18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

no jak to się mogło stać?

nowynick • 2018-02-13, 09:28
takie zapytanie z forum antyszczepionkowego

hanney

2018-02-13, 19:27
@bloodwar

Pracuje na oddziale ortopedii i nie znam lekarza, który by nie miał zaszczepionych dzieci, pielęgniarki też nie.

Żeby było zabawniej to nie ma lekarza, który by nie był zaszczepiony, ponieważ bez potwierdzenia z przychodni o zaszczepieniu nie może odbyć praktyk wakacyjnych czy zajęć klinicznych (już od pierwszego roku).

kaelem

2018-02-13, 19:50
Liton napisał/a:

Co robić? Płać k***o 100% kosztów leczenia, jak byłaś mądrzejsza od lekarzy.



Chyba jedną szczepionkę za dużo ci wj***li. Kolejny poddany bigfarmie, ja pie**olę, żeby was gwałcili strzykawkami.

andrzejrobert75

2018-02-13, 20:43
prawidłowo,niech nie szczepią,przeżyją osobniki najsilniejsze.

The_Generat

2018-02-13, 21:05
jak zwykle temat z dupy, gdzie jak mówi jkm socjalizm bohatersko rozwiązuje problemy, które sam wytwarza

1. pełna dowolność w szczepieniach, chcesz to szczepisz, nie to nie
2. zarówno szczepienie jak i leczenie na koszt własny
3. pełna odpowiedzialność finansowa za powikłania (ale przecież ich nie ma więc po kłopocie)

i k***a nagle antyszczepionkowcy nie mają racji bytu a lekarze-k***y nakazujący szczepienie przeterminowanym albo wycofanym preparatem 20x się zastanowią jak rozważą finanse

hanney

2018-02-13, 22:07
@The_Generat

Ty się weź p. tą niewidzialną ręką wolnego rynku.

The_Generat

2018-02-13, 22:20
hanney napisał/a:

@The_Generat

Ty się weź p. tą niewidzialną ręką wolnego rynku.




z tą niewidzialną ręką to cię chyba tata oszukał...

FanatiCS

2018-02-13, 22:41
Po co się kłócić. Tutejsi eksperci się rozumem i wiedzą niczym nie różnią od tej matki a ich argumenty są równie gówno warte.
Kto chce się pokłócić na argumenty to proszę bardzo:
http://medcraveonline.com/IJVV/IJVV-04-00072.php
Link do wyników badań 44 szczepionek które są w użyciu autorstwa włoskiej pary mikrobiologów z ponad 40-sto letnim doświadczeniem. Proszę zwrócić uwagę na podsumowanie.
Następna kompetentna osoba to Dr. Judy Mikovits której historia dla myślącego człowieka mówi sama za siebie. Niekwestionowany ekspert w dziedzinie retrowirósów która została zniszczona za ujawnienie kilku, mówiąc delikatnie, niewygodnych faktów na temat związku szczepionek z wieloma chorobami. Można posłuchać wielu wywiadów z tą panią na yt.
Ospa, odra, świnka, różyczka, pomimo szczepień przeszedłem te wszystkie choroby i jakoś żyję. Problem w tym że dzisiaj szczepi się dzieci kilkoma szczepionkami na raz i zbyt wcześnie. Medycyna doskonale wie że do trzeciego roku życia nie powinno się szczepić dzieci wcale. Dlaczego dzisiaj pod rygorem kar administracyjnych szczepi się dzieci już w pierwszej dobie?

kenzol

2018-02-13, 23:09
Liton napisał/a:

Co robić? Płać k***o 100% kosztów leczenia, jak byłaś mądrzejsza od lekarzy.


Moje piniundze! Nie łoddom!!!

Hi...........po

2018-02-13, 23:43
Szkoda że nie ma takiej szczepionki żeby tych debilów odszczepić.

