18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

No chodź kochanie

~Angel • 2018-08-06, 08:36
Nauczę cię latać

Cytat:

Images of the security cameras in the building where attorney Tatiane Spitzner and her husband, Luis Felipe Manvailer, lived in Guarapuava, Paraná, and where she died. Tatiane fell from the fourth floor and the cameras show that on arriving at the building, Luis Felipe attacked her cowardly. He's under arrest, suspected of her death.



Mąż postanowił nauczyć latać swoją żonę. Niestety całość została nagrana przez kamery monitoringu. Lekcja latania odbyła się na 4 piętrze. Mężczyzna został aresztowany.


aaaaaaaaaaaaaa

2018-08-06, 11:19
@lm65
Adoptowali :mrgreen:

k***a pie**olnięcie zdrowe. Szkoda dupy. Niejednego mogła jeszcze zadowolić.

Drzemor

2018-08-06, 11:27
Jebło to jebło, na ch*j drążyć?

ryczek1296

2018-08-06, 12:22
Puszczała się to i tym razem się puściła bo gdyby się trzymała to by nie spadła

Czajnik

2018-08-06, 12:36
Jak pięknie chodnik zamortyzował upadek :)

MadZdzich

2018-08-06, 12:50
Mi to wygląda na samobójstwo - facet próbował ją powstrzymać, uciekła mu z windy. Podejrzewam ze skoczyła z rozpędu, pewnie nakryła go na jakimś ostrym wyczynie, laski wtedy szaleją i odpie**alają różne nielogiczne numery.

petru23

2018-08-06, 13:20
ale jaka fajna dupa :)

Sa...........hi

2018-08-06, 14:13
petru23 napisał/a:

ale jaka fajna dupa :)


Ten z którym zdradziła męża pewnie myślał podobnie. ;-)

100Burned

2018-08-06, 14:55
skin88 napisał/a:

j***ny szmaciarz i tyle, zdradziła, nie zdradziła, nie ważne, trzeba być j***nym ścierwusem żeby tak postąpić, i każdy kto go popiera to j***ny cwe*, szmata i impotent z mikrokuśką, ktoś rodzi, dba, wychowuje, a potem znajdzie się jakiś j***ny szmaciarz i zgładzi bez namysłu, mam nadzieję, że spotka go adekwatna kara.



Za mniej podłe występki ludzie na świecie umierają a zdrada się kwalifikuje jako czyn wymagający szczególnego potępienia. Z resztą, nie cierpiała, nie dostała maczetą, nie została podpalona czy pobita na śmierć. Ot parę sekund lotu i kasztan o chodnik. :roll:

PieronJasnySzlag

2018-08-06, 15:45
lm65 napisał/a:

Gdyby to była np wasza córka to co byście zrobili z tym zwyrolem???


Śmierć za śmierć.
A zaraz pewnie sie tu zlecą lewackie zjeby że śmierć urąga człowieczeństwu albo katolicy że to nie po Bożemu.

100Burned

2018-08-06, 15:51
Spiderowski napisał/a:


Śmierć za śmierć.



Nie no śmierć to za dużo bo gość już cierpiał po zdradzie. Wpie**ol najwyżej. Gdyby gościa ktoś zabił to należałoby wskrzesić i tego gościa i słabo aerostatyczną laskę, żeby koleś ją zdradził, po to by było po równo. 8-)

Nert

2018-08-06, 15:57
@skin88 zesrałeś się już? Gdyby moja córka zdradziła swojego męża, sam bym ją wyj***ł przez okno i to jeszcze przed nim. Kurestwo trzeba tępić, za wszelką ceną, wszelakimi środkami.

Taz

2018-08-06, 16:22
Szkoda takiej dupki. Po co wyrzucał, mógł wsadzic do piwnicy i zrobic z niej seksualna niewolnice :D jeden Austriak tyle lat ukrywał swoje niewolnice to temu by sie nie udało? :D

skin88

2018-08-06, 18:29
Nert napisał/a:

@skin88 zesrałeś się już? Gdyby moja córka zdradziła swojego męża, sam bym ją wyj***ł przez okno i to jeszcze przed nim. Kurestwo trzeba tępić, za wszelką ceną, wszelakimi środkami.


Jesteś zwykłą parówą i j***nym dzikusem, materacem u nich w sypialni nie byłeś i ch*ja wiesz co było przyczyną, i czy w ogóle faktycznie w grę wchodziła zdrada, ch*j ci w dupę

100Burned napisał/a:



Za mniej podłe występki ludzie na świecie umierają a zdrada się kwalifikuje jako czyn wymagający szczególnego potępienia. Z resztą, nie cierpiała, nie dostała maczetą, nie została podpalona czy pobita na śmierć. Ot parę sekund lotu i kasztan o chodnik. :roll:

dla mnie sprawa jest prosta, ktoś Cię zdradził, znaczy się nie jest wart twojego zaufania, twojego czasu, biorę co moje i wypie**alam, proste jak j***nie, pozatym, ludzie bez powodu się nie zdradzają, nie wiemy czy w ogóle chodziło o to a nawet jak to nie wiemy co było powodem, a jak gość okazał się np. Impotentem? Albo sam r*chał na boku? Albo chociażby nie bolcował jej tyle ile potrzebowała? Dużo nie trzeba żeby kobite przy sobie utrzymać, rzucić czasem komplementem, zabrać gdzieś, przynieść kwiaty bez okazji, i r*chać, r*chać i jeszcze raz r*chać, codziennie 2-3 razy, porządnie sp***olonej kobiecie nie chodzą inne ch*je po głowie, a tego typu frajerstwo popierają te wszystkie miękkie fajki, które nie potrafią przy sobie baby utrzymać i oni tacy zranieni i by się mścili i mordowali, bo baby r*chać nie potrafią, poza tym jesteśmy cywilizowanymi ludźmi i tego typu arabskie akcje białym nie przystoją, facet powinien mieć jakąś swoją godność i honor, a nie być zj***nym damskim boksrerem, rozpie**alają mnie zawsze te j***ne c**y z sadola które przyklaskują tego typu zjebom, co ty Chłopie wypisujesz za bzdury, nie cierpiała, no proszę Cię, nie urodzi dziecka nigdy, nie zasterzeje się, nie ma jej przez j***ną ciotę z przerośniętym ego, jesteśmy ludźmi i zachowujmy się jak ludzie.

zielak300

2018-08-06, 19:01
Za zdradę tylko śmierć. Proste. Nie ma różnicy czy zdradzasz kraj, czy męża.