18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Nieustraaszony skoczek spadochronowy i jego nowy numer

Salieri16000 • 2019-11-19, 20:34
Nieustraszony śmiałek, Scott Hiscoe, skoczył z 4500 stóp i wylądował na siedzeniu poruszającego się motocykla, w spektakularnym wyczynie:


tomus79

2019-11-20, 13:11
Jetstem ekspertem;) to nie spadochron tylko paralotnia... :) a co za tym idzie wcale nie musial skakac z samolotu, mogl byc "wystartowany" wyciagarka, a potem na termach sie wzbil na odpowiednia wysokosc. Paralotnia ma to do siebie ze jest bardzo latwa w manewrowaniu i po zdobyciu doswiadczenia jestes w stanie wyladowac w kwadracie 1m kwadratowy bez wiekszego halo;) to co na tym filmiku to nic nadzwyczajnego, kwestia zgrania w czasie z motocyklista...aczkolwiek wyglada spektakularnie ;) sory za brak polskich znakow... ;)

skandal

2019-11-20, 13:46
nodi515 napisał/a:

300m witasz się z aniołkam.



Co masz na myśli konkretnie ? Widziałem ludzi którzy skakali base z 60m z pilocikiem w łapie. Co dla mnie jest głupotą no ale co kto lubi...

Widziałem filmik z Polski, gdzie dziewczyna podczas AFF, bodajże 3 czy 4 skok, na wysokości niecałych 100 przesiadła się na zapas z powodu lekkiego kalafiora. Zniżała się stabilnie więc spokojnie nie musiała nic robić a już napewno nie na takiej wysokości. Z ziemi instruktor jej krzyczał że ma absolutnie nic nie robić a ta i tak wywaliła główny.

Z tego co pamiętam to skończyło się na złamanej nodze czy zwichniętej kostce.
Tutaj jest gościnny udział tej Polki.


A tutaj masz kolesia który skacze z 60m