18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niezniszczalny rusek

Jesse.Pinkman • 2021-10-14, 17:04
pie**olnięty przez samochód ale stężenie alkoholu we krwi uratowało mu życie.

lobominator

2021-10-14, 17:21
Nie jest robocap. Kiedyś to tęgo rozkminiałem jaki jest tego mechanizm, że po alko dostaje się +100 do nieśmiertelności. Doszedłem do tego, że jednak psychika jest ponad ciałem, jeśli chodzi o zarządzanie całą maszynerią. Do naj***nego człowieka po prostu to nie trafia, że jego ciało ucierpiało, co za tym idzie psychika nie przekazuje tego sygnału dalej do ciała. To tak jak z chorobami - człowiek nastawiony pozytywnie zazwyczaj szybciej zdrowieje, a nastawiony pesymistycznie wysyła do ciała sygnały, że ch*j i kaput, co daje efekty takie, że zdrowieje gorzej. Przy alko musi być ten sam mechanizm.

marcino_zly

2021-10-14, 21:43
lobominator napisał/a:

Nie jest robocap. Kiedyś to tęgo rozkminiałem jaki jest tego mechanizm, że po alko dostaje się +100 do nieśmiertelności. Doszedłem do tego, że jednak psychika jest ponad ciałem, jeśli chodzi o zarządzanie całą maszynerią. Do naj***nego człowieka po prostu to nie trafia, że jego ciało ucierpiało, co za tym idzie psychika nie przekazuje tego sygnału dalej do ciała. To tak jak z chorobami - człowiek nastawiony pozytywnie zazwyczaj szybciej zdrowieje, a nastawiony pesymistycznie wysyła do ciała sygnały, że ch*j i kaput, co daje efekty takie, że zdrowieje gorzej. Przy alko musi być ten sam mechanizm.



Więc trzeba chlać ile wejdzie i więcej
:-)

Elakoww

2021-10-14, 21:55
Niezniszczalny... Po jakimś czasie usiądzie i nie wstanie.A w środku mielone poprzebijane gnatami

budgie73

2021-10-14, 22:31
Się naczytał ekspertów na Sadolu i za radą próbuje rozchodzić.

sothis

2021-10-14, 23:18
Elakoww napisał/a:

Niezniszczalny... Po jakimś czasie usiądzie i nie wstanie.A w środku mielone poprzebijane gnatami



Dokładnie

robsonx79

2021-10-15, 01:01
lobominator napisał/a:

Nie jest robocap. Kiedyś to tęgo rozkminiałem jaki jest tego mechanizm, że po alko dostaje się +100 do nieśmiertelności. Doszedłem do tego, że jednak psychika jest ponad ciałem, jeśli chodzi o zarządzanie całą maszynerią. Do naj***nego człowieka po prostu to nie trafia, że jego ciało ucierpiało, co za tym idzie psychika nie przekazuje tego sygnału dalej do ciała. To tak jak z chorobami - człowiek nastawiony pozytywnie zazwyczaj szybciej zdrowieje, a nastawiony pesymistycznie wysyła do ciała sygnały, że ch*j i kaput, co daje efekty takie, że zdrowieje gorzej. Przy alko musi być ten sam mechanizm.



Działa, dopóki masz alkohol we krwi. No chyba, że to wewnętrzny krwotok, to sobie po prostu przyśniesz na wieki.

mesjans

2021-10-15, 18:15
Rusek gdy idzie do sklepu po kolejną flaszkę to go nic nie powstrzyma czy to wypadek, postrzał czy brak kasy.