18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niewiele brakowało do harda.

Salieri16000 • 2018-07-31, 10:38
Zobaczcie sami...


zwierzak30

2018-07-31, 11:06
Ciekawe jakie było zakończenie tego hamowania?
Może tam jest ukryty Hard??

marcinsud

2018-07-31, 18:05
Myślę, że lusterkiem go jebnął, bo jakieś odłamki poleciały, więc mogła mu pęknąć miednica, śledziona cokolwiek w środku. Jak trafi na ch*jowych lekarzy to będzie hard jak się wykrwawi na drugi dzień po wyjściu ze szpitala. Szczególnie jak się okaże, że ma niejasny stosunek z ubezpieczeniem zdrowotnym.

Swoją drogą zajebiście popie**alał na takim odcinku dym z opon, a jakby w ogóle nie zwolnił :D

papuciok

2018-07-31, 20:30
Jakby trafił w koleśia to on i tak by na harda nie trafił ---> ch*jowa kamera

miedzianek

2018-07-31, 20:31
Hard to myślę po drugiej stronie kamery :D

kuba21045

2018-07-31, 21:54
ch*jowe opony też tak hamuje dym z opon a dalej jedzie jak poj***ne za to na zakrętach albo na rondzie każdy patrzy jak by jakie BMW jechało

Keli

2018-08-01, 00:15
^all up

Co wy pie**olicie, kolesiowi (pieszemu) nic się nie stało, lusterko urwać to i ręką można.

A kierowcy to winszuję umiejętności jazdy. pieszy przeżył i jego poślizg też nie był taki zły + uratował życie człowiekowi (jaki głupi by nie był) to jednak człowiek nie?

Typo co pzrechodził powinien tamtemu na kolanach dziękować, że go nie zabił przez swoją głupotę.

ja to gdybym nie jechał sam (tylko np z dziewczyną, albo dzieckiem) bym nie ryzykował tylko go rozj***ł.

marcinsud

2018-08-01, 10:32
@up sam pie**olisz osobiście byłem świadkiem, w sprawie, gdzie koleś został identycznie trafiony lusterkiem i się przekręcił, bo go ze szpitala wypuścili po spytaniu co go boli. Pękła mu śledziona i się wykrwawił. Było to w Polsce, a nie w jakiejś Rosji czy Białorusi. Jebnięcie było przy ok. 40 km/h i auto się zatrzymało parę metrów po uderzeniu, a nie poleciało w p*zdu jak tutaj.

Gloryfikujesz kierownika auta, a jest po prostu kretynem który zapie**ala po mieście złomem (nawet absu nie ma, więc jakiś pojazd z demoludu) na ch*jowych oponach. Umiejętności jazdy wg ciebie to - zapie**alać i jak coś się stanie na drodze wpie**olić hamulec w podłogę i niech się dzieje wola nieba :)

Widać na końcu w lewym dolnym rogu, że przyj***ł w zaparkowane srebrne auto kto wie czy nie wjechał na chodnik. Dupa, a nie kierowca.

Mam nadzieję, że pisałeś z ironią, albo uprawiasz trolling.

Pieszy oczywiście głupi, ale jeżdżąc po mieście należy się z tym liczyć i być gotowym na takie akcje.

UBcjaPOLSKA

2018-08-01, 15:17
Tyś kiedyś widział harda...