18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Niewiele brakowało

phrontch • 2018-05-06, 22:53
Tym razem motop*zdeczki miały wiele szczęścia


flaszka

2018-05-07, 06:31
nie mam nic przeciwko jak sobie przejeżdżają między samochodami stojącymi w korku czy przed światłami ale strasznie wk***ia jak się wciskają motop*zdy podczas jazdy. Może ta sytuacja go nauczy aby się nie pchać i nie denerwować ludzi.

aaaaaaaaaaaaaa

2018-05-07, 07:32
Rollercoster mu zrobił. Piwo dla TIRowca.

~Velture

2018-05-07, 08:50
Osobiście przepuszczam w korku i zjadę troszkę na bok a jak szeroki motocykl to nawet lusterka złożę ale jak widzę ch*ja co DOMAGA się aby mu ustąpiono i, ch*j jeden raczy wiedzieć po co, pałuje swoją szlifierkę do odcinki między wszystkimi to ni ch*ja nie przepuszczę a nawet złośliwie zjadę bliżej pasa rozdzielającego.

dziadek8724

2018-05-07, 17:21
No cóż, chłopaki myśleli, że się zmieszczą... a gdzie w tym wszystkim zdrowy rozsądek i bezpieczeństwo?

InnyName

2018-05-07, 17:53
Velture napisał/a:

Osobiście przepuszczam w korku i zjadę troszkę na bok a jak szeroki motocykl to nawet lusterka złożę ale jak widzę ch*ja co DOMAGA się aby mu ustąpiono i, ch*j jeden raczy wiedzieć po co, pałuje swoją szlifierkę do odcinki między wszystkimi to ni ch*ja nie przepuszczę a nawet złośliwie zjadę bliżej pasa rozdzielającego.



Chce ci sie opuszczać korbą szybę i składać lusterko? A jak od pasażera strony to przechodzisz na fotel obok?

SpirytusSalicylowy

2018-05-07, 18:08
InnyName napisał/a:



Chce ci sie opuszczać korbą szybę i składać lusterko? A jak od pasażera strony to przechodzisz na fotel obok?


Velture chciał przyszpanić, że sobie do lusterka sznurek pociągnął

Mors_Nigra

2018-05-07, 19:07
@InnyName ale wiesz, że mamy 2018 rok i technikę lepszą niż w 1990?

Stajan

2018-05-07, 20:01
@Mors_Nigra Ćśśśśśś... Zostaw. Nie uświadamiaj ich, bo jeszcze jakiegoś wstrząsu dostaną gdy odkryją, że ich Gofry trójki nie są szczytem współczesnej techniki. Chcesz potem płacić odszkodowanie za szkody psychiczne?

Suchmistrz

2018-05-07, 21:05
Velture napisał/a:

Osobiście przepuszczam w korku i zjadę troszkę na bok a jak szeroki motocykl to nawet lusterka złożę ale jak widzę ch*ja co DOMAGA się aby mu ustąpiono i, ch*j jeden raczy wiedzieć po co, pałuje swoją szlifierkę do odcinki między wszystkimi to ni ch*ja nie przepuszczę a nawet złośliwie zjadę bliżej pasa rozdzielającego.



Jak ty zjeżdżasz tramwajem na bok? Poza tym, motorniczy ci nie wpie**oli za włażenie mu do kabiny i składanie lusterek?

Lizodup

2018-05-08, 10:23
k***a ale stare co za osioł murzynski to wrzucił

vulkodlak

2018-05-08, 11:18
Jeden z powodów dla których nie jadę między innymi pojazdami dopóki są w ruchu. Co innego jak stoją w korku, ale w innym przypadku to proszenie się o śmierć jak ktoś lekko lusterkiem w kierę stuknie.