18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

No chodź kochanie

~Angel • 2018-08-06, 08:36
Nauczę cię latać

Cytat:

Images of the security cameras in the building where attorney Tatiane Spitzner and her husband, Luis Felipe Manvailer, lived in Guarapuava, Paraná, and where she died. Tatiane fell from the fourth floor and the cameras show that on arriving at the building, Luis Felipe attacked her cowardly. He's under arrest, suspected of her death.



Mąż postanowił nauczyć latać swoją żonę. Niestety całość została nagrana przez kamery monitoringu. Lekcja latania odbyła się na 4 piętrze. Mężczyzna został aresztowany.


dmnkzl

2018-08-06, 19:14
skin88 napisał/a:

mam nadzieję, że spotka go adekwatna kara.


No proszę Cię :glowawmur:
skin88 napisał/a:

ktoś rodzi, dba, wychowuje,


Kadan

2018-08-06, 19:28
skin88 napisał/a:

j***ny szmaciarz i tyle, zdradziła, nie zdradziła, nie ważne, trzeba być j***nym ścierwusem żeby tak postąpić, i każdy kto go popiera to j***ny cwe*, szmata i impotent z mikrokuśką, ktoś rodzi, dba, wychowuje, a potem znajdzie się jakiś j***ny szmaciarz i zgładzi bez namysłu, mam nadzieję, że spotka go adekwatna kara.



Oho, wyborca pisu przeliczył, że potencjalne 500+ przepadło. :amused:

Keepo

2018-08-06, 20:47
skin88 napisał/a:

j***ny szmaciarz i tyle, zdradziła, nie zdradziła, nie ważne, trzeba być j***nym ścierwusem żeby tak postąpić, i każdy kto go popiera to j***ny cwe*, szmata i impotent z mikrokuśką, ktoś rodzi, dba, wychowuje, a potem znajdzie się jakiś j***ny szmaciarz i zgładzi bez namysłu, mam nadzieję, że spotka go adekwatna kara.



Pewnie masz córkę, którą j***ło pół osiedla i każdemu mówiła że go kocha. Jeżeli ten gościu zapie**alał na nią całe życie wypruwał sobie dla niej żyły, ONA była całym jego życiem i puściła się z jakimś łakiem? No to k***a justice is justice.

korowiow777

2018-08-06, 20:47
skin88 napisał/a:

j***ny szmaciarz i tyle, zdradziła, nie zdradziła, nie ważne, trzeba być j***nym ścierwusem żeby tak postąpić, i każdy kto go popiera to j***ny cwe*, szmata i impotent z mikrokuśką, ktoś rodzi, dba, wychowuje, a potem znajdzie się jakiś j***ny szmaciarz i zgładzi bez namysłu, mam nadzieję, że spotka go adekwatna kara.



Uwielbiam te wypociny młodzieży, która nawet 1/3 życia nie przeżyli a wiedzą o nim wszystko i jak należy się zachować. Nie wiesz nic poza kilkoma obrazkami z windy i lecące ciało na chodnik. Ale oceniasz jak przystało na chojrakującego małolata. Życie to nie pozerstwo w internecie a emocje, zawiedzione nadzieje, dramaty, radości, stresy i wiele rzeczy które przed Tobą. Nie chcę Cię oceniać, ale uwierz mi, widziałem już kilku twardzieli, ryczących jak dzieci. Z powodu kobiet. I dzieci. I wielu innych rzeczy. Piszę to tak na marginesie tej sytuacji. Zabójstwo , nawet w afekcie jest w ch*j słabe. Ale nie kozacz, by w przyszłości nie patrzeć w tył na siebie z zażenowaniem. Ale rozumiem, że taki profil portalu..

