18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

nowynick

2018-08-20, 11:31
Ale zauważyliście, że młode murzyny w takiej Etiopii to się uczą w szkołach i nie skaczą sobie po głowach na przerwach? Muzułmanie w swoich krajach prawie nie gwałcą i dopóki ktoś im na siłę demokracji nie serwuje to raczej nie robią zamachów, o ilu zamachach w Iranie słyszeliście w porównaniu do sąsiadów Iraku i Afganistanu? To jakby w Afryce i bliskim wschodzie ktoś robił segregację i przeznaczał najgorsze ścierwo na eksport...

PS należy mieć islamofobię - to jest strach przed tymi co chcą nas powybijać w imię boga, tylko idiota nie ma islamofobii...

jw_amigowiec

2018-08-20, 14:12
@nowynick
Fobia to lęk nieuzasadniony, więc mylisz pojęcia. Ten przecież jest uzasadniony. ;)

emperorzbigniew

2018-08-20, 17:01
Polecam wakacje np. w Emiratach. Tam człowiek zrozumie, że są dwa światy arabskie - ten od ahmedów, kóz i pocisków przeciwczołgowych oraz ten, gdzie koleś podjeżdża dobrą furą, robi drogie zakupy i gada przez komórkę o interesach. Trochę mamy tendencję do patrzenia na arabów przez pryzmat tego, co dzieje się w UE. Choć, z drugiej strony, to nie dziwne.

TB303

2018-08-20, 17:06
madasadas napisał/a:

No to rasizm.


No to rasizm :amused:

freaky

2018-08-20, 17:41
madasadas napisał/a:

No to rasizm.


O taką akcję to ja popieram.

ValvePlsFix

2018-08-20, 22:02
@emperorzbigniew a ja polecam się zapoznać z ich kulturą. Tam kara śmierci jest czymś normalnym. I to za błahe przewinienia.

wulfgarval

2018-08-21, 05:24
jw_amigowiec napisał/a:

@nowynick
Fobia to lęk nieuzasadniony, więc mylisz pojęcia. Ten przecież jest uzasadniony. ;)



Zrobiłbym tu długi wywód, ale szkoda czasu. Po prostu obejrzyj, gość ładnie wyj***ł na wierzch co jest nie halo w tej definicji:

MadZdzich

2018-08-21, 13:09
No to po jednym z tej okazji ;-)

dissne1

2018-08-22, 23:02
@nowynick za parę lat w Iranie również będą zamachy, ponieważ po Korei północnej to ostatni kraj w którym nie ma banków hamerykańskich. Czemu USrael tak się rzuca do Iranu i tak im przeszkadza dążenie Persów do posiadania broni nuklearnej? Przecież takie stany zmiotły by Iran który im nawet nie zagraża, ale pretekst do wojenki musi być ;)
mnie zastanawia dlaczego uprzywilejowany kraj Izrael ma zawsze czyste ręce. Może to genialny PR jakiego my możemy pozazdrościć..?
P.S Iran to najnormalniejszy kraj tej części Azji, kobiety praktycznie mogą ubierać się jak chcą, oczywiście bez przesady- nie mogą nosić spodenek które pół dupy odsłaniają