18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

No mówię ci Karina...

~DMT • 2018-03-07, 06:37
Takiego Seby jak wczoraj, to ja jeszcze nie pozna...




Abonent jest permanentnie niedostępny... Tu Tu Tu :amused:

Noside

2018-03-07, 07:26
Dobrze, że nie upadła na twardy asfalt, tylko na elastyczny dach auta

mygyry

2018-03-07, 07:31
Pasy - god mode ON
Można iść

nowynick

2018-03-07, 08:13
tak się kończy pierwszeństwo na pasach

PieronJasnySzlag

2018-03-07, 08:17
Myślałem że Seba wysiadł ze srebrnej beemki żeby dać sobie obciągnąć a tu nagle jakaś baba na pierwszym planie leci.

BigCohones

2018-03-07, 09:22
Patrzyła w stronę auta... ale jej mózg nie ogarniał dwóch rzeczy na raz, pie**olenia przez telefon i obserwacji terenu wokół siebie.

nano50

2018-03-07, 10:53
Jest tu jakiś ekspert? Jakie konsekwencje może mieć kierowca za takie coś w polskim prawie?

Nano84

2018-03-07, 11:11
A mi to podchodzi pod wtargnięcie na pasy co w PL chyba będzie jej wina...

xnm

2018-03-07, 11:27
j***na dwa backflipy zrobila

tonieja

2018-03-07, 11:35
pewnie pie**oliła z koleżanką co prowadziła auto

poligon6

2018-03-07, 11:46
Ale ladowanie bez telemarku.

Sosna84

2018-03-07, 11:56
Nano84 napisał/a:

A mi to podchodzi pod wtargnięcie na pasy co w PL chyba będzie jej wina...


To już jest zależne od terenu, ograniczeń prędkości itd.
W terenie zabudowanym kierowca ma obowiązek się zatrzymać, jeżeli pieszy jest przy przejściu.

Kilka tygodni temu musiałem ręcznie wytłumaczyć facetowi, który chciał mnie przejechać pod biedrą na pasach, ze to ja miałem pierwszeństwo...

WizarD90

2018-03-07, 14:54
Sosna84 napisał/a:


To już jest zależne od terenu, ograniczeń prędkości itd.
W terenie zabudowanym kierowca ma obowiązek się zatrzymać, jeżeli pieszy jest przy przejściu.

Kilka tygodni temu musiałem ręcznie wytłumaczyć facetowi, który chciał mnie przejechać pod biedrą na pasach, ze to ja miałem pierwszeństwo...



chyba łatwiej k***a jest pieszemu się zatrzymać i poczekać 2-10 sekund niż hamować samochód przy okazji 5 za nim i rozpędzać je od nowa...
Pieszy też może stanąć tym bardziej, że on więcej ryzykuje ;)
A takim pedałom, którzy wchodzą przed samochód widząc, że za nim jest pusto ale jest na tyle męski, że zaryzykuje, że ktoś może go rozjechać bo może go nie widzieć albo się zamyślił soczysty murzyński ku*as w dupę.
Sam od czasu do czasu jestem pieszym i nie mam potrzeby udowadniania, że mam pierwszeństwo pod biedronką na pasach.
Bo poczucie zwycięstwa w sądzie nie zrekompensuje mi pobytu w szpitalu bez gwarancji, że będę tak samo sprawny jak przed wj***niem się komuś przed maskę.

nano50

2018-03-07, 15:02
Sosna84 napisał/a:


To już jest zależne od terenu, ograniczeń prędkości itd.
W terenie zabudowanym kierowca ma obowiązek się zatrzymać, jeżeli pieszy jest przy przejściu.

Kilka tygodni temu musiałem ręcznie wytłumaczyć facetowi, który chciał mnie przejechać pod biedrą na pasach, ze to ja miałem pierwszeństwo...



Skąd ludzie biorą tę kretyńską mądrość o obowiązku przepuszczania pieszych, kiedy są w pobliżu przejścia? W Polsce NIE MA TAKIEGO obowiązku nigdzie. Naprawdę nie mam pojęcia, skąd debile to biorą.