18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

No i się wydało.

zwierzak30 • 2022-06-21, 14:43
UK nie jest w jewrokołchozie,więc może mówić bez nacisków. :mrgreen:


bania88

2022-06-22, 12:10
Śmieszne jak lewactwo robi fikołki, bo in poprawność polityczna nie pozwala powiedzieć, kto roznosi małpią ospę.
Gdzieś nawet powiedzieli, żeby nosić maseczkę, co by nie złapać tej ospy :D

TheAndyboy888 napisał/a:

Ja jebe, ale specjalista od biologii. AIDS to nie zaraza, a choroba wywołana właśnie poprzez zakażenie się wirusem HIV. Wcale nie trzeba k***a być pedałem i r*chać murzyna z Afryki. Powiedz to mojemu znajomemu, którego po wypadku samochodowym zgarnęli lata temu do szpitala i zafundowali przy transfuzji krwii wirus HIV. Nic mnie k***a nie dziwi, że czytam takie gówniane posty na necie od rodaków, skoro rząd stawia na kościół i sukienkowych zamiast na edukację



Powiedział k***a, co wiedział. A HIV w tej krwi to się skąd k***a wziął? Napuścili trochę HIVa do paczki? Nie! Od osoby zakażonej! A osoba zakażona, to skąd miała? Od innej zakażonej. A jak tak pójdziesz dalej, to na końcu będzie pedał co dymał co popadnie.

twentyfree

2022-06-22, 12:54
przecież to jest tak piękne i doskonałe, że musiałem 5 razy zobaczyć, żeby uwierzyć, że nie śnię

TheAndyboy888

2022-06-22, 18:17
bania88 napisał/a:

Śmieszne jak lewactwo robi fikołki, bo in poprawność polityczna nie pozwala powiedzieć, kto roznosi małpią ospę.
Gdzieś nawet powiedzieli, żeby nosić maseczkę, co by nie złapać tej ospy
Powiedział k***a, co wiedział. A HIV w tej krwi to się skąd k***a wziął? Napuścili trochę HIVa do paczki? Nie! Od osoby zakażonej! A osoba zakażona, to skąd miała? Od innej zakażonej. A jak tak pójdziesz dalej, to na końcu będzie pedał co dymał co popadnie.



Wiem k***a imbecylu, że ktoś gdzieś tam wcześniej był zakażony i podał dalej. Jakbyś miał iść dalej tym tokiem myślenia, to skończyłbyś w jakimś laboratorium USA, bo sam HIV z dupy się nie wziął.
Wk***ia mnie tylko to, że takiego niewinnego typa, któremu ktoś zj***ł całowicie życie, się szufladkuje i nazywa pedałem.
Swoją drogą, każdy z nas mógł mieć kiedyś pecha gdzie podczas r*chania jakiejś jednorazowej panienki, która miała by tego syfa w tajemnicy, jebła by guma i masz game over. Nie oznacza to, że jesteś od razu pedał