18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nieustraszony

Barnellini • 2020-07-02, 23:47
Przerażenie wywołane zbliżającym się kontaktem z wodą. Słynny murzynek bambo co się boi, że się wybieli :D




Nie spadnie na mordę ale rozbawiło mnie jak się trzęsie.

amon1112

2020-07-03, 00:05
Już nawet basen potrafią zajebac

zurawix94

2020-07-03, 00:08
Mi sie tak noga trzesla jak, w wieku 15 lat wzialem kluczyki od ojca samochodu i mi zgasl na srodku skrzyżowania :mrgreen:

Korcipała

2020-07-03, 01:42
Bambo szanuję wodę bo w afryce cieżko o tak czystą a nie skończył bo bał się ją sobą pobrudzi i wioska wyginie :->

DarioLee

2020-07-03, 01:55
Mama powiada :"Chodź do kąpieli",
A on się boi że się wybieli.

Eknen

2020-07-03, 09:15
68,9 % czarnych w USA nie potrafi pływać , dla białych odsetek wynosi 41% , a dla latynosów 57,9% . W ciągu roku topi się 3x więcej czarnych dzieci niż białych. Gównoburza rozpętała się kilka lat temu , kiedy w pojedynczym incydencie utopiło się sześcioro murzyńskich nastolatków. Sprawę zbadano i wyszło, że czarni patologicznie boją się jezior, rzek, basenów i z pokolenia na pokolenie uczą dzieci , aby nie podchodziły do wody. Inni mieli teorię, że to pokłosie niewolnictwa i segregacji rasowej . Właściciel niewolników nie uczył ich pływać , aby nie uciekli, a do lat 60 czarni mieli zakaz wstępu na basen. Niektórzy czarni obawiają się, że chlorowana woda w basenie wybieli ich. ....

Gruszek83

2020-07-03, 09:46
Tak samo się trzęsą jak mają iść do roboty

IOI

2020-07-03, 10:01
Eknen napisał/a:

czarni patologicznie boją się jezior, rzek, basenów i z pokolenia na pokolenie uczą dzieci , aby nie podchodziły do wody.



a ja mysle ze maja w mozgu blokade, ze jak wejda do wody to ich cos od razu wpie**oli jakis krokodyl czy inny hipopotam

Pierre_Dolec

2020-07-03, 10:03
Jak się wody boi mały brudasek xD

alucard321

2020-07-03, 10:12
Eknen napisał/a:

68,9 % czarnych w USA nie potrafi pływać , dla białych odsetek wynosi 41% , a dla latynosów 57,9% . W ciągu roku topi się 3x więcej czarnych dzieci niż białych. Gównoburza rozpętała się kilka lat temu , kiedy w pojedynczym incydencie utopiło się sześcioro murzyńskich nastolatków. Sprawę zbadano i wyszło, że czarni patologicznie boją się jezior, rzek, basenów i z pokolenia na pokolenie uczą dzieci , aby nie podchodziły do wody. Inni mieli teorię, że to pokłosie niewolnictwa i segregacji rasowej . Właściciel niewolników nie uczył ich pływać , aby nie uciekli, a do lat 60 czarni mieli zakaz wstępu na basen. Niektórzy czarni obawiają się, że chlorowana woda w basenie wybieli ich. ....



Ni ch*ja się nie zgodze. To jest genetycznie zaprogramowany strach, że w wodzie czai się krokodyl, aligator czy inny kajman.

susher

2020-07-03, 10:13
Ponoć do dzisiaj tam siedzi

Eknen

2020-07-03, 10:40
susher napisał/a:

Ni ch*ja się nie zgodze. To jest genetycznie zaprogramowany strach, że w wodzie czai się krokodyl, aligator czy inny kajman.



Może tak być , że istnieje jakiś gen na lęk przed wodą . Ewolucja musiała preferować osobniki, które unikały niebezpieczeństwa związanego ze zbiornikami wodnymi na afrykańskich równinach i dobór naturalny sprawił, że ostali się tylko ci co boją się wody. Z drugiej strony może to być tylko kwestia tego, że strach przed wodą przywieźli ze sobą afrykańscy niewolnicy, ale w miarę upływu czasu ich potomkowie zapomnieli o krokodylach , hipopotamach i w zbiorowej świadomości został tylko irracjonalny patologiczny strach .

sadfun

2020-07-03, 11:54
Boi się, że się wybieli :P