18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

No i napierdalasz

TT4 • 2017-03-12, 04:37
Czekaj... pokażę ci.

~DMT

2017-03-12, 08:11
A u Nas, żydzi i kler propagują bycie cipą w rurkach, albo korpo - szczurem... nie bez przyczyny... nie chce mi się rozpisywać bo mam dość grubego kaca... Gdzie Młode Wilki, Psy (lektura obowiązkowa!) , i jeszcze kilka innych... Dobrze, że jest jeszcze Sadol i nie, nie liżę dupy, ale takie są fakty... moje małe gimbusiątka...

Na pohybel sk***ysynom.... :jezdziec:

Clarx

2017-03-12, 11:28
jak Ci nie pasują rurki i korporacje to pompuj mięśnie bo się przydadzą do łopaty ziomek ;)
Cywilizacja zmierza ku rozwojowi inteligencji, prace fizyczne powoli przejmują maszyny i roboty

doopa

2017-03-12, 11:53
@ widać c**a w rurkach się odezwała

SirMajkel

2017-03-12, 12:27
MaszAyahuaskę napisał/a:

A u Nas, żydzi i kler propagują bycie cipą w rurkach, albo korpo - szczurem... nie bez przyczyny... nie chce mi się rozpisywać bo mam dość grubego kaca... Gdzie Młode Wilki, Psy (lektura obowiązkowa!) , i jeszcze kilka innych... Dobrze, że jest jeszcze Sadol i nie, nie liżę dupy, ale takie są fakty... moje małe gimbusiątka...

Na pohybel sk***ysynom.... :jezdziec:




i tak i nie. IMO każdy facet powinien wyglądać jak facet i powinien umieć obronić siebie i swoich bliskich. Sam dymam na siłownię i na matę potrzaskać się trochę, ale nie robię tego po to, żeby być przypakowanym idiotą jak zaprezentowane tuczniki na filmiku. Jak się napiję wódki to mi nie odwala i nie szukam zaczepki na mieście a większość ludzi, którzy mnie znają nie widzieli mnie nigdy w sytuacji jak się z kimś szarpałem a nikt nie uważa mnie za cipę, więc można być kulturalnym mężczyzną, który ma poważanie bez bycia łysym debilem, który prowokuje bójki w barach, na meczach itd i to jest ważna informacja bo mam wrażenie, że sporo osób tutaj uważa właśnie, że prawdziwy facet to łysy idiota wiecznie napie**alający się z kimś.

ho...........zo

2017-03-12, 20:42
@doopa: widać łysy sebix się odezwał.

realign

2017-03-12, 20:47
Czego od rau łysy? To, że nie mam nazistowskiej fryzurki na bok bo mi wlosy sp***olily w liceum jeszcze nie znaczy, że jestem idiotą.

ho...........zo

2017-03-12, 21:11
realign napisał/a:

jeszcze nie znaczy, że jestem idiotą.


No jak to nie?

Annaroth

2017-03-12, 23:18
Łoo zatłukł by jak świnię :idzwch*j:

Belweder

2017-03-13, 15:55
Co to jest? zakład karny?

altus140

2017-03-13, 19:42
Cytat:

jak Ci nie pasują rurki i korporacje to pompuj mięśnie bo się przydadzą do łopaty ziomek ;)
Cywilizacja zmierza ku rozwojowi inteligencji, prace fizyczne powoli przejmują maszyny i roboty



Gadasz jak mój kolega magister za czasów studiów, a właśnie, roboty szuka, nie wiecie gdzie potrzebują?

BSE

2017-03-17, 20:49
SirMajkel napisał/a:




i tak i nie. IMO każdy facet powinien wyglądać jak facet i powinien umieć obronić siebie i swoich bliskich. Sam dymam na siłownię i na matę potrzaskać się trochę, ale nie robię tego po to, żeby być przypakowanym idiotą jak zaprezentowane tuczniki na filmiku. Jak się napiję wódki to mi nie odwala i nie szukam zaczepki na mieście a większość ludzi, którzy mnie znają nie widzieli mnie nigdy w sytuacji jak się z kimś szarpałem a nikt nie uważa mnie za cipę, więc można być kulturalnym mężczyzną, który ma poważanie bez bycia łysym debilem, który prowokuje bójki w barach, na meczach itd i to jest ważna informacja bo mam wrażenie, że sporo osób tutaj uważa właśnie, że prawdziwy facet to łysy idiota wiecznie napie**alający się z kimś.



Cały Twój post napisałeś jakbyś się chciał pochwalić, że nie jesteś ową p*zdą w rurkach. Kogo to obchodzi, ja też siebie katuje, a nikt prócz mojej dziewczyny o tym nie wie i to jest dla mnie najlepsze. MaszAye pisał o żydowskim propagowaniu bycia p*zdą, bo to się im przyda (a nam nie) jak trzeba będzie tu rozlewać krew z islamistami. Do nas będą strzelać, a te p*zdy będą rzucać im kwiatki. Nie znasz ludzi na filmiku, a przyklejasz im łatę tuczników-idiotów. Powiedz to któremuś z nich prosto w twarz. Ta, zesrałbyś się. Odleciałeś od tematu. Gościu poprostu mówi, że większość facetów na mieście to p*zdy w rurach gestykulujące i gadające jak baby, a Ty wyjeżdżasz z tym, że można być też prawdziwym facetem Sherlocku. Wystarczy być świadomym tego syfu. Do tego uważasz, że wszyscy mają Sebixa za wzór prawdziwego faceta. No brawo k***a.