18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

No to miłego weekendu życzę...

Halman • 2022-11-18, 19:29

chyba jednak nie... :-D

35i

2022-11-18, 19:35
Oczywiście ryj w smartfonie, k***a.

venezia21

2022-11-18, 19:47
35i napisał/a:

Oczywiście ryj w smartfonie, k***a.



Pewnie live robił jak wysiadać poprawnie z auta

Love_is_Love

2022-11-18, 19:49
Fejk jak ch*j. Po co by go pedał nagrywał? Telefon jest wygaszony aż do momentu gdy nie zobaczyli w lusterku że autobus jest blisko. Poza tym kto wysiada tak bokiem rozchylając drzwi na maksa? No wiem, nasz Velture ;) Ale tu nie ma na to uzasadnienia. Te drzwi miały zahaczyć o ten samochód.

ququa

2022-11-18, 19:50
Love_is_Love napisał/a:

Fejk jak ch*j. Po co by go pedał nagrywał? Telefon jest wygaszony aż do momentu gdy nie zobaczyli w lusterku że autobus jest blisko. Poza tym kto wysiada tak bokiem rozchylając drzwi na maksa? No wiem, nasz Velture Ale tu nie ma na to uzasadnienia. Te drzwi miały zahaczyć o ten samochód.





k***a zepsułeś cała zabawę

Halman

2022-11-18, 20:01
Love_is_Love napisał/a:

. Poza tym kto wysiada tak bokiem rozchylając drzwi na maksa?


chińczyk ze sztuczną nogą?

DużyKogut

2022-11-18, 21:25
No i teraz ma drzwi obrotowe w aucie :D

LouisdeFunes

2022-11-18, 21:35
Love_is_Love napisał/a:

Fejk jak ch*j. Po co by go pedał nagrywał? Telefon jest wygaszony aż do momentu gdy nie zobaczyli w lusterku że autobus jest blisko. Poza tym kto wysiada tak bokiem rozchylając drzwi na maksa? No wiem, nasz Velture Ale tu nie ma na to uzasadnienia. Te drzwi miały zahaczyć o ten samochód.



fejk kto zrobili Twoi starzy jak r*chali się i zrobili ciebie

petru23

2022-11-18, 21:56
Love_is_Love napisał/a:

Fejk jak ch*j. Po co by go pedał nagrywał? Telefon jest wygaszony aż do momentu gdy nie zobaczyli w lusterku że autobus jest blisko. Poza tym kto wysiada tak bokiem rozchylając drzwi na maksa? No wiem, nasz Velture Ale tu nie ma na to uzasadnienia. Te drzwi miały zahaczyć o ten samochód.



Nie wiem kto jeszcze tak wysiada, ale wiem kto wsiada. Specjalista. Znawca motoryzacji. I autko troszkę droższe


kocur

2022-11-19, 00:29
Halman napisał/a:

chińczyk ze sztuczną nogą?



Pewnie ich sporo.

Za to takiego ciula, bezdennie głupiego, z ostrym niedoj***niem mózgowym ciężko znaleźć.

Dracula

2022-11-19, 08:08
35i napisał/a:

Oczywiście ryj w smartfonie, k***a.



Dzięki, iż mnie olśniłeś, bo myślałem, że na wibracjach w Twojej dupie. ;-)

Leatherface

2022-11-19, 10:33
Kolejny dobil ogłupiony telefonem komórkowym przyrośniętym do łapy... szkoda że kierowcy autobusu nie udało się naznąć szlaczka na asfalcie.