18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

No-go zone w Szwecji

lokowalek • 2019-08-14, 11:03
Na wzór slumsów w Ameryce Południowej w Szwecji zostały oznaczone miejsca do których raczej nie powinno się wchodzić.







Żółty znaczek - Obszar narażony
Pomarańczowy znaczek - Obszar bardzo narażony
Czerwony znaczek - Obszar najbardziej narażony

Lista dzielnic



Dotarcie z centrum do Rinkeby trwa 25 minut. W ciągu dnia ludzie, mieszkający w Rinkeby, prowadzą normalne życie. Chodzą na spacery, robią zakupy, idą na plac zabaw z dzieckiem. Problem zaczyna się, kiedy zapada zmrok. Wokół wyjść z metra i na większych placach zaczynają zbierać się grupki osób, które nie wyglądają na pokojowo nastawione. Często obok nich stoi dobra fura z ciemnymi szybami, a z głośników dobywa się hip-hopowa muzyka, zrobiona zresztą przez mieszkańców Rinekby. Jeśli przemkniesz szybko - nie powinni zwrócić na ciebie uwagi. Jeśli zaczniesz się przyglądać - może podbić do ciebie jakiś młody i zapytać "Behöver du hjälp?" (szw. "Potrzebujesz pomocy?"), a do zaoferowania będzie mieć cały arsenał narkotyków, których nazwy nawet nie znasz.






Taka ciekawostka bardziej sadystyczna:

Jeden z tak zwanych hip hopowców z Rinkeby który w jednym z kawałków obraził chłopaczka który stracił życie podczas strzelaniny w Sztokholmie został obsikany . Filmik został nagrany jego telefonem a później udostępniony na jego Instagramie! (Akcja zaczyna się od 8 sekundy)




A to jego muza, ma prawie 3 mln wyświetleń



Ot, takie ciekawostki o Szwecji!

Peace!

Ronin69

2019-08-14, 11:13
Wiem , że politycznie pojadę ale doskonale pamiętam jak śmiano się w sejmie z Kaczyńskiego w 2015r kiedy mówił o tych strefach i chorobach przywlekanych przez inżynierów (absolutnie nie jestem zwolennikiem prezesa i jego ekipy :) )

RR...........Rs

2019-08-14, 12:14
To co widać na filmie Pofikasz to po prostu nieco bogatszy niż przeciętny polski slums.
Jest tam coś strasznego? niestandardowego?
Nie jest tak, że w każdy mieście jest jedna, dwie czasem trzy ulice które wyglądają tak albo jeszcze gorzej. To takie miejsca gdzie trafiają najgorsi z najgorszych, ci którzy nie płacą za czynszu, ale należy im się mieszkanie od miasta, ludzie genetycznie uzależnieni, genetyczni dłużnicy, genetycznie patologiczni.
Znam te ulice w każdym małym miasteczku miedzy Łodzią a Warszawą. Pomimo że brak tam imigrantów wolałbym nie kręcić się tam po zmroku.

lokowalek

2019-08-14, 12:22
Ronin69 napisał/a:

Wiem , że politycznie pojadę ale doskonale pamiętam jak śmiano się w sejmie z Kaczyńskiego w 2015r kiedy mówił o tych strefach i chorobach przywlekanych przez inżynierów (absolutnie nie jestem zwolennikiem prezesa i jego ekipy )




No tak ale zapomniałem wrzucić statystyki

Wg pol. Urzędu ds. Cudzoziemców w lipcu 2019 w Polsce było zarejestrowanych 2577 Szwedów.
Wg szw. Urzędu Statystycznego w Szwecji w grudniu 2018 zarejestrowanych było 92 759 Polaków.
W 2018 do Szwecji wyjechało 3817 Polaków, a 1783 otrzymało szw. obywatelstwo.

Wg danych polskiego Urzędu ds. Cudzoziemców dot. Szwedów ubiegających się o azyl w Polsce ambasada uzyskała następujące dane na lata 2017-2019: w 2018 o azyl ubiegał się 1 obywatel Szwecji.
W latach 2017 i 2019: 0 obywateli.

Czyli lepszy ciapaty z maczętą niż Kaczyński z PIS-em ;)


:gilotyna:

RRRRs napisał/a:

To co widać na filmie Pofikasz to po prostu nieco bogatszy niż przeciętny polski slums.
Jest tam coś strasznego? niestandardowego?
Nie jest tak, że w każdy mieście jest jedna, dwie czasem trzy ulice które wyglądają tak albo jeszcze gorzej. To takie miejsca gdzie trafiają najgorsi z najgorszych, ci którzy nie płacą za czynszu, ale należy im się mieszkanie od miasta, ludzie genetycznie uzależnieni, genetyczni dłużnicy, genetycznie patologiczni.
Znam te ulice w każdym małym miasteczku miedzy Łodzią a Warszawą. Pomimo że brak tam imigrantów wolałbym nie kręcić się tam po zmroku.