razak

2018-08-06, 20:48
jak zdradziła to zasłużyła :) Każda która zdradziła powinna tak skończyć. Nie mówie tu o przypadkach gdzie psychopata nie pozwolił odejść swojej kobiecie od siebie gdy poznała jaki jest. Mówie o sytuacjach gdzie związek funkcjonuje normalnie a baba wali rogi bo ją c**a swędzi. Tak czy siak za materiał piwo bo jebła srogo :)

banana12462541

2018-08-06, 21:09
skin88 napisał/a:

j***ny szmaciarz i tyle, zdradziła, nie zdradziła, nie ważne, trzeba być j***nym ścierwusem żeby tak postąpić, i każdy kto go popiera to j***ny cwe*, szmata i impotent z mikrokuśką, ktoś rodzi, dba, wychowuje, a potem znajdzie się jakiś j***ny szmaciarz i zgładzi bez namysłu, mam nadzieję, że spotka go adekwatna kara.

Chyba poj***ly ci sie portale

Loaloa

2018-08-06, 21:15
No i się k***iszcze doigrało. Przynajmniej nie będzie już szczerzyć swoich ząbków. Brawo ziomuś! Szkoda, że za ścierę pójdzie siedzieć, jak za człowieka.

aaaaaaaaaaaaaa

2018-08-06, 21:20
Spiderowski napisał/a:


Śmierć za śmierć.
A zaraz pewnie sie tu zlecą lewackie zjeby że śmierć urąga człowieczeństwu albo katolicy że to nie po Bożemu.



Pewnie uznasz mnie za lewackiego zjeba. Ale jestem przeciw KS.
Nie uważam, żeby śmierć (KS) urągała człowieczeństwu, jeśli skazany jest mordercą... jestem katolikiem!!! tak k***a, jestem, a i tak uważam, że jeśli ktoś komuś odbiera życie zasługuje na najwyższą karę...
Więc czemu jestem przeciw KS?? Bo nie da się zagwarantować, że niewinny nie zostanie na tę karę ostateczną skazany.
Więc jestem za, a nawet przeciw :mrgreen:

skin88

2018-08-06, 21:48
dmnkzl napisał/a:


No proszę Cię :glowawmur:

To ja proszę Ciebie....

Kadan napisał/a:



Oho, wyborca pisu przeliczył, że potencjalne 500+ przepadło. :amused:


Weź rozbieg i przyjeb tym pustym łbem o ścianę, nie wiem czy pomoże ale napewno nie zaszkodzi.

Keepo napisał/a:



Pewnie masz córkę, którą j***ło pół osiedla i każdemu mówiła że go kocha. Jeżeli ten gościu zapie**alał na nią całe życie wypruwał sobie dla niej żyły, ONA była całym jego życiem i puściła się z jakimś łakiem? No to k***a justice is justice.


Prędzej stawiam, że ciebie j***ło pół osiedla, stąd ten ból dupy, nie wiem czy to było powodem, nawet jak, to nikt z nas nie wie jak wyglądało przedtem ich życie, wiem tylko tyle, że trzeba być zjebem, żeby zabić kobietę nawet jeśli zdradziła, tak się poprostu nie robi.

banana12462541 napisał/a:

Chyba poj***ly ci sie portale

Sorry, że taki twardziel i samiec alpha jak ty, musiał czytać moje MIĘTKIE wypociny na temat szacunku do życia.....

wiesnak66

2018-08-06, 21:55
petru23
sztuczne cycki i farbowane włosy
zajebista
a ja bym się nie zdziwił że jest też po usunięciu prącia

PieronJasnySzlag

2018-08-06, 21:59
Ale ból dupska o bardzo dobry post Skina88.
Śmierć za zdrade? Jak baba was zdradza to znaczy że jesteście ciotami bez testosteronu albo lamusami z małymi miękimi fajami. A to by wyjaśniało te wszystkie frustracje :)

skin88

2018-08-06, 22:11
korowiow777 napisał/a:



Uwielbiam te wypociny młodzieży, która nawet 1/3 życia nie przeżyli a wiedzą o nim wszystko i jak należy się zachować. Nie wiesz nic poza kilkoma obrazkami z windy i lecące ciało na chodnik. Ale oceniasz jak przystało na chojrakującego małolata. Życie to nie pozerstwo w internecie a emocje, zawiedzione nadzieje, dramaty, radości, stresy i wiele rzeczy które przed Tobą. Nie chcę Cię oceniać, ale uwierz mi, widziałem już kilku twardzieli, ryczących jak dzieci. Z powodu kobiet. I dzieci. I wielu innych rzeczy. Piszę to tak na marginesie tej sytuacji. Zabójstwo , nawet w afekcie jest w ch*j słabe. Ale nie kozacz, by w przyszłości nie patrzeć w tył na siebie z zażenowaniem. Ale rozumiem, że taki profil portalu..

