18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

No to dowcip

mateusos • 2016-03-17, 19:12
Chce, żeby pierwsza zasada studentów prawa była taka sama jak pierwsza zasada w "Fight Club"

UBcjaPOLSKA

2016-03-17, 19:36
No, powiedzmy... Ani to śmieszne, ani super błyskotliwe, ale w sumie się nadaje.
Niech k***y zobaczą.

nelbox

2016-03-17, 19:36
jeżeli ta zasada brzmi "nie czytajcie dowcipów mateusosa" to jestem za

mygyry

2016-03-17, 20:23
Ci co pie**olą, że studenci prawa się chwalą swoim kierunkiem, już chyba prześcigli ich w pie**oleniu o ich pie**oleniu

hudziel

2016-03-17, 20:31
Tak samo jak z klubem mimów.

jjjkkkfff

2016-03-17, 22:04
Przyszedł raz do mnie do firmy taki jeden darmowy stażysta z urzędu pracy... Pierwszy dzień w pracy dostał do ręki miotłę. Od razu zaczął się rzucać że on jest przecież po studiach prawniczych. k***a, no tak nie będzie z nim łatwo. Dobra, student, wszystko Ci wyjaśnimy- więc to urządzenie to jest miotła, a używa się jej tak...

CJ...........ac

2016-03-18, 15:43
Widzę że tu powyżej się paru studentów prawa znalazło :amused:

kam332

2016-03-18, 15:56
jjjkkkfff napisał/a:

Przyszedł raz do mnie do firmy taki jeden darmowy stażysta z urzędu pracy... Pierwszy dzień w pracy dostał do ręki miotłę. Od razu zaczął się rzucać że on jest przecież po studiach prawniczych. k***a, no tak nie będzie z nim łatwo. Dobra, student, wszystko Ci wyjaśnimy- więc to urządzenie to jest miotła, a używa się jej tak...



A na jakie stanowisko przyszedł pracować?

Madafakerski

2016-03-18, 15:56
Ostatnio się tak uśmiałem krojąc cebule...

1408

2016-03-18, 15:59
Studiuję prawo, więc wiem, że raczej do tego nie dojdzie. :amused:

Hochsztapler

2016-03-18, 16:02
:homer:
Jeżdżenie po studentach prawa zrobiło się już tak nudne, że tylko jacyś pie**oleni idioci po nieudanej hemisferektomii dalej wrzucają te bzdury i się tym podniecają. To samo tyczy się żartów z wegetarian, Wojtyły, religii i żydów...chociaż nie, dowc**y o żydach zawsze będą śmieszne (w końcu sam Jahwe chciał, żeby wszyscy nienawidzili jego naród.)

Nie, nie jestem studentem prawa. Studiuje kognitywistykę.

Tak, tak samo jak student prawa będę w przyszłości bezrobotny...j***ny śmieszku z gimnazjum.

PaniczDrozder

2016-03-18, 16:04
w sumie to chyba już obowiązuje, bo nigdy nie słyszałem, żeby student prawa mówił coś o fightclubie

Mashe

2016-03-18, 16:11
Ostatnio na trasie Przemyśl - Wrocław jechałam w przedziale z kilkoma panami. Zwykle w nosie mam towarzystwo, no ale w końcu spojrzałam z kim jadę. Przede mną koleś - zwykły jakich wielu, ale widzę, że patrzy. To też patrzę. A ten sięga do torby i wyciąga kodeks karny. I od tej pory świat nie istnieje. Najlepsze, że patrzył wieki w jedną kartkę i jestem pewna że z tym nieobecnym wzrokiem to była zwykła poza. Nie minęła cholerna minuta, a chłopak po mojej prawej patrzy na kolesia numer jeden, odkłada jedzenie i wyciąga kodeks cywilny (o ile dobrze spojrzałam, ale jakiś kodeks na pewno). I do samego Krakowa obaj patrzyli w jedną stronę jak w obrazek, myśląc o niebieskich migdałach.

To był dzień kiedy wzięłam na poważnie kawały o studentach prawa.

vuxqaz

2016-03-18, 16:22
@Hochsztaper

nie no kogniwistyka raczej nie jest taka zła, fakt nic o tym nie wiem :D ale myślę że jakby połączyć to z równoległym studiowaniem informatyki (programowania) to potem jakąś pracę by się znalazło zwłaszcza przy obecnym rozwoju kierunku informatyki i sztucznej inteligencji

kuba7575

2016-03-18, 16:38
Nie pierwsza, a pierwsza oraz druga.
"1. Dont talk about fightclub
2. Dont talk about fightclub"