18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

no jak to się mogło stać?

nowynick • 2018-02-13, 09:28
takie zapytanie z forum antyszczepionkowego

Halman

2018-02-13, 09:40
kobieta to taki życiowy troll

El_Macias

2018-02-13, 09:50
Jak to co? Wyrzucić do śmieci/ dać mi na mace :krejzi: . Cokolwiek, byle się nie rozmnażała oraz nie przekazywała swojego sp***olenia i niedoj***nia umysłowego dalej.

poligon6

2018-02-13, 09:55
Niedługo ludzie zaczna chorowac na krzywice, te wszystkie pogarbione i powykręcane staruszki to nie przepracowane osoby tylko ofiary krzywicy. Dziś juz rzadko spotykanej, ale do lat 60-tych była to dość popularna choroba.

No ale tak to jest z ciemnota w tych czasach. kiedys usłyszała taka w maglu że jak podciągna prad do chałupy to kury sie przestana nieść. Dzis czyta w internetach jakie to zło te szczepionki.

janlew

2018-02-13, 09:59
El_Macias napisał/a:

Jak to co? Wyrzucić do śmieci/ dać mi na mace :krejzi:


Z macy nie będzie nic, śmiertelność u chorych na krztuśca, jest zbliżona do śmiertelności u chorych na grypę. Ale łap na pocieszenie fotkę z kahał-owego albumu:


~Velture

2018-02-13, 10:01
Zaraz się pojawi epidemia polio...

Liton

2018-02-13, 10:02
Co robić? Płać k***o 100% kosztów leczenia, jak byłaś mądrzejsza od lekarzy.

nowynick

2018-02-13, 10:02
poligon6 napisał/a:


No ale tak to jest z ciemnota w tych czasach. kiedys usłyszała taka w maglu że jak podciągna prad do chałupy to kury sie przestana nieść. Dzis czyta w internetach jakie to zło te szczepionki.



wydaje się mało realne, ale moim zdaniem to celowa nagonka nie przypadkowe sp***olenie (znaczy sp***olenie też, ale ktoś to rozpoczął i nakręca). Ciekawe komu może zależeć?
spoiler

lanser700

2018-02-13, 10:31
Krztusiec jest choroba wyleczalna niech lekarz przepisze leki i po problemie po co to siać panike.

nowynick

2018-02-13, 10:37
Up

to że koklusz da się leczyć nie oznacza, że nie jest to groźna (często dla życia) i kurewsko zaraźliwa choroba. Na to się szczepi razem z tężcem i błonnicą w jednym szczepieniu, tężcem jak się nie skaleczysz to się w ogóle nie zarazisz, tylko na ch*j chorować jak można w drugim miesiącu zaszczepić i bawić w piachu do woli?

JohnMadafaka

2018-02-13, 10:40
Dziecko jak dożyje (pod taką opieką) do 3 klasy podstawówki to będzie lepiej wyedukowane niż matka...

emperorzbigniew

2018-02-13, 10:45
Aż zalogowałem się...

Kocham antyszczepionkowców, którzy dyskusją w necie przy kawie i negują wieloletnie studia oraz praktyczną wiedzę lekarzy. Jakieś doktory Jaśkowscy to u nich autorytet... Taa.

A później przyprowadzają matki do przedszkola dzieci z glutem, z czerwonym czołem, dodatkowo wmawiając, że dziecko ma alergie. Znam z praktyki sytuacje, gdzie dziecku rano dają coś na zbicie gorączki, tak aby nie było, że przyszło chore. Po tygodniu 2/3 grupy choruje. Dokładnie teraz się to dzieje - z 8 grup u nas w lokalnym przedszkolu robią teraz łączone 2-3, bo reszty nie ma.

Oczywiście jest sezon na choroby, itd., ale to nieszczepienie wpisuje się w szerszy trend - np. nie dam dziecku antybiotyków przy zapaleniu płuc. Lekarz zalecił, ale ja wiem lepiej. Nie będę dawała aspiryny, ale kulki homeopatyczne. A później są efekty.

Niestety takie zachowania mają wpływ na inne osoby w populacji. Ale kto by się tym przejmował.

poligon6

2018-02-13, 11:02
Cytat:

Kocham antyszczepionkowców, którzy dyskusją w necie przy kawie i negują wieloletnie studia oraz praktyczną wiedzę lekarzy. Jakieś doktory Jaśkowscy to u nich autorytet... Taa.



Nawet nie wiesz jaki to biznes. Im wieksze głupoty tym wiekszy posłuch. Kiedyś w średniowieczu stawał taki na beczce po sledziach i mówił głupoty, jak dobrze gadał to pospólstwo mu rzucało cos do jedzenia.

Dzisiaj maja swoje strony internetowe i na tym trzepia kase. Pół biedy jak jeżdza z odczytami i ględza głupoty. Ale niektórzy jednoczesnie rozprowadzaja przy tym sok z buraka jako lekarstwo na raka.

BigDaddyD

2018-02-13, 11:47
poligon6 napisał/a:

Niedługo ludzie zaczna chorowac na krzywice, te wszystkie pogarbione i powykręcane staruszki to nie przepracowane osoby tylko ofiary krzywicy. Dziś juz rzadko spotykanej, ale do lat 60-tych była to dość popularna choroba.

No ale tak to jest z ciemnota w tych czasach. kiedys usłyszała taka w maglu że jak podciągna prad do chałupy to kury sie przestana nieść. Dzis czyta w internetach jakie to zło te szczepionki.


Abstrah*jąc od tematu szczepień, to jesteś w błędzie- te powykrzywiane starsze osoby to są po prostu efekty starości, typu zmiany hormonalne pomenopauzalne, czy choroby choroby reumatidalne. Poczytaj o krzywicy.