dokładnie w momencie przejazdu przez przejazd kolejowy psuje się silnik albo pękają wszystkie opony (nawet te w naczepie).

krzyks_04.0

2018-04-05, 11:53
Stajan napisał/a:

Ale jak to w ogóle się dzieje, że ciężarówka może utknąć na przejeździe? Szyny k***a wkręcają się w koła czy jak (sarkazm)? Pomijam sytuacje, w których idiota po prostu uznaje, że lepiej jest rozpie**olić pociąg i ciężarówkę niż plastikową rogatkę. Chyba, że to właśnie jest przyczyną w 90% nagrań? "O k***a mam sprawną ciężarówkę, ale dotknąłem kawałka plastiku więc nie ma siły. Dalej nie pojadę." Natomiast pozostałe 10% to niesłychane zbiegi okoliczności, bo akurat dokładnie w momencie przejazdu przez przejazd kolejowy psuje się silnik albo pękają wszystkie opony (nawet te w naczepie).



Mógł zawisnąć na przejeździe. Podobny wypadek był nawet w Polsce. Laweta wioząca drugą ciężarówkę utknęła (też był) zakaz i w zestaw wjechało Pendolino. To gdzieś na Opolszczyźnie było jakoś z rok temu. Znak chyba nie jest przypadkowo tuż przed przejazdem.

Essent

2018-04-05, 18:48
Up To jak ciężarówka może utknąć,zawiesić się na torach to jak osobówka ma przejechać ? :kawa:

krzyks_04.0

2018-04-05, 20:55
Essent napisał/a:

Up To jak ciężarówka może utknąć,zawiesić się na torach to jak osobówka ma przejechać ? :kawa:



Rozstaw osi. Mam ci to rozrysować?

Rysunek poglądowy robiony na kolanie. Opis zbędny. :kawa:


dawidzenek

2018-04-06, 12:57
o j***ny, ja w dziecinstwie tylko kamienie i patyki podkladałem