18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jorgen888

2019-07-27, 11:12
bloodwar napisał/a:

Pana Najsztuba i pana Kamila D. łaczy tylko jedno - obaj są najwierniejszymi z wiernych PiS i Pana Prezesa.


wyrwało ci dekiel z kopuły, czy jak.
kamil d. od lat związany z TVN,
Najsztub powiązany od lat z Newsweekiem,
nie troluj

piwo przez przypadek

luk006

2019-07-27, 11:20
Rurku kto mnie tak dzisiaj upie**olił, że miałem 2,5 promila???

tomcio616

2019-07-27, 11:29
Sam miałem nie dawno podobną sytuację. Miałem 2.6 promila w wydychanym powietrzu. Dostałem za to 2 lata na 3 lata w zawiasach. Do tego 2 lata prac społecznych po 20 godz miesięcznie czyli (480)godz i 7 tys grzywny plus 5tys na fundusz ofiar wypadków. Nie spowodował em wypadku i przeparkowywalem samochód na parkingu wcześniej w nim pijąc... Daje wam przykład kary i ciekaw jestem co dostanie Pan DURCZOK... :roll:

mygyry

2019-07-27, 11:42
tomcio616 napisał/a:

Sam miałem nie dawno podobną sytuację. Miałem 2.6 promila w wydychanym powietrzu. Dostałem za to 2 lata na 3 lata w zawiasach. Do tego 2 lata prac społecznych po 20 godz miesięcznie czyli (480)godz i 7 tys grzywny plus 5tys na fundusz ofiar wypadków. Nie spowodował em wypadku i przeparkowywalem samochód na parkingu wcześniej w nim pijąc... Daje wam przykład kary i ciekaw jestem co dostanie Pan DURCZOK...


Nic z wyżej wymienionych, no może z tysiak grzywny, albo drogowcom dojebią o złe oznaczenia

Ca...........on

2019-07-27, 11:44
Typowa mentalność cwaniaków z PO i ich ogólnopolskiej złodziejskiej świty... Jak złapią za rękę, to mówić, że to "nie moja ręka".

ProVVe

2019-07-27, 12:37
Durczok? ten sam co sp***alał przez okno laski bo wciagał koks ktory nadal leżał na stole? hahah jeszcze jezdzi po pijaku a morawieckiego poprawia k***a tylko w Polsce :-D . Nicech sobie przypomni jak mówił, że tvn go wrobiło, żeby mieć pretekst do zwolnienia hahaha. j***ny degenerat i nie dlatego, że pije czy sobie krechy wciąga... Dlatego, że nie widzi własnych wad, a innych piętnuję jak ksiadz na ambonie

bloodwar napisał/a:

Wszystkim którzy mówią "Teraz się nie wywinie, miał 2,5 promila - posadzą go na co najmniej 3 lata!" pamiętajcie, że pan Najsztub jechał bez prawa jazdy i autem bez ważnego OC, potrącił starszą kobietę która doznała szerokich obrażeń wewnętrznych i 2 tygodnie później zmarła i się wywinął, dostał umorzenie (nie, nie! Nie wyrok w zawiasach - umorzenie! Jechal bez prawka!!!) na dodatek udowodnił w sądzie, że jechał 20 na ograniczeniu do 20 (przy takiej prędkości chyba niemożliwe jest uderzyć w kogoś tak, żeby doznał obrażeń wewnętrznych) i udowodnił, że kobieta zmarła "z powodu podeszłego wieku" a nie obrażeń powstałych po potrąceniu i dzięki temu dostał podstawę by pozywać wszystkie gazety i portale internetowe które sie rozpędziły i napisały "Najsztub zabił kobietę" do pozwów na grube odszkodowanie. Pana Najsztuba i pana Kamila D. łaczy tylko jedno - obaj są najwierniejszymi z wiernych PiS i Pana Prezesa.



Oni pisowcami? Jeden i drugi robił w jewVN przecież. Coś tu nie gra :-D . najsztub to kretyn i brudas swoją drogą i morderca... Kanalia

Strielok1

2019-07-27, 12:46
Jorgen888 napisał/a:

wyrwało ci dekiel z kopuły, czy jak.
kamil d. od lat związany z TVN,
Najsztub powiązany od lat z Newsweekiem,
nie troluj
piwo przez przypadek



Poszukaj w słowniku słowo sarkazm i zajeb sobie tym słownikiem w łeb

polakwrocek

2019-07-27, 12:49
Łale to nie choci o to kto jehał pijany....tylko...tylko... kto jehał....
Ja moge , ja jestem znany celeb ... cebry... gwiazda jestem...

Jorgen888

2019-07-27, 12:59
Strielok1 napisał/a:

Poszukaj w słowniku słowo sarkazm i zajeb sobie tym słownikiem w łeb



sarkazm powinien być inteligentny, a zdanie napisane przez ciebie, dla nie znających się na polityce brzmi wiarygodnie

kawior2007

2019-07-27, 13:31
Może jest alkoholikiem i rzeczywiście mówiąc to był abstynentem. Nie poradził sobie i się nawalił jak dzik to przykre. Natomiast wkurza mnie, że pewnie mu nic nie zrobią.

Rejti

2019-07-27, 13:52
bloodwar napisał/a:

Wszystkim którzy mówią "Teraz się nie wywinie, miał 2,5 promila - posadzą go na co najmniej 3 lata!" pamiętajcie, że pan Najsztub jechał bez prawa jazdy i autem bez ważnego OC, potrącił starszą kobietę która doznała szerokich obrażeń wewnętrznych i 2 tygodnie później zmarła i się wywinął, dostał umorzenie (nie, nie! Nie wyrok w zawiasach - umorzenie! Jechal bez prawka!!!) na dodatek udowodnił w sądzie, że jechał 20 na ograniczeniu do 20 (przy takiej prędkości chyba niemożliwe jest uderzyć w kogoś tak, żeby doznał obrażeń wewnętrznych) i udowodnił, że kobieta zmarła "z powodu podeszłego wieku" a nie obrażeń powstałych po potrąceniu i dzięki temu dostał podstawę by pozywać wszystkie gazety i portale internetowe które sie rozpędziły i napisały "Najsztub zabił kobietę" do pozwów na grube odszkodowanie. Pana Najsztuba i pana Kamila D. łaczy tylko jedno - obaj są najwierniejszymi z wiernych PiS i Pana Prezesa.



O sprawie najsztuba wie każdy, więc niczego nowego nie wnosisz. I daruj sobie bredzenie z wyznawcami kaczki, kaczysta kiedyś powiedzial że wina tuska, ale jednak zawsze wina kaczki :szydera:

Strielok1

2019-07-27, 14:28
Jorgen888 napisał/a:

sarkazm powinien być inteligentny, a zdanie napisane przez ciebie, dla nie znających się na polityce brzmi wiarygodnie



To nie moje zdanie, a sarkazm w nim zawarty przynajmniej moim zdaniem jest na miejscu. Poztym jesteśmy w Polsce, tu każdy zna się na wszystkim...