No właśnie, u nas też by wyskoczyło kilka takich "no-go zonów" . Bałuty, Niebuszewo, Przedmieście Oławskie, Orunia, Dziesięciny, Port Praski, Kazimierz, Jeżyce, Nowa Hura... To jest tylko kilka z naszych Polskich "No-Go zone". Tylko tam nie ma ciapatych więc nikt nie widzi problemu. Czy tylko mnie wk***iają podwójne standardy?

skywalker75

2019-08-14, 13:16
lokowalek napisał/a:

No tak ale zapomniałem wrzucić statystyki
Wg pol. Urzędu ds. Cudzoziemców w lipcu 2019 w Polsce było zarejestrowanych 2577 Szwedów.
Wg szw. Urzędu Statystycznego w Szwecji w grudniu 2018 zarejestrowanych było 92 759 Polaków.
W 2018 do Szwecji wyjechało 3817 Polaków, a 1783 otrzymało szw. obywatelstwo.
Wg danych polskiego Urzędu ds. Cudzoziemców dot. Szwedów ubiegających się o azyl w Polsce ambasada uzyskała następujące dane na lata 2017-2019: w 2018 o azyl ubiegał się 1 obywatel Szwecji.
W latach 2017 i 2019: 0 obywateli.
Czyli lepszy ciapaty z maczętą niż Kaczyński z PIS-em

No właśnie, u nas też by wyskoczyło kilka takich "no-go zonów" . Bałuty, Niebuszewo, Przedmieście Oławskie, Orunia, Dziesięciny, Port Praski, Kazimierz, Jeżyce, Nowa Hura... To jest tylko kilka z naszych Polskich "No-Go zone". Tylko tam nie ma ciapatych więc nikt nie widzi problemu. Czy tylko mnie wk***iają podwójne standardy?



To, że są krajem bogatszym, i to my tam emigrujemy za praca nie oznacza , że musimy popełniać te same błędu u siebie. Problem w tym , że u nich takich stref wcześniej nie było. Zaczęły się pojawiać wraz z imigracją. Nie zgodzę się też że możemy je porównywać do naszych osiedli czy biedniejszych dzielnic.

lokowalek

2019-08-14, 13:23
skywalker75 napisał/a:

To, że są krajem bogatszym, i to my tam emigrujemy za praca nie oznacza , że musimy popełniać te same błędu u siebie. Problem w tym , że u nich takich stref wcześniej nie było. Zaczęły się pojawiać wraz z imigracją. Nie zgodzę się też że możemy je porównywać do naszych osiedli czy biedniejszych dzielnic.



A dlaczego nie? Tu i tu możesz zarobić kosę albo mogą Cię skroić. TO czy to będzie brodacz Allahem na ustach czy naćpany dres sprowadza się do jednego masz przej***ne.
Trzeba walczyć i z jednymi i drugimi.

Wiewór

2019-08-14, 13:48
Ronin69 napisał/a:

Wiem , że politycznie pojadę ale doskonale pamiętam jak śmiano się w sejmie z Kaczyńskiego w 2015r kiedy mówił o tych strefach i chorobach przywlekanych przez inżynierów (absolutnie nie jestem zwolennikiem prezesa i jego ekipy )



sp***olony zegar dwa razy na dobę pokazuje dobrą godzinę.

wormgoro

2019-08-14, 14:13
"Jeśli zaczniesz się przyglądać - może podbić do ciebie jakiś młody i zapytać "Behöver du hjälp?" (szw. "Potrzebujesz pomocy?"), a do zaoferowania będzie mieć cały arsenał narkotyków, których nazwy nawet nie znasz."

O kurrwwaa przerażające! Dlaczego nikt z tym nic nie robi!

skywalker75

2019-08-14, 14:18
lokowalek napisał/a:

A dlaczego nie? Tu i tu możesz zarobić kosę albo mogą Cię skroić. TO czy to będzie brodacz Allahem na ustach czy naćpany dres sprowadza się do jednego masz przej***ne.
Trzeba walczyć i z jednymi i drugimi.



