18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niezabezpieczony wentylator

phrontch • 2020-01-17, 00:04
Według opisu, dziecko dostało się w śmigła niezabezpieczonego wentylatora. Brazylia, ale raczej nie Manaus




PieronJasnySzlag

2020-01-17, 20:31
kuba6969masochista napisał/a:

Zagra ktoś ze mną w grę? Wymień 5 Krajów w których jest przej***ne się urodzić. Brazylia i Polska się nie liczy.


Polska? Nie ma gwałcących i kradnących murzynów, nie ma allahów ucinających głowy, nie wybuchają co chwila bomby jak w Syrii czy innej Szwecji, nie palą się setki samochodów jak we Francji, opieka społeczna nie zabiera Ci dziecka kiedy w weekend sobie walniesz z kolegą litra na dwóch jak w Norwegii.
Mamy piękne kobiety których zazdroszczą nam niemiaszki, brytole czy holendrzy.
Historie mamy wyjątkowo chwalebną, możemy z czystym sumieniem być dumni z honoru naszych przodków. O naszej zajebistości można by wymieniać długo.
Jedyne do czego się można w tym przepięknym kraju doczepić to mała grupka j***nych czerwonych lewicujących sk***ysynów którzy w organach administracyjnych europejskich mocarstw knują jak tu wydymać nas z własnych bogactw naturalnych i jak nam zaszkodzić nakładając jakieś kary. Tak, chodzi mi o biedronia, lewandowskiego, szwielgus coś tam, spurek i inne ścierwa...

xmen

2020-01-18, 09:29
Tiaaa, a matce Madzia się wyślizgnęła i uderzyła główką o próg.
I tak 11 razy.

JubeL

2020-01-18, 14:13
Popuś czy to ty? :)

Teodorr

2020-04-30, 03:36
Rosnie nam maly popek

sa...........os

2020-04-30, 13:54
kuba6969masochista napisał/a:

Zagra ktoś ze mną w grę? Wymień 5 Krajów w których jest przej***ne się urodzić. Brazylia i Polska się nie liczy.



Jeśli to nie było z przymrużeniem oka, to straszne odklejenie od rzeczywistości.
Rozumiem że można sobie czasem ponarzekać, ale patrząc na Polskę w skali globalnej (a nie tylko europy) to jesteśmy cholernymi szczęściarzami że tu żyjemy. Sam fakt że 870 milionów ludzi na świecie głoduje, a 2 miliardy jest niedożywionych mówi już samo przez się. A ja jak jestem "niedożywiony", biorę telefon i mi k***a pizzę pod dom przywożą. Nie grozi mi ścięcie za poglądy, nie muszę uprawiać koki by się utrzymać, nie muszę kłaniać się przed pomnikami, nie muszą dawać każdemu w łapę by załatwić cokolwiek.
Polska jest zajebista. Byłaby jeszcze bardziej zajebista, jakby rządzili nią mądrzy ludzie, a nie postbolszewickie barachło, no ale nie można mieć wszystkiego.

A wymieniam tak:
-Korea Północna
-Erytrea
-Kongo
-Zimbabwe
-Meksyk