18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

No i się wydało.

zwierzak30 • 2022-06-21, 14:43
UK nie jest w jewrokołchozie,więc może mówić bez nacisków. :mrgreen:


maxkulczyk

2022-06-21, 14:51
Dobrze posklejane . Leci piwko!

irmarmiel

2022-06-21, 15:16
Co do tego ma UK i UE skoro nagranie z Australii?

Beka_XD

2022-06-21, 15:27
Powiedziała, co wiedziała... Każdy kretyn wie, że zarazę typu HiV, AIDS, czy nowe wynalazki, jak małpią ospę do Europy, czy Ameryki sprowadzają zawsze gejowskie murzyny z Afryki kopulujące z małpami i ze sobą nawzajem...

Pan_Cernik

2022-06-21, 18:04
Beka_XD napisał/a:

Powiedziała, co wiedziała... Każdy kretyn wie, że zarazę typu HiV, AIDS, czy nowe wynalazki, jak małpią ospę do Europy, czy Ameryki sprowadzają zawsze gejowskie murzyny z Afryki kopulujące z małpami i ze sobą nawzajem...




No teraz to przesadziłeś.

HIV i małpia ospa dwa różne rodzaje chorób przenoszone przez dwa różne gatunki podludzi.


Beka_XD

2022-06-21, 18:19
Pan_Cernik napisał/a:

No teraz to przesadziłeś.

HIV i małpia ospa dwa różne rodzaje chorób przenoszone przez dwa różne gatunki podludzi.



Co ty pie**olisz?!

Pan_Cernik

2022-06-21, 18:25
Beka_XD napisał/a:

Co ty pie**olisz?!



To samo co każdy zdrowy, normalny przedstawiciel płci męskiej.

TheAndyboy888

2022-06-21, 19:11
Beka_XD napisał/a:

Powiedziała, co wiedziała... Każdy kretyn wie, że zarazę typu HiV, AIDS, czy nowe wynalazki, jak małpią ospę do Europy, czy Ameryki sprowadzają zawsze gejowskie murzyny z Afryki kopulujące z małpami i ze sobą nawzajem...



Ja jebe, ale specjalista od biologii. AIDS to nie zaraza, a choroba wywołana właśnie poprzez zakażenie się wirusem HIV. Wcale nie trzeba k***a być pedałem i r*chać murzyna z Afryki. Powiedz to mojemu znajomemu, którego po wypadku samochodowym zgarnęli lata temu do szpitala i zafundowali przy transfuzji krwii wirus HIV. Nic mnie k***a nie dziwi, że czytam takie gówniane posty na necie od rodaków, skoro rząd stawia na kościół i sukienkowych zamiast na edukację

ws...........33

2022-06-21, 19:46
TheAndyboy888 napisał/a:

Ja jebe, ale specjalista od biologii. AIDS to nie zaraza, a choroba wywołana właśnie poprzez zakażenie się wirusem HIV. Wcale nie trzeba k***a być pedałem i r*chać murzyna z Afryki. Powiedz to mojemu znajomemu, którego po wypadku samochodowym zgarnęli lata temu do szpitala i zafundowali przy transfuzji krwii wirus HIV. Nic mnie k***a nie dziwi, że czytam takie gówniane posty na necie od rodaków, skoro rząd stawia na kościół i sukienkowych zamiast na edukację



Przyznaj się, że sam go zaraziłeś.

marcino_zly

2022-06-21, 20:24
Beka_XD napisał/a:

Powiedziała, co wiedziała... Każdy kretyn wie, że zarazę typu HiV, AIDS, czy nowe wynalazki, jak małpią ospę do Europy, czy Ameryki sprowadzają zawsze gejowskie murzyny z Afryki kopulujące z małpami i ze sobą nawzajem...



Dodaj do tego "białe kobiety"... Tfu

TheAndyboy888

2022-06-21, 20:27
wsp233 napisał/a:

Przyznaj się, że sam go zaraziłeś.



To żeś mi normalnie doj***ł, o żesz k***a.
W gimnazjum pewnie by cię kumple szacunem obdarowali za ten "pojazd"

marcino_zly

2022-06-21, 20:28
TheAndyboy888 napisał/a:

Ja jebe, ale specjalista od biologii. AIDS to nie zaraza, a choroba wywołana właśnie poprzez zakażenie się wirusem HIV. Wcale nie trzeba k***a być pedałem i r*chać murzyna z Afryki. Powiedz to mojemu znajomemu, którego po wypadku samochodowym zgarnęli lata temu do szpitala i zafundowali przy transfuzji krwii wirus HIV. Nic mnie k***a nie dziwi, że czytam takie gówniane posty na necie od rodaków, skoro rząd stawia na kościół i sukienkowych zamiast na edukację



ch*jowo trafił na ch*ja spedalonego co mu zasunął zakażoną krew. Bo nie chciał być sam.
Pewnie podał swoją.

pajonk

2022-06-21, 21:22
Ta, kuzynka tak samo wróciła z love parade i przywiozła ze sobą HIV. Później całej rodzinie i znajomym opowiadała że ktoś ją igłą ukuł na paradzie i uciekł i tak się zaraziła :D

seren_i_ty

2022-06-21, 21:57
Co wam z tych filmików? Rządzą ue to pedały, zoofile i pedofile! Sami ich wybraliście i teraz szok jak w Polsce, że PIS!Debile wybierają debili! Wypie**alać z tą ue! To jest królestwo wielu zboczeń i złodziei którzy wzajemnie się wspierają! Szkoda gadać!

rulas

2022-06-21, 22:02
pajonk napisał/a:

Ta, kuzynka tak samo wróciła z love parade i przywiozła ze sobą HIV. Później całej rodzinie i znajomym opowiadała że ktoś ją igłą ukuł na paradzie i uciekł i tak się zaraziła


Jeśli masz na myśli ukłucie to tak, na pewno została ukluta, tylko nie igłą a raczej ku*asem