18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

No to Uszatek pojechał po całości

bleblebator1 • 2019-01-01, 02:36
No to komuch pojechał po całości :mrgreen:

kolosasz

2019-01-01, 12:25
mygyry napisał/a:


Ciekawe, że stary komuch nie domaga się równego podziału swojego majątku wśród społeczeństwa...


Pewnie dlatego, że nie należał do PZPR. Był on po prostu rzecznikiem rządu w latach 1981-1989.

Velture napisał/a:

Ja tylko chcę w tym miejscu wszystkim zgromadzonym przypomnieć, że to rabin ssie penisa niemowlakom. Tak. Po obrzezaniu żyd bierze i wkłada członka małego dziecka sobie w usta a następnie go ssie odsysając krew. Żydzi robią tak od wieków.

I jakby co przypominam, że nic się nie zmieniło a ja dalej nie mam chrztu.

Dziękuję za uwagę.



Ja chcę przypomnieć, że obrzezanie to rytuał.

I przypominam też, że czynności wykonywane przez ginekologa to badanie medyczne a nie ordynarna macanka wykonywana przez sapiącego oblecha po to, by waszej kobicie dobrze zrobić. Dlatego przypominam: Polaku nie bij swej kobiety gdy ta powie, że wróciła od ginekologa

mygyry

2019-01-01, 12:29
@up Ty kompletnie nie rozumiesz pewnych aluzji a chcesz napisać, coś co ci się wydaje mądre...

cobranocka

2019-01-01, 13:35
A co z tym pierwszym cytatem ? jakiś inny ...

ellsworth

2019-01-01, 15:32
HAL9000/2 napisał/a:


takimi "uczciwymi" poglądami pokazuje czym jest zlewacenie - wybiórczą, idiologiczną głupotą podszytą strachem o własną dupę


No tak, ty pewnie o własną dupę się nie boisz, za to o jakiegoś wyimaginowanego bożka, że dozna krzywdy z rąk człowieka, już owszem. Ja pie**olę, średniowiecze!

Wiewór

2019-01-01, 17:44
Nie to tygodnik w którym napie**alaja się ze wszystkich. Są neutralni. Z islamistow też się śmieją.
Tylko skąd to macie wiedzieć skoro nigdy nie czyta liście tylko pie**olocie tak od rzeczy bo tak powiedzieli w radio Maryja.
Nie śmieje się z hipokrytow, lapowlarzy, pedofili bez względu na opcje polityczna.

Loaloa

2019-01-01, 17:47
Wstawka z Panem Jerzym, a sadolowe katolstwo sra żarem, aż wióry lecą. No, popluli na "starego komucha", to teraz jazda na plebanię, bo ksiądz dobrodziej czeka z "błogosławieństwem".

mygyry

2019-01-01, 18:09
Abraxus napisał/a:

Nie to tygodnik w którym napie**alaja się ze wszystkich. Są neutralni. Z islamistow też się śmieją.
Tylko skąd to macie wiedzieć skoro nigdy nie czyta liście tylko pie**olocie tak od rzeczy bo tak powiedzieli w radio Maryja.
Nie śmieje się z hipokrytow, lapowlarzy, pedofili bez względu na opcje polityczna.


A tam wielokrotnie czytałem, bo za gówniarza to było jedyne źródło nagości, które się tam czasem trafiało :amused:
A co do neutralności, to akurat przypomina mi bardziej gazetę wyborczą, tyle że bardziej hardcorowa, ale jednak w wielu kwestiach sprowadza się do tej samej narracji

Al...........is

2019-01-01, 19:31
pie**olony żydokomuch :(

Nutzz

2019-01-01, 22:18
A przepraszam bardzo, w dupę was w tym śmiesznym kraiku jebie ksiądz czy imam? Bo mi się nie wydaje żeby bolzga miała jakikolwiek problem z muzułmanami wpie**alającymi się między wódkę a zakąskę i za paznokcie.

Wiewór

2019-01-02, 08:14
mygyry napisał/a:


A tam wielokrotnie czytałem, bo za gówniarza to było jedyne źródło nagości, które się tam czasem trafiało :amused:
A co do neutralności, to akurat przypomina mi bardziej gazetę wyborczą, tyle że bardziej hardcorowa, ale jednak w wielu kwestiach sprowadza się do tej samej narracji


Już nie wymyślaj, że NIE przypomina wyborczą. Wyborcza bardziej przypomina dawne skandale.
NIE jest gazetą dla racjonalistów a Wyborcza to stek bzdur dla ch*j wie kogo. Czasem im się trafi jakiś dobry artykuł ale to chyba tylko jak ich cenzor dyżurny od poprawności politycznej zaśpi.

TB303

2019-01-02, 08:24
HAL9000/2 napisał/a:

kryptolewusy mu hołdują a ja widzę tylko ograniczonego do jednej tematyki starego tetryka


Jednak to działa, bo dalej spinacie dupy.

janlew

2019-01-02, 10:54
Ja tam widzę żyda antykatolika, który jebie kozła. Jedyne co mnie dziwi to że go dyma, a nie całuje po ogon, ale widać i wśród parchów zmieniają się mody

PieronJasnySzlag

2019-01-02, 16:51
Od początku świata, od dziejów zarania dupa służyła wyłącznie do srania.
I przyszedł pan Wojciech, zmienił wolę pana, przyszył dupie uszy I stworzył Urbana.