18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nieuświadomiona ideologicznie baba...

Halman • 2020-12-23, 11:36

pogoniła BLM nie mówiąc o należnym szacunku...

T3RMINATOR

2020-12-23, 12:08
Ale hardcorowy materiał aż kapcie spadają z nóg.

banerr

2020-12-23, 12:22
Bez sensu. Po co się tak denerwować. Mogła od razu zastrzelić małpę.

zbynekmaslanka

2020-12-23, 13:07
U nich jest czarnych 13% . Ja jestem ciekawy jakby wygladało zycie w Polsce jakby dajmy na to bylo u nas 13% cyganów ... nornmalnie strach by było wyjsc po zmroku a i moze w dzień też

niklot

2020-12-23, 14:59
A dziad po lewej asekuracyjnie obserwuje i w głowie oblicza odszkodowanie po zaciukanej babie

pi...........ta

2020-12-23, 15:13
zbynekmaslanka napisał/a:

U nich jest czarnych 13% . Ja jestem ciekawy jakby wygladało zycie w Polsce jakby dajmy na to bylo u nas 13% cyganów ... nornmalnie strach by było wyjsc po zmroku a i moze w dzień też



Na Węgrzech jest 8-9% cygaństwa i uwierz że jest jak mówisz. Mam kolegę tam i się nasłuchałem setek opowieści co oni tam odpie**alają. Syf, kiła mogiła, kradzieże, mordy i gwałty.

Justynka99

2020-12-23, 16:29
pianista napisał/a:

Na Węgrzech jest 8-9% cygaństwa i uwierz że jest jak mówisz. Mam kolegę tam i się nasłuchałem setek opowieści co oni tam odpie**alają. Syf, kiła mogiła, kradzieże, mordy i gwałty.



Lol :D Fakty sobie, a opowieści kolegi sobie :D Węgry mają jeden z najniższych wskaźników przestępczości w całej UE. Tu dla przykładu kradzieże i rozboje, ale inne przestępstwa wyglądają całkiem podobnie.
https://ec.europa.eu/eurostat/statistics-explained/index.php?title=Crime_statistics/pl&oldid=483490

zbynekmaslanka

2020-12-23, 18:00
Justynka99 napisał/a:

Lol Fakty sobie, a opowieści kolegi sobie Węgry mają jeden z najniższych wskaźników przestępczości w całej UE. Tu dla przykładu kradzieże i rozboje, ale inne przestępstwa wyglądają całkiem podobnie.




A masz gdzies statystyki jaki procent rozbojów robią cyganie? Słyszałem że niby w USA 52% przestepstw (nie pamietam dokładnie jakiego rodzaju ... to ze słyszenia) popełniają czarni a jest ich tylko 13% w ich spłeczeństwie. Tez słyszałem o liczbie gwałtów popełnianych juz nie pamietam w stanie czy w całych USA i czy w konkretnym roku ... ale jedno pamiętam na pewno że czarni popełniali jakąś ilość gwałtów a biali .... zero.

outsidethebox86

2020-12-23, 18:07
Justynka99 napisał/a:

Lol Fakty sobie, a opowieści kolegi sobie Węgry mają jeden z najniższych wskaźników przestępczości w całej UE. Tu dla przykładu kradzieże i rozboje, ale inne przestępstwa wyglądają całkiem podobnie.



Statystyki statystykami, a rzeczywistość rzeczywistością.
W tv też oglądasz kulturalnych czarnych, mających normalne uczciwe życie, a co odpie**alają w USA?

Tomikchomik1

2020-12-23, 19:45
Łeee myślałem że ją murzyn zastrzeli albo coś. Szkoda :(

Justynka99

2020-12-23, 20:19
zbynekmaslanka napisał/a:

A masz gdzies statystyki jaki procent rozbojów robią cyganie? Słyszałem że niby w USA 52% przestepstw (nie pamietam dokładnie jakiego rodzaju ... to ze słyszenia) popełniają czarni a jest ich tylko 13% w ich spłeczeństwie. Tez słyszałem o liczbie gwałtów popełnianych juz nie pamietam w stanie czy w całych USA i czy w konkretnym roku ... ale jedno pamiętam na pewno że czarni popełniali jakąś ilość gwałtów a biali .... zero.



