18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

No i w pizdu...

Jesse.Pinkman • 2021-09-30, 10:27
...i wylądował. Cały misterny plan też w p*zdu.

radek225

2021-09-30, 10:31
Ja to bym temu latającemu szczurowi skręcił kark i rzucił kotom na pożarcie.

janlew

2021-09-30, 10:39
radek225 napisał/a:

Ja to bym temu latającemu szczurowi skręcił kark i rzucił kotom na pożarcie.


SŁusznie, i żeby jeszcze miałczący sierściuch co go wiebał zachorował, a potem tego chorego sierściucha wiebał jakiś pitbul i też zdech z tych wszystkich pasożytów. Wszystko to i tak bezużyteczne szczury, w dzisiejszych czasach.

...w sumie jeszcze psa mogli by jeszcze oj***ć neilegalni koczujący na granicach, i zarazić czymś maga ch*jowym jakieś lewaczki ssące im z upodobaniem pały, a te zarazić innych lewaków co im liżą dupy. To była by piękna historia z happy endem.

trambulator

2021-09-30, 11:41
janlew napisał/a:

SŁusznie, i żeby jeszcze miałczący sierściuch co go wiebał zachorował, a potem tego chorego sierściucha wiebał jakiś pitbul i też zdech z tych wszystkich pasożytów. Wszystko to i tak bezużyteczne szczury, w dzisiejszych czasach.
...w sumie jeszcze psa mogli by jeszcze oj***ć neilegalni koczujący na granicach, i zarazić czymś maga ch*jowym jakieś lewaczki ssące im z upodobaniem pały, a te zarazić innych lewaków co im liżą dupy. To była by piękna historia z happy endem.



Podrzuć nam nazwę witamin, które zażywasz :D :D :D

Payan

2021-09-30, 12:45
Wychowujesz obsrańca powiedzmy kilka miesięcy, ratujesz mu dupsko, a ten pojeb przy pierwszym locie wyjebie w coś i kaput. :D

Prof_Dr_Wiktor_Traktor

2021-09-30, 13:15
trambulator napisał/a:

Podrzuć nam nazwę witamin, które zażywasz



Dobrze gada, nie pie**ol.

fikuswdoniczce

2021-09-30, 13:16
radek225 napisał/a:

Ja to bym temu latającemu szczurowi skręcił kark i rzucił kotom na pożarcie.



Coś ci się poj***ło. Latające szczury to gołębie miejskie, a to jest grzywacz.

htp

2021-09-30, 13:36
trambulator napisał/a:

Podrzuć nam nazwę witamin, które zażywasz



To takie przaśne, wiejskie wychowanie.

janlew

2021-09-30, 13:58
trambulator napisał/a:

Podrzuć nam nazwę witamin, które zażywasz

Nie zażywam żadnych, nie też wiem też jakie ci witaminy poradzić jeśli cię zbulwersowałem. Na bycie lewacką p*zdą, może testosteron coś pomaga

plastic

2021-09-30, 14:40
janlew napisał/a:

Nie zażywam żadnych, nie też wiem też jakie ci witaminy poradzić jeśli cię zbulwersowałem. Na bycie lewacką p*zdą, może testosteron coś pomaga



Dużo błędów robisz. Może powtórzymy j. polski? Wypakuj kanapki z tornistra i możemy siadać.

Croatia

2021-09-30, 14:47
Brakuje tylko kota który by go zawinął na finiszu :-)

Pies_poligona

2021-09-30, 14:55
Gołębie zaraz po murzynach to najgłupsze zwierzęta.

radek225

2021-09-30, 16:47
fikuswdoniczce napisał/a:

Coś ci się poj***ło. Latające szczury to gołębie miejskie, a to jest grzywacz.



Dla mnie gołąb to gołąb. Szkodnik taki jak szczur czy mysz. Siada wszędzie, sra wszędzie. Czy to hodowlany czy miejski to mam na to wyj***ne. Dla mnie każdy kto hoduje gołębie to ma coś z głową. Każdy kto hoduje gołębie, to ma syf w domu i koszmarny burdel na podwórku. Zrozumiem hodować psa, kota, papugę, żółwia, a nawet węża. Ale gołębia?