18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

No nie do buta

Rudgardh • 2019-11-07, 12:55
mi nalał :badyl:


paczekmaster

2019-11-07, 12:59
no i tak leci 20 zł/h, a potem za panele trzeba bulić jak by to był parkiet.

gustav665

2019-11-07, 13:10
jakiekolwiek zabawy gdzie penis drugiego człowieka gra jakąkolwiek rolę są pedalstwem ciotą i ch*j

contracts

2019-11-07, 13:41
gustav665 napisał/a:

jakiekolwiek zabawy gdzie penis drugiego człowieka gra jakąkolwiek rolę są pedalstwem ciotą i ch*j



To jak zabawiam się penisem Twojej żony to też pedalstwo?

TRQPL

2019-11-07, 14:15
Robole i ich plebejskie poczucie humoru.
Łap bro.

dżuma

2019-11-07, 15:13
W netach jest multum filmików z tego typu zabaw więc dziwie się, że nadal są osoby, które się na to nabierają

Policeman

2019-11-07, 15:39
Ci ludzie raczej nie siedzą tak na internetach. Kiedyś spotkałem takiego na "all excuse me", robotnik gość trochę tylko starszy ode mnie. Dopiero co się dowiedział, że może łączyć się z WiFi i mieć net w komórce i to jeszcze bez limitu! Więc przejrzał pół internetu przez noc i na drugi dzień naj***ny przy barze pokazywał mi jakieś znane od lat filmiki. Nie widzę nic złego w tym, że ktoś jest trochę wyłączony z tego sieciowego syfu i żyje swoim życiem. Kiedyś też tak miałem, czytałem więcej książek, więcej wychodziłem i w ogóle byłem bardziej człowiekiem, a potem sk***iłem się internetem i trywialną rozrywką. Teraz wiem kim są siostry godlewskie kto z kim walczył w fame mma i nawet jakieś dramy blogerów. Ja pie**olę.

krasnal_hałabała

2019-11-07, 19:39
@up, Co to są dramy blogerów?

A tak poza tym to jakby mi tak robotnik robił sobie jaja w domu podczas pracy to nikt by już go nie wynajął.

humalien

2019-11-08, 00:21
Policeman napisał/a:

Ci ludzie raczej nie siedzą tak na internetach. Kiedyś spotkałem takiego na "all excuse me", robotnik gość trochę tylko starszy ode mnie. Dopiero co się dowiedział, że może łączyć się z WiFi i mieć net w komórce i to jeszcze bez limitu! Więc przejrzał pół internetu przez noc i na drugi dzień naj***ny przy barze pokazywał mi jakieś znane od lat filmiki. Nie widzę nic złego w tym, że ktoś jest trochę wyłączony z tego sieciowego syfu i żyje swoim życiem. Kiedyś też tak miałem, czytałem więcej książek, więcej wychodziłem i w ogóle byłem bardziej człowiekiem, a potem sk***iłem się internetem i trywialną rozrywką. Teraz wiem kim są siostry godlewskie kto z kim walczył w fame mma i nawet jakieś dramy blogerów. Ja pie**olę.



też się sk***iłem internetem ale wiedzieć kto walczy w następny Fame MMA to już przegięcie....

husstler

2019-11-08, 04:49
dżuma napisał/a:

W netach jest multum filmików z tego typu zabaw więc dziwie się, że nadal są osoby, które się na to nabierają



No bo każdy na świecie to internauta siedzący całe dnie przed kompem i przeglądający wszystkie tego typu strony , zdziwisz się ze są inne aktywności na spędzanie wolnego czasu , teraz jest światowa patologia internetu , nikt z moich znajomych nie przegląda się całe internetu, czasem coś przez przypadek , i ja zajrzę 2 razy w tygodniu a nie jak kiedyś zawsze na bieżąco.

leonsjo

2019-11-08, 06:07
Ja z tym typem chyba w Anglii robiłem

macioshow

2019-11-08, 19:28
Policeman napisał/a:

Ci ludzie raczej nie siedzą tak na internetach. Kiedyś spotkałem takiego na "all excuse me", robotnik gość trochę tylko starszy ode mnie. Dopiero co się dowiedział, że może łączyć się z WiFi i mieć net w komórce i to jeszcze bez limitu! Więc przejrzał pół internetu przez noc i na drugi dzień naj***ny przy barze pokazywał mi jakieś znane od lat filmiki. Nie widzę nic złego w tym, że ktoś jest trochę wyłączony z tego sieciowego syfu i żyje swoim życiem. Kiedyś też tak miałem, czytałem więcej książek, więcej wychodziłem i w ogóle byłem bardziej człowiekiem, a potem sk***iłem się internetem i trywialną rozrywką. Teraz wiem kim są siostry godlewskie kto z kim walczył w fame mma i nawet jakieś dramy blogerów. Ja pie**olę.



Dosuszyłeś te buty? :D