18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

No powiedz mi to w twarz!

~Velture • 2018-03-05, 16:50
Tak się kończy nazywanie rzeczy po imieniu :hitler:


Essent

2018-03-05, 16:52
NIe potrafi się dogadać i szkody robi.j***na dzicz :kawa:

janlew

2018-03-05, 17:10
k***a mać, założyliście Liberię to z niej skorzystajcie !!!
Zamiast tego że uwolniony niewolnik może tam pojechać, było zrobić że musi. Trzy litery źle, i zafundowaliście sobie rozpie**ol. No ale jako to mówią ...nigdy nie jest za późno by zacząć zmieniać świat.

S.T.U_Cummins

2018-03-05, 17:10
Ja bym porozjeżdżał dzicz. Tak samo się zachowują jak polscy narodowcy czuje że ma obstawę 5 kolegów co w razie co mu pomogą i kozaczy by zaimponować. A oni go podziwiają.

garota

2018-03-05, 17:15
@up

Co p*zdeczko ty też siedziałeś w samochodzie i nie miałeś jaj żeby skończyć co zacząłeś? Uwaga lewak lamus zlokalizowany.

janlew

2018-03-05, 17:17
S.T.U_Cummins napisał/a:

Ja bym porozjeżdżał dzicz. Tak samo się zachowują jak polscy narodowcy czuje że ma obstawę 5 kolegów co w razie co mu pomogą i kozaczy by zaimponować. A oni go podziwiają.


Ktoś tu chyba dostał w p*zdę za rurki i różową koszulkę. Pięciu ich było i dopiero piąty ci dał radę co ? ...hehe
Idź leczyć p*zdosmutki gdzie indziej. Aha i różnica jest taka, że narodowcy są u siebie.

gtrunio

2018-03-05, 17:20
jakie ładne gatki, dopiero z pierdla wyszedł? :amused:

teken

2018-03-05, 17:42
dlaczego po prostu ich nie rozjechał ?

Dzisiaj

2018-03-05, 18:27
W tym momencie pan z samochodu powinien wyciągnąć swojego glocka i z niego skorzystaćw obawie o własne życie...

Jo...........23

2018-03-05, 19:35
gtrunio napisał/a:

jakie ładne gatki, dopiero z pierdla wyszedł? :amused:



A może dostał angaż w arabskim filmie krótkometrażowym... :amused:

S.T.U_Cummins

2018-03-05, 22:47
garota napisał/a:

@up

Co p*zdeczko ty też siedziałeś w samochodzie i nie miałeś jaj żeby skończyć co zacząłeś? Uwaga lewak lamus zlokalizowany.


.
janlew napisał/a:


Ktoś tu chyba dostał w p*zdę za rurki i różową koszulkę. Pięciu ich było i dopiero piąty ci dał radę co ? ...hehe
Idź leczyć p*zdosmutki gdzie indziej. Aha i różnica jest taka, że narodowcy są u siebie.



W tym momencie pokazaliście że w cale nie odbiegacie od tego czarnego z filmiku. Rurek nie noszę i z ch*jostwem się nie zadaje narodowcy dla mnie to największy margines społeczny potem są ćpuny (raz w tygodni (lub częściej) wali w nochal/jara zioło) bez ambicji, alkoholicy itd. Już wiem że w normalną męską dyskusje nie można z wami wejść bo zaraz jak zwierzęta będziecie chcieli użyć argumentu siły. Co nie otwiera się scyzoryk w kieszeni?
Jak bym sam na sam rozmawiał z którymś z was byś spuścił głowę a jak z obstawą koleżków to kozak a na drugi dzień w środku dnia sam muszę podchodzić się witać czy nie chce podyskutować i tylko strach w oczach widzę takich agentów jak wy.

Jeszcze dodajcie że jesteście zwolennikami broni palnej po co wam to? Dorobiliście się auta za 200K ? Czy broń potrzebna do przewagi w słownych dyskusjach :D :D :D

Powiedzcie mi czemu najczęściej w parze z narodowcem idzie ćpanie"?

vl...........00

2018-03-05, 23:13
Niby bambo ale kopa fajnego sieknął.

wzx123

2018-03-05, 23:35
S.T.U_Cummins napisał/a:


.


W tym momencie pokazaliście że w cale nie odbiegacie od tego czarnego z filmiku. Rurek nie noszę i z ch*jostwem się nie zadaje narodowcy dla mnie to największy margines społeczny potem są ćpuny (raz w tygodni (lub częściej) wali w nochal/jara zioło) bez ambicji, alkoholicy itd. Już wiem że w normalną męską dyskusje nie można z wami wejść bo zaraz jak zwierzęta będziecie chcieli użyć argumentu siły. Co nie otwiera się scyzoryk w kieszeni?
Jak bym sam na sam rozmawiał z którymś z was byś spuścił głowę a jak z obstawą koleżków to kozak a na drugi dzień w środku dnia sam muszę podchodzić się witać czy nie chce podyskutować i tylko strach w oczach widzę takich agentów jak wy.

Jeszcze dodajcie że jesteście zwolennikami broni palnej po co wam to? Dorobiliście się auta za 200K ? Czy broń potrzebna do przewagi w słownych dyskusjach :D :D :D

Powiedzcie mi czemu najczęściej w parze z narodowcem idzie ćpanie"?



Tak ładnie pogaszeni jedną wypowiedzią. Teraz uważaj bo może być odzew "zobaczymy czy byłbyś taki cwany mówiąc mi to w twarz" :-P

Mors_Nigra

2018-03-06, 01:01
"narodowcy są u siebie" narodowcy u siebie są tylko w grobie.

garota

2018-03-06, 08:19
S.T.U_Cummins napisał/a:


.


W tym momencie pokazaliście że w cale nie odbiegacie od tego czarnego z filmiku. Rurek nie noszę i z ch*jostwem się nie zadaje narodowcy dla mnie to największy margines społeczny potem są ćpuny (raz w tygodni (lub częściej) wali w nochal/jara zioło) bez ambicji, alkoholicy itd. Już wiem że w normalną męską dyskusje nie można z wami wejść bo zaraz jak zwierzęta będziecie chcieli użyć argumentu siły. Co nie otwiera się scyzoryk w kieszeni?
Jak bym sam na sam rozmawiał z którymś z was byś spuścił głowę a jak z obstawą koleżków to kozak a na drugi dzień w środku dnia sam muszę podchodzić się witać czy nie chce podyskutować i tylko strach w oczach widzę takich agentów jak wy.

Jeszcze dodajcie że jesteście zwolennikami broni palnej po co wam to? Dorobiliście się auta za 200K ? Czy broń potrzebna do przewagi w słownych dyskusjach :D :D :D

Powiedzcie mi czemu najczęściej w parze z narodowcem idzie ćpanie"?




A ty pokazałeś że jesteś jeszcze dalej za murzynami. Dla ciebie to dla ciebie tamto...kogo obchodzi co cię boli lamusie. Jesteś tylko p*zdą która narzeka ciągle na to samo. p*zdą jesteś, nieważne kto cię wyr*chał w życiu.