18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niezdecydowany

~Angel • 2018-07-18, 19:35
Współwięźniowie zdecydowali, że jeden z osadzonych za gwałt będzie musiał popełnić samobójstwo. Wszystko szło wg planu ale w pewnym momencie samobójca się rozmyślił. ;-)


dobra_kawa

2018-07-18, 23:16
Nie wiem kurna co taka osoba ma w głowie będąc świadoma że zaraz umrze, ale jednego nie mogę zrozumieć. Dlaczego gościu wiedząc że zaraz z nim skończą nie podjął jakiejś ostatecznej walki? Ja nie potrafię sobie inaczej tego wyobrazić. Gdybym wiedział że zaraz każą mi założyć pętlę na szyję to bym rzucił się na nich i chciał pozabijać. Pewnie i tak ch*ja bym zrobił ale jakiś instynkt przetrwania każdy posiada!

so941109

2018-07-19, 00:45
@up
zapewne typ wie, że jak nie zrobi tego co każą, to zrobią z nim gorsze rzeczy niż powieszenie

Tryper

2018-07-19, 01:23
Sądowa kara śmierci w Brazylii lub Meksyku byłaby wybawieniem dla wielu.

~Sol

2018-07-19, 01:34
Pozostali pewnie za niewinność siedzą :lol:

Mom and Death

2018-07-19, 07:09
Cytat:

Gdybym wiedział że zaraz każą mi założyć pętlę na szyję to bym rzucił się na nich i chciał pozabijać



I sam sobie odpowiedziałeś:

Cytat:

ch*ja bym zrobił



Brawo.

szpidi

2018-07-19, 09:47
Zdecydowanie zajebiste !

To...........at

2018-07-19, 11:35
Co tu dużo mówić: Zwykłe zwierzęta jakimi powinno się palić w piecu. Że niby mordercy i złodzieje są lepsi od gwałcicieli. Taki ch*j. Jedno i to samo ścierwo.

Hireronim

2018-07-19, 14:09
Nie miły jegomość, ten ze stopą dla naszego bohatera..

TB303

2018-07-19, 22:22
TomaszSkrzat napisał/a:

Że niby mordercy i złodzieje są lepsi od gwałcicieli. Taki ch*j. Jedno i to samo ścierwo.


Jeśli porównujesz lekkie przestępstwo jak kradzież do tych ciężkich jak morderstwo i gwałt, to przepraszam, ale jesteś imbecylem.

Bez obrazy oczywiście.

RedCarpetMiki

2018-07-19, 23:51
dobra_kawa napisał/a:

Nie wiem kurna co taka osoba ma w głowie będąc świadoma że zaraz umrze, ale jednego nie mogę zrozumieć. Dlaczego gościu wiedząc że zaraz z nim skończą nie podjął jakiejś ostatecznej walki? Ja nie potrafię sobie inaczej tego wyobrazić. Gdybym wiedział że zaraz każą mi założyć pętlę na szyję to bym rzucił się na nich i chciał pozabijać. Pewnie i tak ch*ja bym zrobił ale jakiś instynkt przetrwania każdy posiada!



Ciebie kolego odsyłam do sadolowej wyszukiwarki i gwarantującego moc wrażeń filmiku pod wdzięcznym tytułem "Okrutni Latynosi". Tylko debil by walczył w takim więzieniu przed śmiercią, jak masz okazję się samemu powiesić to złapałeś Pana Boga za nogi.

ValvePlsFix

2018-07-20, 01:52
Na pewno wszyscy tam są niewinni i wymierzają sprawiedliwą karę na jedynym winnym więźniu! k***a, chciałbym tam wrzucić granat...

koczwarek

2018-07-22, 16:10
wyglada jakby focha jebnał na Ziomali