18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Niski vs. Wysoki

~Velture • 2019-07-31, 22:15
Klient chciał złożyć reklamację ale została odrzucona :amused:




Gaj0

2019-07-31, 22:48
Ta muzyka pasuje do tego jak k***ie dziecko

~Velture

2019-07-31, 22:55
Gaj0 napisał/a:

Ta muzyka pasuje do tego jak k***ie dziecko



Muzyka i słowa mają odwrócić twoją uwagę od ukrytego małego podprogowego obrazka w kilku klatkach filmu :)
Po obejrzeniu filmiku jak zapytam ciebie o pierwszą okrągłą rzecz jaka przyjdzie ci do głowy to?
spoiler

zgadłem?

djted

2019-07-31, 23:44
Zawsze mnie rozpie**ala rakcja po takich akcjach. 10 sek wcześniej ...

-aaa zajebie go, zak***ie, udusze

3 sek po akcji


- o k***aaaa zaj***łem go ... moze nic mu nie jest... bosze oby mu nic nie było (kryminał w głowie ) :-|

Gaj0

2019-08-01, 00:36
Velture napisał/a:

Muzyka i słowa mają odwrócić twoją uwagę od ukrytego małego podprogowego obrazka w kilku klatkach filmu
Po obejrzeniu filmiku jak zapytam ciebie o pierwszą okrągłą rzecz jaka przyjdzie ci do głowy to?

zgadłem?


Ni ch*ja, dalej sądzę że ta muzyka nie pasuje



8-)

PersivalusPerwersalus

2019-08-01, 08:59
djted napisał/a:

Zawsze mnie rozpie**ala rakcja po takich akcjach. 10 sek wcześniej ...
-aaa zajebie go, zak***ie, udusze
3 sek po akcji
- o k***aaaa zaj***łem go ... moze nic mu nie jest... bosze oby mu nic nie było (kryminał w głowie )



Byś ty widział jak moja eks wpadła na pomysł z podduszaniem za pierwszym razem też tak zareagowałem :lol:

avic

2019-08-01, 10:19
pie**olenie, za przeproszeniem. Po wejściu w nogi, wejściu na plecy i tym - dość prymitywnym, co by nie mówić - duszeniu widać, że gość wiedział co robi. A skoro wiedział, to wiedział też że chwilowe odpłynięcie petenta po prawidłowym duszeniu nie jest jakoś wybitnie niebezpieczne. Tutaj w dość prosty sposób widać jaką przewagę mają umiejętności parterowe nad stójką. O ile lepiej lub gorzej walnąć potrafi każdy, o tyle jak ktoś nie ma odruchów - to takie wejście w nogi jest skuteczne na większość kozaków, bo po prostu nie wiedzą co zrobić.

Strielok1

2019-08-01, 10:26
PersivalusPerwersalus napisał/a:

Byś ty widział jak moja eks wpadła na pomysł z podduszaniem za pierwszym razem też tak zareagowałem



I odrazu po pierwszym podduszaniu została byłą... Musisz więcej trenować.

30trzydziestka

2019-08-04, 12:39
co to za nutka ? wróciłam z kościółka i mam dobry humorek ;)

Cloverface

2019-08-20, 02:57
Po pierwsze wiem co śpiewali w DBZ, po drugie kultura dobudzić typa po nokaucie/odcince.