18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nimfa drogowa

_H...........r_ • 2016-09-15, 08:20
Ma gorszy dzień ;-)



Najlepsze od 1:08, wcześniej tylko striptease :lol:

Zadi_

2016-09-15, 08:34
Srogie piguły :D

cys23

2016-09-15, 20:08
Baba bez bolca dostane pie**olca.

tranzystor

2016-09-15, 21:15
A ten w BMW co filmuje, to jej alfons?

mazga50

2016-09-16, 01:17
niech ją ktoś rozjedzie...

Kaśka

2016-09-16, 17:25
Nikt jej nie przejechał, nikt nie zgwałcił dokąd ten świat zmierza :-/

Hrabia Drapula

2016-09-16, 18:05
czemu gorszy dzień? może jeden z najlepszych właśnie ?

amaimon

2016-09-16, 20:05
Paradoksalnie ch*jowa sytuacja... Z jednej strony mozna by latwo zar*chac. Nacpana, nie wie co sie dzieje, delikatnie zagadac, obiecac wiecej i wykorzystac. Niestety element spoleczenstwa w miejscu publicznym. Ludzie Cie z czyms takim widza i oceniaja. Nikt nie chce byc kojarzony z taka sytuacja.
Opcja druga : wyjebac jej niech pojdzie spac. Ale znowu element miejsca publicznego. Poza tym moze jestem oldschoolowy ale kobiety bym nie uderzyl. Nawet jesli tego nie powiedza to beda myslec damski bokser.
KOlejna rzecz to, ze wszystki jak widac nagrywane jest takze mamy 100% szans w takiej stytuacji, ze znajdziemy sie na necie.

Dlatego rada i prosba do mlodych lubiacych cos sobie dorzucic dziewczyn. Jesli planujecie cos brac i nie wiecie jak zareagujecie robcie to w miejscu odosobnionym od ludzi. Najlepiej jakis pustostan bo to bezpieczne miejsce. Druga sprawa dajcie znac swoim kolegom, Ktos musi sie Wami zajac jak niedajborze zaczniecie sie rozbierac. Naprawde, narkotyki to nie przelewki.
I dobra rada do panow... nie nagrywajcie bo potem tylko problemy

Rasael

2016-09-16, 22:27
Facet już na samym początku dostałby w mordę. Widać że seksizm szerzy się tam niemiłosiernie. :roll:

ViruSex

2016-09-17, 10:08
@amaimon

Mam lepszą radę, "szpecu od siedmiu boleści" Niech k***a nie biorą żadnego świństwa, to nie wpakują się w tarapaty. Tylko debile, ćpuny i marginesy sięgają po narkotyki, a branie ich nie jest fajne, tak jak to się ćpunom wydaje. Amen.

P13CU

2016-09-17, 11:06
@ 2x UP
Zgadzam się.

A od siebie dodam:
Mówienie komuś co może robić i co jest fajne, a co nie jest... Już to gdzieś kiedyś było... Już wiem! Pani komisarz Bieńkowska? :P Ludzie brali i będą brać. Czy się to komuś podoba czy nie.


BTW r*chable całkiem ta loszka. ;)