18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

No-go zone w Szwecji

lokowalek • 2019-08-14, 11:03
Na wzór slumsów w Ameryce Południowej w Szwecji zostały oznaczone miejsca do których raczej nie powinno się wchodzić.







Żółty znaczek - Obszar narażony
Pomarańczowy znaczek - Obszar bardzo narażony
Czerwony znaczek - Obszar najbardziej narażony

Lista dzielnic



Dotarcie z centrum do Rinkeby trwa 25 minut. W ciągu dnia ludzie, mieszkający w Rinkeby, prowadzą normalne życie. Chodzą na spacery, robią zakupy, idą na plac zabaw z dzieckiem. Problem zaczyna się, kiedy zapada zmrok. Wokół wyjść z metra i na większych placach zaczynają zbierać się grupki osób, które nie wyglądają na pokojowo nastawione. Często obok nich stoi dobra fura z ciemnymi szybami, a z głośników dobywa się hip-hopowa muzyka, zrobiona zresztą przez mieszkańców Rinekby. Jeśli przemkniesz szybko - nie powinni zwrócić na ciebie uwagi. Jeśli zaczniesz się przyglądać - może podbić do ciebie jakiś młody i zapytać "Behöver du hjälp?" (szw. "Potrzebujesz pomocy?"), a do zaoferowania będzie mieć cały arsenał narkotyków, których nazwy nawet nie znasz.






Taka ciekawostka bardziej sadystyczna:

Jeden z tak zwanych hip hopowców z Rinkeby który w jednym z kawałków obraził chłopaczka który stracił życie podczas strzelaniny w Sztokholmie został obsikany . Filmik został nagrany jego telefonem a później udostępniony na jego Instagramie! (Akcja zaczyna się od 8 sekundy)




A to jego muza, ma prawie 3 mln wyświetleń



Ot, takie ciekawostki o Szwecji!

Peace!

Sv...........ge

2019-08-15, 05:52
Ronin69 napisał/a:

Wiem , że politycznie pojadę ale doskonale pamiętam jak śmiano się w sejmie z Kaczyńskiego w 2015r kiedy mówił o tych strefach i chorobach przywlekanych przez inżynierów (absolutnie nie jestem zwolennikiem prezesa i jego ekipy )



Jaki ty k***a debil jesteś to aż miło. Uważasz że to tylko emigranci? Ciekawe ile w twojej wsi zabitej dechami jest miejsc które przypadkiem omija policja?

killua

2019-08-15, 07:43
Spiderowski napisał/a:

k***a, wiedziałem że forumowe lewaki zaczną pie**olić ze w Polsce też jest ch*jowo a nawet gorzej. Tylko żaden z tych idiotów nie porówna jak w Szwecji i w Polsce było 20 lat temu. I w jakim kierunku to się rozwija (w Polsce coraz bezpieczniej, w Szwecji coraz gorzej). No ale żeby łączyć zdarzenia przyczynowo skutkowe tymbardziej rozciągnięte w czasie to trzeba mieć więcej niż 50IQ czego u sadolowych lewusów niema.



hehe lol w polsce coraz bezpieczniej :) Homochopaki napewno też tak uważają. Ja jako ateista obstawiam że jeszcze jedna kadencja tego rządu i to co teraz dzieje się z LGBTQ zacznie się dziać z nami. Czyli jak nie jesteś katozjebem to do piachu.

Mądrzy ludzie widzą co się święci jak religijne oszołomy dorwą sie do władzy. Zobaczcie jak się Iran zmienił przez ostatnie 30 lat :(

mygyry

2019-08-15, 08:14
lokowalek napisał/a:

No tak ale zapomniałem wrzucić statystyki

Wg pol. Urzędu ds. Cudzoziemców w lipcu 2019 w Polsce było zarejestrowanych 2577 Szwedów.
Wg szw. Urzędu Statystycznego w Szwecji w grudniu 2018 zarejestrowanych było 92 759 Polaków.
W 2018 do Szwecji wyjechało 3817 Polaków, a 1783 otrzymało szw. obywatelstwo.

Wg danych polskiego Urzędu ds. Cudzoziemców dot. Szwedów ubiegających się o azyl w Polsce ambasada uzyskała następujące dane na lata 2017-2019: w 2018 o azyl ubiegał się 1 obywatel Szwecji.
W latach 2017 i 2019: 0 obywateli.

Czyli lepszy ciapaty z maczętą niż Kaczyński z PIS-em



Weż pod uwagę jedną zajebiście ważną rzecz od nas wyjeżdża bieda i ludzie bez kwalifikacji, żeby pracować na miejscu a ze Szwecji do nas przyjeżdża klasa średnia, która bez problemu pracuje zdalnie lub dzięki kwalifikacją dostają pracę za niezłą kasę.

Dodus

2019-08-15, 09:26
Ale zajebista stacja metra :D Marsjańskie klimaty.

