18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Niewolnicy 21-go wieku

Polnischefuhrer • 2015-10-11, 10:02
Czyli o tym jak wielkie firmy wykorzystują ludzi którzy podejmują się gównianej pracy za gówniane pieniądze byleby tylko przeżyć

chocho

2015-10-11, 10:15
Ojej świat jest zły :-(

Zaraz się popłaczę. Żartowałem, filmik to tylko pieprzenie naiwniaka z lekko lewicowymi poglądami.

Acha - jedyny dobry moment to ten od 6:36

bloodwar

2015-10-11, 10:24
Prawda jest taka, że 80% ludzi to debile, muszą dostawać tylko tylko kasy żeby przeżyć, jak tylko da się im więcej hajsiwa to automatycznie lecą w alko i narkotyki.

RockyWood

2015-10-11, 11:06
czekamy na relację autora filmu z pobytu w Kongo, Zimbabwe, i innych krajów tego typu na świecie. :) Mógłby nagrywać takie pie**olenie na okrągło... Człowiek zaradny dąży do dostatku, tzw "doskonałości" społecznej a człowiek nie zaradny dostaje kopa i ma zapie**alać a jak trzeba to jeszcze dopłacać do biznesu.

martinkane

2015-10-11, 11:16
Zwykli obywatele już są nowoczesną odmianą chłopa pańszczyźnianego, o niewolnika plantator dbał bo musiał za niego zapłacić i to nie mało ,wiec opłacało się go leczyć a na stare lata taka murzynka miała coś w rodzaju emerytury bo wychowywała nowe pokolenie niewolników. Dzisiaj obywatel(chłop pańszczyźniany)tego nie doczeka.I każdy który zarobi mniej niż utrzymanie więźnia jest takim niewolnikiem, tego nic nie zmieni.Garstka ludzi jest właścicielem kraju reszta ma tylko dwie ręce do pracy , a jak przyjdzie czas to nie ma co liczyć na litość i leczenie, trzeba umierać.

Essent

2015-10-11, 13:07
Sam świata nie zbawisz,idę z Tobą.

lapps

2015-10-11, 13:12
bloodwar napisał/a:

Prawda jest taka, że 80% ludzi to debile, muszą dostawać tylko tylko kasy żeby przeżyć, jak tylko da się im więcej hajsiwa to automatycznie lecą w alko i narkotyki.



akurat najczesciej ci co ledwo maja kase zeby przezyc leca w alko i narkotyki...

i jakos w naszym sejmie mamy ponad 400 debili chlejacych wode i zarabiajacych tyle, ze Polscy niewolnicy moga tylko pomarzyc.

no ale wiadomo, ze poganiacz niewolnikow zawsze bedzie mial wiekszy luksus od samych niewolnikow

Kamil3l

2015-10-11, 13:34
@chocho
lewicowymi? sory stary ale albo jesteś debil albo nie zrozumiałeś. Gościowi daleko do lewaka, jest poprostu człowiekiem których potrzeba nam więcej aby świat był lepszy.
Jeszcze tylko trochę do kolejnej wojny, później mam nadzieję czeka nas lepsze jutro.

arekdd

2015-10-11, 14:04
Wszyscy sa niewolnikami zusu krusu I fiskusu

Pieszczoch25

2015-10-11, 14:15
a tam pie**olenie, tak było jest i będzie, każdy o tym wiedział (na pewno Polacy)

chrucik

2015-10-11, 14:23
Hahahaahahah biedy autor filmiku obudził się, popatrzył na oczy i mówi że świat jest niesprawiedliwy bo ktoś zapie**ala. Człowieku ile Ty masz k***a lat ?! Ja już od 18 roku życia zapie**alałem po zagraniczu żeby móc studiować bo w domu bieda. Nie wszyscy mają na koncie 6 zer a chcą żyć !

Jakież to odkrywcze i ta ckliwa muzyka...

zulpl

2015-10-11, 14:59
Nie rozumiem w czym rzecz .

Gdzie niby ma mieszkac zaloga i obsluga w 5 gwiastkowych kabinach ?

Takiego pie**olenia dawno nie slyszalem.

Polnischefuhrer

2015-10-11, 16:12
zulpl napisał/a:

Nie rozumiem w czym rzecz .

Gdzie niby ma mieszkac zaloga i obsluga w 5 gwiastkowych kabinach ?

Takiego pie**olenia dawno nie slyszalem.

No nie wiem może w czasie wolnym załoga też powinna mieć niecko więcej luzu (możliwość oglądania występów komików czy też niektórych rzeczy co pasażerowie), te nakazy są jakieś idiotyczne bo wygląda to bardziej na obóz niż pracę. Nie mówię tu o luksusach 5-gwiazdkowych hoteli ale kazanie im siedzieć pod pokładem jak szczury to też przesada.

_Azazel

2015-10-11, 16:45
Krzysztof Kolumb Vlog

Syn_Milionera

2015-10-11, 16:48
Na obecny stan mentalny tej cywilizacji MUSI być tak że jak najwięcej środków powinno być w jak najmniejszej ilości rąk i jak najmniej w większości. Dlatego że KAŻDY, biedny i głupi nie chce mieć WYSTARCZAJĄCĄ ilość tylko chce mieć po prostu więcej niż inni. Tak więc "dlaczego jest bieda i wyzysk?" Dlatego że biedni chcą być bogaci. Dziękuję dobranoc.