Insaner

2018-02-14, 08:13
FanatiCS napisał/a:

\ Medycyna doskonale wie że do trzeciego roku życia nie powinno się szczepić dzieci wcale. Dlaczego dzisiaj pod rygorem kar administracyjnych szczepi się dzieci już w pierwszej dobie?



Medycyna? Chyba k***a jakiś Twój znachor ze wsi :shock:

FanatiCS napisał/a:


Ospa, odra, świnka, różyczka, pomimo szczepień przeszedłem te wszystkie choroby i jakoś żyję. ?



Proponuję jeszcze spróbować polio, gruźlicy, zapalenia wątroby i tężca. Jak już chorować to na całość.

nowynick

2018-02-14, 08:26
Loaloa napisał/a:

O szczepionkach nie ma ani słowa w biblii, są więc niezgodne z wolą boską.



A wiesz, że tak historycznie to akurat prawda? Wynalazek Pastera spotkał się z ostrą reakcją Watykanu, bo buk chce abyśmy chorowali, to chorować powinniśmy...
The_Generat napisał/a:


3. pełna odpowiedzialność finansowa za powikłania (ale przecież ich nie ma więc po kłopocie)



za powikłania u swojego dziecka czy Twojego jak zostanie zarażone (żadne szczepienie nie chroni 100%)? Mądrości JKM ..., może dopie**ol coś o Hitlerze do kompletu?

shokobons napisał/a:

Ale mnie śmieszą ci eksperci bez szkoły średfniej bo nie dam wiary że ktoś po szko9le średniej nie wie ze wirusy mutuja i szczepionki są nieskuteczne :0 a dzieci zawsze choruja te szczepione i te nieszczepione , gdyby szczepionki były takie magiczne jak ciemnota z sadistika sobie marzy to nie było by chorób . a gdzie szczepionka na katar ?



k***a ekspert się znalazł, koklusz wywołują wirusy? :idzwch*j:

głest

2018-02-14, 09:58
bloodwar napisał/a:

Najlepszą reklamą dla nieobowiązkowych szczepionek są sami lekarze i ich zachowanie - 96% dzieci lekarzy jest niezaszczepionych :)



Piszesz - jak rozumiem - o realiach w Szwecji... :ok:

MadDave

2018-02-14, 10:52
Cytat:

która została zniszczona za ujawnienie kilku, mówiąc delikatnie, niewygodnych faktów na temat związku szczepionek z wieloma chorobami. Można posłuchać wielu wywiadów z tą panią na yt.



Kurna uwielbiam ten pełen trwogi konspiracyjny ton wszystkich teoretyków spiskowych- bo ona, została Zniszczona! Zaorana! Zmasakrowana! przez NIEWYGODNE FAKTY.
Oczywiście całą wiedzę czerpią nie z książek, naukowców, szkoły, uczelni tylko z jutuba. Bo k***a na jutubie jest tylko prawda dla prawdy i dlaczego ktoś w złej wierze albo dla kasy miałby tam coś publikować co mija się z prawdą albo jest czystą kpiną zrobioną przez jakiegoś schizofrenika. A te to łykają jak młode pelikany.
Cytat:

Medycyna doskonale wie że do trzeciego roku życia nie powinno się szczepić dzieci wcale. Dlaczego dzisiaj pod rygorem kar administracyjnych szczepi się dzieci już w pierwszej dobie?


k***a jaka medycyna? plemienna? Gościu co ty wymyślasz? Masz ty pojęcie o chorobach? WZW B? Gruźlicy?
Domyślam się że całą swoją wiedzę czerpiesz z jutuba... Bo tak zrobiłeś Rysercz i ci wyszło że szczepionki to pewnie jakiś spisek bo chemtrails mogą psikać to czemu by nie dokonać ograniczeniu populacji jeszcze wcześniej. Kurna pewnie soloż i razem z reptilianami już zacierają swoje obślizgłe łapy i likwidują tych co znają - NIEWYGODNĄ PRAWDĘ.