CzerstWybut

2019-08-15, 10:42
Lewaki będą pie**olić co im media lewackie podają. Kto nie był w szwecji i innych krajach ten nie wie, i to nie na dzień czy dwa. Ja w pracy siedziałem czasami miesiac i dwa w Szwecji, niemczech itd pomieszkasz zrozumiesz ;) u nas nie spotkałem sie z czymś takim jak w sztokholmie w dzielnicy fitja, gdzie w tygodniu regularnie z jeden do trzech samochodów od szweda płonie na parkingu lidla. Za co ? A bo jak sie pytaja czy chcesz hasz lub jakies inne dragi to poprostu odpowiadasz ze nie chcesz. Za jakies glupie odpowiedzi lub straszenie policją wracasz z zakupów auto płonie. Na parkingu pełno plam po spalonych wrakach. Jakos w polsce tego nie widze. Nie widze znaków ostrzegawczych z łomem i palącym się autem u nas na parkingach. I jeszcze nikt obcy w polsce nie zapytał sie mnie stojąc pod marketem ...hasz? Hasz? Cocain? U nas po 16 nie wychodzą sebixy przed market z jebitną basową kolumną i puszczają swój rap oczywiście pytając się przy tym kto chce hasz. I to nie trafisz na to pytanie raz, bo to jest codzienny rytuał a jak sie nie dogadają to i kolega podejdzoe za 5 minut o to samo zapytać. I niech mi pokaże jakiś lewak taki narkobiznes w polsce. Szwedki po zmroku same nie chodzą, u mnie nawet w zj***nym Bytomiu spotkasz samotne dziewczyny nocą, a w koło parku biegają regularnie dziewczyny do 22 nawet zimą gdzie od 4 godzin jest ciemno. Tak więc jak ktoś ma splaszczony mózg to nie widzi co tam sie wyprawia a wyskakuje z tekstami jak tu jest źle u nas. Aha apropo asymilacji to porozumiewają sie oni tylko po arabsku bo po h*j im szwedzki czy angielski, a jeśli chodzi o szwedów to nie chcą nigdzie sie wypowiadać na temat tego gówna bo się boją konsekwencji z jakimi się niektórzy spotykają w postaci dyscyplinarki z roboty za rasizm itp bo firma nie da sie obsmarować przez media i zniszczyć jakich to złych pracowników ma. Taki oto poj***ny świat się robi dookoła naszej pięknej polski

perun88

2019-08-15, 10:48
k***a oni mieszkają w takich slumsach, to wygląda jak Bytom na śląsku....

Sv...........ge

2019-08-15, 11:23
mygyry napisał/a:

Weż pod uwagę jedną zajebiście ważną rzecz od nas wyjeżdża bieda i ludzie bez kwalifikacji, żeby pracować na miejscu a ze Szwecji do nas przyjeżdża klasa średnia, która bez problemu pracuje zdalnie lub dzięki kwalifikacją dostają pracę za niezłą kasę.



To wytłumavz klaso niewykształcona że w prawie każdym szpitalu w sv pracuje lekarz z pl. Ja i moja żona obydwoje po specjalizacjach. Tyle że my już dawno mamy obywatelstwo sv-to nie wiem jeszcze zdrajcy czy już zaprzańcy?

pizmak289

2019-08-15, 13:45
senpuu93 napisał/a:

@lokowalek
Jeśli mówisz o teraźniejszych Jeżycach w Poznaniu to muszę Cię zasmucić. Ostatnia patologiczna brama została jako bastion tejże, reszta dzielnicy to zagłębie kulinarne i wylęgarnia hipsteriady, twierdza LGBT. Wiem bo pracowałem tam do niedawna, mieszka tam moja partnerka, często wizytuję o każdej porze dnia i nocy, poza tą jedną bramą możesz chodzić tam kompletnie bez obaw nawet jeśli jesteś transem, czarnym czy muslimem. Jeżyce były niebezpieczne 20 lat temu. Teraz to inna bajka. O wiele gorsza jest Wilda.



Mieszkałem na Jeżycach kilka lat temu i się kompletnie zgadzam. O ile na tzw. trójkącie bermudzkim (Wawrzyniaka-Staszica-Polna) da się słyszeć, jak żule rozpie**alają butelki czy sebików przy bramach widać, tak sądzę, że nie ma to porównania do tego, co było kilkanaście lat temu. Co do Wildy mogę się nie zgodzić, też nie jest tam źle, na Dębcu tak samo. Patologia wymiera, chłopaki albo idą za kratki, albo uciekają za granicę i tyle. Kolega, który wymienił dzielnice jak Niebuszewo czy Orunia mówi chyba o tym, co było ładnych kilkanaście lat temu. Nie byłem wszędzie, ale słyszałem, że te "dzielnice grozy" to wielkie przekolorowanie. Wiadomo, pewnie nie jest tam jeszcze najlepiej, ale myślę, że w większych miastach łatwiej dostać w ryj czy pozbyć się telefonu na rynku w weekend, niż na takiej dzielni patusów.

utrOne

2019-08-15, 21:27
Dzięki za cynk sadolowi naziole bo nie wiedziałem gdzie mogę sobie cis kupić w Sztokholmie. Pozdro.

PieronJasnySzlag

2019-08-16, 16:21
killua napisał/a:

hehe lol w polsce coraz bezpieczniej Homochopaki napewno też tak uważają. Ja jako ateista obstawiam że jeszcze jedna kadencja tego rządu i to co teraz dzieje się z LGBTQ zacznie się dziać z nami. Czyli jak nie jesteś katozjebem to do piachu.
Mądrzy ludzie widzą co się święci jak religijne oszołomy dorwą sie do władzy. Zobaczcie jak się Iran zmienił przez ostatnie 30 lat


A tymczasem patrz co spotka normalnych ludzi gdy do władzy dojdą takie osoby jak ty albo ten któremu ciągniesz druta:
https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2019-08-14/drag-queen-podcial-gardlo-lalce-z-wizerunkiem-abp-jedraszewskiego/