W brazylijskiej favelli też możesz zarobić kosę, a jednak widzisz chyba różnicę ?

poligon6

2019-08-14, 14:23
RRRRs napisał/a:

Nie jest tak, że w każdy mieście jest jedna, dwie czasem trzy ulice które wyglądają tak albo jeszcze gorzej. To takie miejsca gdzie trafiają najgorsi z najgorszych, ci którzy nie płacą za czynszu, ale należy im się mieszkanie od miasta, ludzie genetycznie uzależnieni, genetyczni dłużnicy, genetycznie patologiczni.
Znam te ulice w każdym małym miasteczku miedzy Łodzią a Warszawą. Pomimo że brak tam imigrantów wolałbym nie kręcić się tam po zmroku.



Tylko na Włókiennicza w Łodzi policja wjeżdza z obstawa. Do tego porównaj sobie ilość gwałtów 6 tys Szwcja i 2 tyś Polska oraz morderstw a wtedy zrozumiesz o czym mowa i że polski slums gdzie mozesz sie pożegnac z telefonem to nie to samo jak szwedzki gdzie upie**ola ci głowe przy samej dupie.


lokowalek napisał/a:

No właśnie, u nas też by wyskoczyło kilka takich "no-go zonów" . Bałuty, Niebuszewo, Przedmieście Oławskie, Orunia, Dziesięciny, Port Praski, Kazimierz, Jeżyce, Nowa Hura... To jest tylko kilka z naszych Polskich "No-Go zone". Tylko tam nie ma ciapatych więc nikt nie widzi problemu. Czy tylko mnie wk***iają podwójne standardy?



ch*ja tam że w Szwcji odpie**alaja sie kwestie jak z brazylijskiej faveli, granaty, strzelaniny i obciete łby. ch*j że policja boi sie interweniowac. Ważne że w Polsce jest jakas dzielnica gdzie sebiksy rozrabiaja, tyle ze policja tam bez obawy wjezdza i pacyfikuje patoli. Szwecja 6 tyś gwałtów, Polska 2 tyś gwałtów. Przy róznej liczbie ludnośći, szkoda komentowac te debilne posty.

RR...........Rs

2019-08-14, 14:50
lokowalek napisał/a:


No właśnie, u nas też by wyskoczyło kilka takich "no-go zonów" . Bałuty, Niebuszewo, Przedmieście Oławskie, Orunia, Dziesięciny, Port Praski, Kazimierz, Jeżyce, Nowa Hura... To jest tylko kilka z naszych Polskich "No-Go zone". Tylko tam nie ma ciapatych więc nikt nie widzi problemu. Czy tylko mnie wk***iają podwójne standardy?



Tak w ogóle to chyba nie jest miejsce na omawianie tego typu problematyki. Nie ta publika i nie to nastawienie umysłowe.

Za 3-4 komentarze dowiemy się, że to sprawka żydów, a za 6-10 za wszystkim będą stali reptylianie z Włókienniczej.

Jabulko69

2019-08-14, 18:20
Jezeli by byc bardzo upierdliwym to na dobra sprawe caly göteborg i stockholm mozna jebnac na czerwono. Wszystko zalezy od dnia, godziny i szczescia.
Choc jako mieszkaniec göteborga moge sie zgodzic z ta lista, zaznaczone na niej dzielnice sa faktycznie nie zbyt ciekawe.

AdamBrown

2019-08-14, 18:44
Przypomina screeny z "Half life" metro płotki skałki pod ziemią, bramki , świecące guziczki.
A drugie w każdej " NO GO" zonie stoi cyganka i wróży, a kawałek dalej Cygan ma harmonii gra. Oni takie no go zony obstawiają, wręcz je zaznaczają, dla dobra innych, żeby wiedzieli gdzie NOGO. :D Już nie powiem że je tworzą, bo wyjdzie rasizm. :D

PieronJasnySzlag

2019-08-14, 18:55
k***a, wiedziałem że forumowe lewaki zaczną pie**olić ze w Polsce też jest ch*jowo a nawet gorzej. Tylko żaden z tych idiotów nie porówna jak w Szwecji i w Polsce było 20 lat temu. I w jakim kierunku to się rozwija (w Polsce coraz bezpieczniej, w Szwecji coraz gorzej). No ale żeby łączyć zdarzenia przyczynowo skutkowe tymbardziej rozciągnięte w czasie to trzeba mieć więcej niż 50IQ czego u sadolowych lewusów niema.

ProVVe

2019-08-14, 19:17
Ogrodzić murem i czekać, aż głód i choroby zrobią swoje...