18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nigger uderzył nauczycielkę

~Nei • 2016-10-26, 15:42
Nigger tu, nigger tam...


Tu...........ba

2016-10-26, 21:31
maxiq napisał/a:

up@, up@ upup@, wy wszyscy niggerofile tam wyżej, wy tęczowe agentury komunistyczne. . . żaden ciemnoskóry nawet wybielony,zbawiony,nauczony nie będzie mieszkał w moim kraju, Polska to kraj białych ludzi i na tej ziemi będą mieszkać tylko biali ludzie,O dziwo mój wpis usunęli moderatorzy, a Twój nie. Tak, więc kulturalnie bez wulgarnych epitetów pod twoim adresem:

Zanim coś napiszesz, poucz się historii kraju:
http://www.polskatimes.pl/artykul/3526083,czarnoskory-strzelec-ali-takze-walczyl-w-powstaniu-warszawskim-niezwykla-historia-augusta-agboli,id,t.html

Mors_Nigra

2016-10-26, 21:54
@maxiq za głupi jesteś, żeby mienić się białym człowiekiem...

Mi...........ka

2016-10-26, 22:26
Murzyn, który stał się człowiekiem.

DużyKutas

2016-10-26, 22:35
janlew napisał/a:

No i proszę, przyzwoity murzyn na sadolu. Pełen szacunek dla dzieciaka, ukarał murzyna co śmiał uderzyć nauczycielkę, bez względu na czyjkolwiek kolor skóry, oraz odciągnął drugiego murzyna którzy kontynuował bójkę wykorzystując niecnie sytuację. Brawo.
Nie jeden murzyn ma godność człowieka białego i nadaje się w 100% do życia w naszej cywilizacji, i tylko taki żyć w niej powinien. Tak jak nie jeden biały, jest zwykłym murzynem, który potrafi jedynie kraść oraz ćpać, i powinien zostać wysłany do Afryki.


Przecież miał kaptur na oczach i uderzył ją niechcący na ślepo. Jesteś upośledzony jak pospolity murzyn...
Tak to jest jak kobieta się wpie**ala miedzy dwóch typów, nie pierwsza dostała przypadkową bombę i nie ostania. A Ty jesteś jakimś typowym internetowym lamusem który to popiera jakiegoś dzieciaka za to że wyj***ł jakiemuś typowi z partyzanta za coś czego nie widział ani jeden, ani drugi. Jeden miał kaptur, a drugi był za plecami nauczycielki. Czy powinien stawać w obronie kobiety? Tak oczywiście, ale w tym przypadku wyszedł na zjeba, bo stanął w obronie idiotki która wpie**ala się w środek awantury.

Loaloa

2016-10-26, 22:57
Jeszcze wiek, dwa i polactwo osiągnie poziom cywilizacyjny tych murzynów z filmiku

Tassadar

2016-10-26, 23:32
Ty... My się tu śmiejemy, ale jak tak na to patrzę to k***a planeta małp. Drą się, k***ują, ch*j wie o co im chodzi, jeden drugiego leje po ryju. Masakra. Przecież tutaj nie trzeba być geniuszem żeby zauważyć że to zmierza w tylko jednym kierunku. Regresji cywilizacji.

Mors_Nigra

2016-10-26, 23:59
@Tassadar jakiej regresji, człowieku... technologicznie idziemy na przód a jeżeli idzie o społeczeństwo to od tysiącleci stoi w j***nym miejscu. Zmieniają się standardy, ale nie na lepsze. Po prostu czasem jedno jest be a drugie cacy, a potem jest na odwrót. Zastanów się przez chwile a dotrze do ciebie, że dzisiejsze społeczeństwo i to sprzed kilku tysięcy lat to jedno i to samo łajno.

exfon

2016-10-28, 05:38
@Dużyku*as
No rzeczywiście, to idąc Twoją logiką jak wyjdę na chodnik i zacznę machać dokoła nożami, to każdego kogo trafię, będzie winny. Przecież ja nie patrzyłem gdzie macham, a Oni mogli nie podłazić.

Baba podlazłą bo jest k***a nauczycielką, i ma ich rozdzielić. To chyba normalne zachowanie. I ch*j że z partyzanta. Bardzo dobrze go załatwił. Jak już się chcieli bić czy coś, bo na bójkę to nie wyglądało) to się to robi na uboczu, a nie w sali gdzie wszyscy widzą. Uciszył jednego i drugiego i spokój.