18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niewolnictwo w Islamie

Deathman • 2013-06-06, 00:16
Muzułmanka z Kuwejtu, która jest działaczką polityczną opowiada jak dobrze byłoby ściągnąć np. z Czeczenii niewolnice dla muzułmańskich mężów aby ochronić ich przed "brudami" i nie wpadali w otchłań cudzołóstwa. Zaleca stworzenie odpowiedniego prawa, które umożliwi ściąganie niewolnic wojennych.

ProVVe

2013-06-06, 00:27
Już niebawem we Francji, Holandii, Belgii i Skandynawii... Jeśli dojdzie do tego, że ciaoaci i muszyni będą mieli białych niewolników sam polecę samolotem kamikaze z głowicą jądrową... (za wyjątkiem tych lewackich kurew)

johnnybgoode

2013-06-06, 00:37
z cyklu: "100 sex positions for Muslims"

Pa...........‚y

2013-06-06, 01:23
Wiadomo, że każdy muzułmanin to idiota i jednostka zacofana. Niewolników chcą... jak śmiesznie by było gdyby z nich porobić niewolników, kupisz takiemu kozę i śpi z nią w chlewiku, do tego rozpala Ci w piecu, piwo podaje, a jego żona masuje stopy i zmywa naczynia :D Chyba bym umierał codziennie ze śmiechu karmiąc ich wieprzowiną :lol: (Oczywiście schabiki dla mnie, głowizna dla nich.)

NieWiemZeWiem

2013-06-06, 02:11
huhlulhulhu hueheuheuhe hululullllll klekelkelekleke ahahahahahahlehlellehl k***a mac! co za poj***ny jezyk! jakby w dupie mała bolca w cipce bekon!

Naesse

2013-06-06, 07:14
A ja z drugiej strony - przydałby się w Polsce powrót służby domowej. Rozwiązałby się problem bezrobocia.

verkakoscanka

2013-06-06, 09:08
Naesse
A ja z drugiej strony - przydałby się w Polsce powrót służby domowej. Rozwiązałby się problem bezrobocia.



Naesse To wpadnij do mnie mam pare garów do umycia i podłogi do wytarcia. Dam ci 2 złote

Naesse

2013-06-06, 18:55
verkakoscanka napisał/a:

Naesse
A ja z drugiej strony - przydałby się w Polsce powrót służby domowej. Rozwiązałby się problem bezrobocia.

Naesse To wpadnij do mnie mam pare garów do umycia i podłogi do wytarcia. Dam ci 2 złote



Ja bezrobotna nie jestem :)