Nie jestem co prawda starcem, ale małolatem też już nie, jak każdy, mam swoje różne doświadczenia i te fajne i ch*jowe, życie raczej mnie nie doświadczało bardziej niż innych ale nie uważam też, że gówno o tym życiu wiem, nigdy nie robię z siebie chojraka, znam siebie i bliscy mi ludzie również mnie znają, nie szukam w internecie pożywki dla ego, nie mam takiej potrzeby, znam wielu ludzi, i słyszałem wiele przykrych historii, jak to faktycznie ktoś sobie żyły wypruwał, do domu wracał po 3 miechach, wysyłał siano a głupia p*zda, której ufał szła w tany, i choć to przykre w ch*j, to niestety muszę przyznać, że ludzie którzy decydują się na takie rozłąki, sami prowokują takie sytuacje, związek to bliskość w każdym sensie tego słowa znaczeniu, jeśli jej nie ma, uczucie zanika, ludzie zaczynają się od siebie oddalać i zaczynają szukać rozrywek, to działa w obie strony, robiłem na śródlądówce kiedyś na tankowcu, kapitan holender, żona i trójka dzieci, codziennie do burdelu zapie**alał jak tylko stawaliśmy przy jakimś mieście, ona za to lubiła sobie drinkować, głupio było tej kobiecie w oczy spojrzeć jak z dzieciakami na statek przyjeżdżała, ale co mi tam nie moja sprawa, jestem ojcem i mężem, staram się być jak najlepszy, niektórym się wydaje, że kontrolują sytuację a potem dostają jak obuchem w łeb, znam sytuację o których wspomniałeś, kobiety, dzieci, niestety nie każdy ma szczęście, nie wiem jak będzie wyglądało moje życie za x lat i nie wiem czy i jak bardzo jebnął bym na dupę jak by mi przytrafiło się coś równie ch*jowego, ale wiem jedno trzeba mieć swój honor i zasady, nigdy nie uderzył bym kobiety, nie mam tu na myśli pacyfikacji, a tym bardziej nie zrobił krzywdy, to po prostu nie w moim stylu, nie uważam się za ch*j wie kogo, poprostu napisałem co o tym myślę i jakie budzi to we mnie odczucia, jak nisko trzeba upaść, żeby mścić się na kimś w taki sposób, trzeba iść przed siebie i się nie oglądać, czasem żal straconego czasu na coś co zakończyło się fiaskiem, ale to właśnie nasze nie powodzenia nazywamy doświadczeniem, pozdrawiam.

bodzio667

2018-08-06, 23:30
Po prostu gość odkrył boleśnie, że to tranzystor. :P

WoleMerce

2018-08-07, 00:03
Ale na fejsie mają dalej razem zdjęcie.

greony12

2018-08-07, 06:30
@skin88 gość zrobił dobrze, facet, dba, musi wytrzymywać jej okresy ciężko pracuje by utrzymać dom i babae, daje jej hasj etc a ona daje dupy innemu, zmęczenie, nerwy i frustacja sięga zenitu.... i mamy jak jest a za to idzie za kratki a baba się w sadzie śmieje "i co frajerze, warto było"?
takie k***y to nawet nie mają prawa nic potem nalegać czy dostawać, dbała nie dbała, facet się poświecą dla dupy a ona zamiast być kobieta, pilnować go, i traktować go jak męża to oddaje się dla "widzimisię"
a ty jesteś jełopem po praniu mózgu przez feministki