Nie jestem kolekcjonerką statystyk. Wątpię w istnienie takich, bo Cyganie zwykle mają obywatelstwo kraju, w którym mieszkają, a statystycy zwykle kierują się narodowością, a nie grupą etniczną, ale jeżeli istnieją to google powinno Ci pomóc.

Co do rewelacji odnośnie czarnoskórych - nie wykluczam. Mimo wszystko przez lata żyli w biedzie bez dostępu do edukacji ze względu na rasizm, a ktoś wychowany w takim środowisku rzadko wychodzi na ludzi. Minie wiele pokoleń zanim te różnice znikną. Natomiast na pewno nie wierzę w to "zero" u białych i nie uwierzę, jak nie zobaczę dowodu.

outsidethebox86 napisał/a:

Statystyki statystykami, a rzeczywistość rzeczywistością.
W tv też oglądasz kulturalnych czarnych, mających normalne uczciwe życie, a co odpie**alają w USA?


No tak. Statystyki są mało wiarygodne, bo anonim z forum napisał, że jego kolega mówił... Czasem naprawdę można się tutaj udusić ze śmiechu.

Pandemio-psychoza

2020-12-23, 21:01
banerr napisał/a:

Bez sensu. Po co się tak denerwować. Mogła od razu zastrzelić małpę.



Ty wiesz jak zepsuta krew/farba w tym wypadku, cuchnie?

zbynekmaslanka

2020-12-23, 21:14
Justynka99 napisał/a:

Nie jestem kolekcjonerką statystyk. Wątpię w istnienie takich, bo Cyganie zwykle mają obywatelstwo kraju, w którym mieszkają, a statystycy zwykle kierują się narodowością, a nie grupą etniczną, ale jeżeli istnieją to google powinno Ci pomóc.
Co do rewelacji odnośnie czarnoskórych - nie wykluczam. Mimo wszystko przez lata żyli w biedzie bez dostępu do edukacji ze względu na rasizm, a ktoś wychowany w takim środowisku rzadko wychodzi na ludzi. Minie wiele pokoleń zanim te różnice znikną. Natomiast na pewno nie wierzę w to "zero" u białych i nie uwierzę, jak nie zobaczę dowodu.
No tak. Statystyki są mało wiarygodne, bo anonim z forum napisał, że jego kolega mówił... Czasem naprawdę można się tutaj udusić ze śmiechu.



Bez obrazy ... naprawde twój rocznik urodzenia to 1999? Poważnie mówie teraz, że nie powinnaś się wypowiadać na temat takich rzeczy . Poprostu człowiek w tym wieku jest strasznie głupi ... nie mylić z inteligencją. Może ci się wydawać inaczej ale naprawdę tak jest . Teraz żyjemy w wyjątkowych czasach gdzie prawdopodobnie będzie mozna w przyszłosci zobaczyć siębie sprzed np. 40 lat. Naprawdę zachowaj swoje przemyślenia z sadistica na przyszłosci ... jestem ciekawy Twoich reakcji po np. kilkunastu latach.

outsidethebox86

2020-12-23, 22:10
Justynka99 napisał/a:

Nie jestem kolekcjonerką statystyk. Wątpię w istnienie takich, bo Cyganie zwykle mają obywatelstwo kraju, w którym mieszkają, a statystycy zwykle kierują się narodowością, a nie grupą etniczną, ale jeżeli istnieją to google powinno Ci pomóc.
Co do rewelacji odnośnie czarnoskórych - nie wykluczam. Mimo wszystko przez lata żyli w biedzie bez dostępu do edukacji ze względu na rasizm, a ktoś wychowany w takim środowisku rzadko wychodzi na ludzi. Minie wiele pokoleń zanim te różnice znikną. Natomiast na pewno nie wierzę w to "zero" u białych i nie uwierzę, jak nie zobaczę dowodu.
No tak. Statystyki są mało wiarygodne, bo anonim z forum napisał, że jego kolega mówił... Czasem naprawdę można się tutaj udusić ze śmiechu.



A w którym miejscu mojej wypowiedzi napisałam, że ludzie na forum są wiarygodni i świadectwo ich słów jest dla mnie argumentem?
Po raz kolejny powtarzam Ci, czytaj ze zrozumieniem i posłuchaj kolegi "zbynekmaslanka". Z całym szacunkiem, ale z perspektywy czasu zobaczysz jaka jeszcze młoda jesteś i niedoświadczona, nie zrozum "głupia".