Cytat:

Najlepszą reklamą dla nieobowiązkowych szczepionek są sami lekarze i ich zachowanie - 96% dzieci lekarzy jest niezaszczepionych

A to już k***a pozostawię bez komentarza... bo ręce opadają i nie wiem co odpowiedzieć.

W skrócie - Wtórna ciemnota, naukowy analfabetyzm, zacofanie, teorie spiskowe, głupota i lenistwo - takimi cechami można opisać każdego antyszczepionkowca, płaskoziemca i innych oszołomów którzy mają chyba za dużo czasu i całe dnie piorą sobie mózgi na jutubie jakimś bezwartościowym bełkotem.

głest

2018-02-14, 11:20
FanatiCS napisał/a:


Ospa, odra, świnka, różyczka, pomimo szczepień przeszedłem te wszystkie choroby i jakoś żyję.



Na żółto odchorowane...
Mój osobisty zestaw: ospa, odra, świnka, różyczka (szczepienia na odrę wprowadzono chyba 2 lata po moim urodzeniu :smiechzula: )
Córka mojego szwagra (niespełna 15-letnia): ospa, odra, świnka, różyczka
Moja córka (7-latka): ospa, odra, świnka, różyczka...

Może lepiej będzie, jeśli pozostaniesz przy klawaiaturze komputera - i nie oddychaj zbyt głęboko :megalol:



FanatiCS napisał/a:


Problem w tym że dzisiaj szczepi się dzieci kilkoma szczepionkami na raz i zbyt wcześnie.



Jeśli ktoś zaryzykuje załadować dziecku pakiecik 5w1 lub więcej, czyli szczepionkę maksymalnie skojarzoną - niech się dobrze zastanowi kilka razy... Chyba lepiej niech gówniak przeżyje tortury kłucia igłą trzy razy :beka: aniżeli miałby dostać w pakiecie - w ramach uwolnienia od wielokrotnych cierpień - co najmniej podwyższoną gorączkę :szczerbaty:

A nie... czekaj. To może jednak nadgorliwość rodziców (po fakcie szczepień delbetą :facepalm: ) prowadzi potem do tego, że czytam ich wrzuty na antyszczepionkowych blogach... Poszukaj choćby wpisy vaccgenocide na wordpressie.


Ale - co ja tam, k***a, wiem... :homer:



FanatiCS napisał/a:


Medycyna doskonale wie że do trzeciego roku życia nie powinno się szczepić dzieci wcale. Dlaczego dzisiaj pod rygorem kar administracyjnych szczepi się dzieci już w pierwszej dobie?



To ja jeszcze dorzucę kamyczek wsparcia do Insanera... Medycyna, czyli kto - możesz mi to precyzyjnie wyjaśnić, bo chyba nie rozróżniam, k***a, lekarzy od... lekarzy? Czy wiesz, jak działa system? W obie strony - tak jak kij, który ma dwa końce. Nie masz rozumu - to stajesz się medycznym ekstremistą co nie słucha argumentów drugiej strony. Osoby z branży, które mają osobne zdanie - poparte czasem doświadczeniem a czasem argumentami wyjętymi z dupy - kim oni są/byli? Skąd u nich ta refleksja? No wybacz, ale czasem czytając ich niektóre artykuły to jakbym relację komisji Macierewicza oglądał... :facepalm:

Mam tylko własny rozum i wieloletnie doświadczenie swoje, moich dzieci, mojego rodzeństwa, bliższych i dalszych znajomych. Trochę w swoim życiu też poczytałem. Z wykształcenia jestem chemikiem, w jednej ze specjalizacji chemii organicznej. Więc "spoza branży"... Od siebie powiem tyle: prędzej wykończą nas sałatki z tuńczyka niż szczepionki. Sprawdź, ile wpie**alasz ołowiu, rtęci i innych metali ciężkich w swoim codziennym menu.

Pozdrawiam :glasku:

TW...........ek

2018-02-14, 12:25
Ja pie**olę ile razy mam Wam powtarzać że szczepionki nie pomagają i nie szkodzą ponieważ nie są lekami !