18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

No to smacznego chłopcy

TT4 • 2017-04-13, 18:47
Chłopcy przyłapani na paleniu marihunaen. Końcóweczka najlepsza.



A tu po prostu policjanci kazali się napie**alać.


krzyks

2017-04-13, 19:20
k***a.... 40 na karku, a trawki nie jarałem... :roll:
Ma ktoś :krejzi:

TT4

2017-04-13, 19:22
Up Mam 8-)

~DMT

2017-04-13, 19:47
Jak mam być szczery, to mi się już zwyczajnie znudziła, a przejarałem w życiu tyle, że bym za to sobie teraz poszedł do salonu z Miśkami i wybrał jakąś Skę :amused:

Właśnie sobie też uświadomiłem, że idąc tokiem "myślenia" specjalistów od "narkotyków", skoro MJ mnie już nie kręci, to trzeba zapodać coś mocniejszego... Idę ściągnąć trochę elektrolitu z akumulatora i zapie**olę po kablach, po czym pójdę do galerii i będę na oślep dźgał nożem wszystkich dookoła, no bo jestem przecież na głodzie... Banda tępych ch*jów, mówiących o czymś, o czym nie mają pojęcia... Z dopami zróbcie porządek, bo to jest dopiero ścierwo...

Jesse.Pinkman

2017-04-13, 20:15
MaszAyahuaskę napisał/a:

Jak mam być szczery, to mi się już zwyczajnie znudziła, a przejarałem w życiu tyle, że bym za to sobie teraz poszedł do salonu z Miśkami i wybrał jakąś Skę :amused:

Właśnie sobie też uświadomiłem, że idąc tokiem "myślenia" specjalistów od "narkotyków", skoro MJ mnie już nie kręci, to trzeba zapodać coś mocniejszego... Idę ściągnąć trochę elektrolitu z akumulatora i zapie**olę po kablach, po czym pójdę do galerii i będę na oślep dźgał nożem wszystkich dookoła, no bo jestem przecież na głodzie... Banda tępych ch*jów, mówiących o czymś, o czym nie mają pojęcia... Z dopami zróbcie porządek, bo to jest dopiero ścierwo...



Znam wielu gości, którzy mają żonę, dziecko, dobrą pracę i zapalą raz na 2,3 tygodnie dla odstresowania się w tym poj***nym i zaganianym życiu. Wszystko jest dla ludzi ale z umiarem a codziennie jaranie niszczy tak samo jak codziennie picie wódki dlatego mam bekę z młodocianych pseudo-gangsta-raperów, którzy chwalą się ile to shitu nie przejarali :)

~DMT

2017-04-13, 20:39
BluntedAstronaut napisał/a:



Znam wielu gości, którzy mają żonę, dziecko, dobrą pracę i zapalą raz na 2,3 tygodnie dla odstresowania się w tym poj***nym i zaganianym życiu. Wszystko jest dla ludzi ale z umiarem a codziennie jaranie niszczy tak samo jak codziennie picie wódki dlatego mam bekę z młodocianych pseudo-gangsta-raperów, którzy chwalą się ile to shitu nie przejarali :)



Dokładnie. Moja wstawka o tym ile wyjarałem, jest jak najbardziej prawdziwa, a napisałem to w celu ośmieszenia tych pseudo-specjalistów, co to twierdzą, że jak juz palisz, to zostaniesz ćpunem i bedziesz walił po nosie i po kablach, w dodatku będziesz kradł, i zabijał ludzi, żeby mieć na "działkę"...

Jesse.Pinkman

2017-04-13, 20:57
MaszAyahuaskę napisał/a:


Dokładnie. Moja wstawka o tym ile wyjarałem, jest jak najbardziej prawdziwa, a napisałem to w celu ośmieszenia tych pseudo-specjalistów, co to twierdzą, że jak juz palisz, to zostaniesz ćpunem i bedziesz walił po nosie i po kablach, w dodatku będziesz kradł, i zabijał ludzi, żeby mieć na "działkę"...



Niestety w Kaczylandzie za rządów cesarza Jarosława nie oczekujmy cudów. Za 0,3 grama prokurator może ale NIE MUSI odstąpić od pie**olonych czynności. Chore, popie**olone prawo.

MiszkaZubow

2017-04-13, 22:00
Nie jeden Sebastian by zeżarł jedynę za cenę paru liści.

Sabajone

2017-04-14, 07:03
MaszAyahuaskę napisał/a:

Jak mam być szczery, to mi się już zwyczajnie znudziła, a przejarałem w życiu tyle, że bym za to sobie teraz poszedł do salonu z Miśkami i wybrał jakąś Skę :amused:



Nie da się wyjarac tyle do 30tki żeby kupić nową Ske :D

Ale co do reszty się zgadzam. Też trochę wyjarałem w życiu ale jakoś dalej mnie nie ciągnie. A i Marysia poszła w odstawkę. Teraz to tylko raz na rok jak się gdzieś na wyjazd wybieram z kumplami w Polskę.

albazsanagycjib

2017-04-15, 08:51
Dlaczego marihuana jest groźna? Bo można za nią trafić do więzienia.

Typy karzą i nie wiedzą nawet za co i dlaczego. No może sam fakt palenia dla młodego człowieka, którego organizm się rozwija nie jest najlepszy, ale tak samo zły ma alkohol.

A co do niepalenia MJ w PL, to teraz od dłuższego czasu jest drogie, ch*jowe i nie ma skąd wziąć.

CiociaSmiglo

2017-04-15, 12:23
@Up Up Up dokładnie tak jest. Mimo tego, że 4 lata temu paliłam codziennie przez rok czasu, bez problemu z dnia na dzień po prostu przestałam i nigdy mnie do tego nie ciągnęło. Teraz zapale raz na rok i nie czuje potrzeby jarania. Pale po prostu jak ktoś poczęstuje bądź sama z siebie mam ochotę wieczorem rozluźnić się przy jakimś dobrym filmie :)

Sonal

2017-04-15, 12:30
Widzę, że kółko wzajemnej adoracji j***nych ćpunków nam się zrobiło.

socjalmmv

2017-04-15, 14:03
@up
widzę że to jeden z tych specjalistów o którym pisał ~MaszAyahuaskę

~DMT

2017-04-15, 16:31
Sabajone, da się :amused: