18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niezłe chińskie kombo

Jesse.Pinkman • 2022-03-01, 10:01
Jeden chiński kierownik, dwa motocykle i trzech akrobatów.

Quassar

2022-03-01, 10:11
Logika motpizid
Wyj***ł sie ziom przed tobą to nic ty zapie**alasz dalej i wywalasz sie tak samo o to samo auto w tym samym miejscu...

Jak widze takie motop*zdy Ręce mi opadają..

nowynick

2022-03-01, 10:58
Quassar napisał/a:

Logika motpizid
Wyj***ł sie ziom przed tobą to nic ty zapie**alasz dalej i wywalasz sie tak samo o to samo auto w tym samym miejscu...
Jak widze takie motop*zdy Ręce mi opadają..



i to była wina motop*zd Twoim zdaniem?

PS co ma sugerować kierowcom ta duża strzałka na jezdni po lewej stronie ekranu?

Quassar

2022-03-01, 20:04
Ogar ja wiem że kierowca zajechał ale czemu druga motop*zda z tyłu osoba nie ogarnęła,,,
tak to jest jak sie jedzie na ogonie jeden za drugim i ma sie timing szachisty

Z drugiej strony zauważ że kierowca w czarnym miał zielone do skrętu również być może w białym go objechał i być może tak było ale film ucięty za wcześnie na początku.
Równie dobrze mógl w czarny skręcić bo miał prawo tylko mu sie troche zaspoało na światłach nie wiem może grzebał coś w aucie i mu zielone sie odpaliło z tyłu był jakiś fagas co mu sie spieszyło i go wyminął i pojechał bo miał zielone. bo nie chciało sie czekać aż tamten z przodu sie obudzi.

Tak czy siak nie tłumaczy tego że jedzie jeden za drugim jak leming .

neo001

2022-03-01, 20:35
Quassar napisał/a:

Ogar ja wiem że kierowca zajechał ale czemu druga motop*zda z tyłu osoba nie ogarnęła,,,
tak to jest jak sie jedzie na ogonie jeden za drugim i ma sie timing szachisty
Z drugiej strony zauważ że kierowca w czarnym miał zielone do skrętu również być może w białym go objechał i być może tak było ale film ucięty za wcześnie na początku.
Równie dobrze mógl w czarny skręcić bo miał prawo tylko mu sie troche zaspoało na światłach nie wiem może grzebał coś w aucie i mu zielone sie odpaliło z tyłu był jakiś fagas co mu sie spieszyło i go wyminął i pojechał bo miał zielone. bo nie chciało sie czekać aż tamten z przodu sie obudzi.
Tak czy siak nie tłumaczy tego że jedzie jeden za drugim jak leming .



Nie wiem jak u nich to działa, ale zauważ że motop*zdy i kierowca co jechał obok nich też mieli zielone.

Angevil

2022-03-01, 23:39
neo001 napisał/a:

Nie wiem jak u nich to działa, ale zauważ że motop*zdy i kierowca co jechał obok nich też mieli zielone.



Dało spokój nie mecz się.
Wodogłowie to zagrażający zdrowiu i życiu stan, który związany jest z nadmiernym gromadzeniem się płynu mózgowo-rdzeniowego w układzie komorowym mózgu. Wodogłowie zwykle pojawia się u niemowląt i małych dzieci, ale może też dotknąć dorosłych, powodując poważne problemy z funkcjonowaniem całego organizmu.