18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pantilion

2018-06-07, 06:19
Ja pie**ole te drzwiczki ledwie ją pacnęły, ale przez to, że jest taką świnią to pie**olnęła jak by jej ktoś pałą przyj***ł. Teraz to już tylko po dźwig dzwonić, bo widać, że za ch*ja się nie podniesie :amused:

Hrabia Drapula

2018-06-07, 08:43
nic jej się nie stało tylko cielak pozbierać się nie może, można było ją na łychę zabrać i wywieść

naczelny1

2018-06-07, 08:57
Chyba sobie złamała tłuszcz.

nowynick

2018-06-07, 08:58
:roll:

ch*ja mu się stało a nie wstaje, bo pozoruje. Odszkodowanka za wypadki w pracy w jueseju podobno bywają sowite, a centralniej pod kamerą monitoringu panowie stanąć nie mogli ;)

Wiewór

2018-06-07, 08:59
Trzeba ją polewać wodą zanim przyjedzie na pomoc Greenpeace z żurawiem.

PanKukuruźnik82

2018-06-07, 10:47
Jedna baba drugiej babie... z nimi to jest normalnie dramat.

Sosna84

2018-06-07, 12:53
Bardzo fajna w użytkowaniu maszyna :)

camson

2018-06-07, 17:54
Jak można być takim grubasem, żeby nie dać rady wstać...

_Netrunner_

2018-06-07, 18:18
Ładowarka zajebista, kto miał "okazje"- ten skuma ;) jaka to frajda.

Mors_Nigra

2018-06-07, 18:29
Chyba przestane czytać sadolowe komentarze. To czas zmarnowany na na czytanie wysrywów życiowych nieudaczników którzy niczym sępy rzucają się na każdą okazję, byle by tylko połechtać sobie swoje malutkie ego wytykając kogoś palcem, pisząc nawet największe możliwe bzdury bzdury. Czasem trafi się normalnie zabawny komentarz, który nie jest podszyty żałosnością, niemniej, okazja to nieczęsta. Babka odsunęła się na tyle na ile było trzeba, nie wiedziała, że otworzy się tylna klapa, a na koniec potknęła się o metalowy stojak który by się pewnie nie ruszył nawet jakby przyj***ło w niego auto. Ale co tam, trzeba napisać parę bzdur by chociaż przez sekundę poczuć się lepszym, że jeszcze nie jest się na dnie, że są ludzie gorsi od was... śmiem wątpić. I nie, nie chodzi mi o branie w obronę tucznika.

Xs...........33

2018-06-07, 18:48
@up to nie czytaj sobie, wyj***ne w ciebie i twoje problemy

Perhydrol

2018-06-07, 18:58
Mors_Nigra napisał/a:

Chyba przestane czytać sadolowe komentarze. [...] I nie, nie chodzi mi o branie w obronę tucznika.


Normalny człowiek próbowałby odskoczyć czy się odchylić a nie zasłaniać rękami, ale niektórzy tu chyba zapomnieli, że tucznik ma znikomą mobilność :D Tak samo z podnoszeniem się przez pół godziny..

Mors_Nigra

2018-06-07, 19:05
@kubadziuba tak bardzo wyj***ne, że aż musiałeś mi o tym dać znać. Zanotowałem w pamiętniczku, dzięki za info.
@czeczen-00 jedni odskakują, inni się cofają, co wspomniany tucznik próbował uczynić, niestety zbyt duża ilość sadła i podcinający ją stojak skutecznie uniemożliwił jej wyjście z sytuacji z twarzą. Co do mowy o podnoszeniu się przez pół godziny, nie mam uwag :D

Essent

2018-06-07, 19:45
Mors_Nigra napisał/a:

Chyba przestane czytać sadolowe komentarze. To czas zmarnowany na na czytanie wysrywów życiowych nieudaczników którzy niczym sępy rzucają się na każdą okazję, byle by tylko połechtać sobie swoje malutkie ego wytykając kogoś palcem, pisząc nawet największe możliwe bzdury bzdury. Czasem trafi się normalnie zabawny komentarz, który nie jest podszyty żałosnością, niemniej, okazja to nieczęsta. Babka odsunęła się na tyle na ile było trzeba, nie wiedziała, że otworzy się tylna klapa, a na koniec potknęła się o metalowy stojak który by się pewnie nie ruszył nawet jakby przyj***ło w niego auto. Ale co tam, trzeba napisać parę bzdur by chociaż przez sekundę poczuć się lepszym, że jeszcze nie jest się na dnie, że są ludzie gorsi od was... śmiem wątpić. I nie, nie chodzi mi o branie w obronę tucznika.




Baba za kierownicą fajnego bobcata :homer:
Łechtam sobie małe ego aby wypisywać bzdury bzdury.
Chyba przestanę wypisywać bzdury na na sadolu bo bo to chyba jest coś nie nie tak.Sorki Sorki mam zespół k***a tureta k***a :krejzi: