18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niezwykle sprawny papież

MichaU • 2019-11-30, 16:38
Ciekawostka z formie gifa - jeden z największych Polaków, pomimo zaawansowanego wieku, wciąż był całkiem gibki.


xiro

2019-11-30, 20:49
pojade klasykiem

cesarz1982

2019-11-30, 21:04
poligon6 napisał/a:

Śmiesz obrażać wiarę przodków? To pod krzyżem, to pod tym znakiem Polska jest Polską a Polak Polakiem.
Gdyby nie chrześcijaństwo to bylibysmy jak Mazurzy, praktycznie wynarowieni, ju\ ich nie ma. I nawet nie mógbys napisać tego co teraz piszesz, bo by cie nie było. Ateisty uformowanego w tolerancyjnej chrzescijńskiej kulturze.



Ateista przestaje być ateistą w momencie gdy samolot zaczyna spadać

szlovak

2019-11-30, 21:08
Swego czasu raz podwinęła mi się noga jak chciałem zeskoczyć z TIRa na ziemię, przy rozładunku jednej maszyny, mniejsza z tym. Odruchowo wykonałem pad Dżudo do przodu, wiecie, taki przez ramię. Później opowiadali w firmie jakie to czary odprawiłem , takie było wrażenie. Pomimo, że uprawiałem to Dżudo tylko jakiś czas w harcerstwie za smarkacza, to przydało się w 100% w wieku 35lat. Nie spodziewałem się że to tak wchodzi w odruchy, bo to był ułamek sekundy na decyzję.

Tutaj na filmie musiała być podobna sytuacja, odruchowo wykonany pad, a do tego w jakim stylu.

Ch...........on

2019-11-30, 21:20
Dajcie już spokój z tym zbrodniarzem wojennym ;-)

longfly

2019-11-30, 21:30
poligon6 napisał/a:

Obrażacie papieża, a gdyby nie on, to byscie dalej tyrali w kołchozie wybierając ziemniaki z błocka, tudzież produkujac lokomotywy dla ZSRR, mające najechać zachód. Bylibyscie nic nie znaczacymi "prolami"(takie pojecie z "1884 roku").
A tak żyjecie w wolnej Polsce i możecie się modlić gdzie chcecie, nawet ateisci mają swoje tęczowe parady.
Tako rzekłem.



dobra skoncz te fochy -- walic kosciol

bigoslaw_lyzka_von_wood

2019-11-30, 21:38
jakbyś miał włoskiego pilota to też byś całował ziemię po wylądowaniu...
|Poza tym, to nacjonalista: uznawał, że każda ziemia jest inna , inaczej wystarczyłby jeden taki teatralny gest kiepskiego aktora....
I tradycyjnie: ch*j w dupę allahowi

NataliaW

2019-11-30, 22:08
Dla jednych JP2 to bohater, dla drugich Wałęsa, to prosty podział na ludzi i debili. Ci drudzy Za mądrzy na wiarę w Boga, a wierzą że Wałęsa obalił komiune. Gardzą kościołem, a gdyby nie kościół to byśmy jak murzyni biegali z dzidami...

MaciejLubicz

2019-11-30, 22:23
NataliaW napisał/a:

Dla jednych JP2 to bohater, dla drugich Wałęsa, to prosty podział na ludzi i debili. Ci drudzy Za mądrzy na wiarę w Boga, a wierzą że Wałęsa obalił komiune. Gardzą kościołem, a gdyby nie kościół to byśmy jak murzyni biegali z dzidami...



My pogardzamy tobą anal fabetko '' Wałęsa obalił komiune ''

Tom9310

2019-11-30, 22:53
MaciejLubicz napisał/a:

My pogardzamy tobą anal fabetko '' Wałęsa obalił komiune ''



No tylko że Komuchom trochę to było na rękę


;-)

Wałęsa był tylko zwykłym pionkiem

longfly

2019-11-30, 22:55
"za madrzy na wiarę" wiara jest dla głupich maluczkich baranów którzy musza miec wszystko ładnie wyjasnione przez szamanów zbierających jednoczesnie kasę...... co ty natalko tu udowadniasz? Tepa szmulo -- za murzynami to ty bys biegała skoro w takie bzdury wierzysz.
Dureń wyzywa durniów od durniów .

MaciejLubicz

2019-11-30, 22:59
Tom9310 napisał/a:

No tylko że Komuchom trochę to było na rękę

Wałęsa był tylko zwykłym pionkiem



o c b ????

suchysongoful

2019-12-01, 07:30
Te a wes cus takiego z Mahometem pie**olnij
Czy nie wolno
Czy strach

Kamil1986DC

2019-12-01, 08:19
NataliaW napisał/a:

Dla jednych JP2 to bohater, dla drugich Wałęsa, to prosty podział na ludzi i debili. Ci drudzy Za mądrzy na wiarę w Boga, a wierzą że Wałęsa obalił komiune. Gardzą kościołem, a gdyby nie kościół to byśmy jak murzyni biegali z dzidami...



Zaraz możesz mieć moją dzidę w ryju i zobaczysz, że kościółek ci nie pomoże

;-)

Kotek_terrorysta

2019-12-01, 09:00
cesarz1982 napisał/a:

Ateista przestaje być ateistą w momencie gdy samolot zaczyna spadać



Mam za sobą dwa awaryjne lądowania, wynurzenie z 30m z niedzialajacym automatem, wycinanie z uprzęży po zablokowaniu w zalanym korytarzu i parę innych sytuacji gdzie było bliżej niż dalej.
Nigdy się nie modlilem. Więc to nie działa tak jak napisałeś.

betonowy_krokiet

2019-12-01, 10:59
"Nikogo na ziemi nie nazywajcie waszym ojcem, jeden bowiem jest Ojciec wasz, Ten w niebie" (Mt 23,9).