18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

nieustępujący problem z wyświetlaniem filmów na stronie

plastic • 2022-01-03, 19:37
dzięki za dotychczasową pomoc i zainteresowanie, ale problem dalej występuje, więc piszę jeszcze raz - może tym razem ktoś odpowie ;)

problem wystepuje tylko na sadolu, niezależnie od używanej przeglądarki.


~Angel

2022-01-03, 20:54
otwórz nową kartę incognito/prywatną kartę i zobacz czy problem nadal występuje

Centurion

2022-01-04, 09:39
Jeżeli masz to samo na wszystkich przeglądarkach to drogą dedukcji musisz mieć coś w systemie.
Pierwsza sugestia to jakieś dziwne kodeki h264/mp4, ale jeśli dzieje się to tylko tutaj to może też być antywirus.
Albo wiele innych rzeczy.

Odtwarzanie h264/mp4 jest zresztą ściśle uzależnione od sprzętu i systemu a nie od przeglądarki, możesz spróbować zainstalować sobie jakieś codec packi, ale możliwe że masz już jakiś zainstalowany i to on jest źródłem problemu,bo na czystym systemie to powinno działać.

plastic

2022-01-07, 16:47
dzięki za odpowiedzi.




Angel napisał/a:

otwórz nową kartę incognito/prywatną kartę i zobacz czy problem nadal występuje




w trybie incognito jest to samo. żadnej zmiany.




Centurion napisał/a:

Jeżeli masz to samo na wszystkich przeglądarkach to drogą dedukcji musisz mieć coś w systemie.
Pierwsza sugestia to jakieś dziwne kodeki h264/mp4, ale jeśli dzieje się to tylko tutaj to może też być antywirus.
Albo wiele innych rzeczy.
Odtwarzanie h264/mp4 jest zresztą ściśle uzależnione od sprzętu i systemu a nie od przeglądarki, możesz spróbować zainstalować sobie jakieś codec packi, ale możliwe że masz już jakiś zainstalowany i to on jest źródłem problemu,bo na czystym systemie to powinno działać.



nie używam antywira, jedynie win10 default. Używam VPN'a i kiedy go wyłączę wszystko wraca do normy i filmy wyświetlaja się normalnie. niestety nie mogę zrezygnować z VPN'a na codzień i nie zawracałbym dupy, gdyby nie fakt, że problem wystepuje jedynie na sadolu. Przeglądam setki róznych serwisów, również takich z video i nigdy żadnego problemu nie odnotowałem.

jakieś wskazówki, gdzie szukać rozwiązania w takim wypadku?

pomysł: ja nie znam się na kodowaniu filmów, więc może moglibyście podać mi jakiś przykład stronki, która używa tego samego playera/sposobu wyświetlania, abym mógł ostatecznie wykluczyć kwestię kodeka?

CrazyEdek

2022-01-09, 14:53
Wyłącz blokera reklam, o ile go posiadasz, jak nie zadziała, to wypie**ol złom przez okno... :mrgreen:

plastic

2022-01-10, 21:45
CrazyEdek napisał/a:

Wyłącz blokera reklam, o ile go posiadasz, jak nie zadziała, to wypie**ol złom przez okno...



nie ma takiej potrzeby, skoro wszystko inne działa. musi być inny sposób. zapytam na elektrodzie bo tu zero nadziei.

Halman

2022-01-11, 06:15
plastic napisał/a:

nie ma takiej potrzeby, skoro wszystko inne działa. musi być inny sposób. zapytam na elektrodzie bo tu zero nadziei.


ja ci nie pomogę ale powiem ze jeśli nie ten sam to bardzo podobny z wyglądu problem miałem na... telewizorze... miałem bo po któreś automatycznej aktualizacji problem znikł.

Centurion

2022-01-12, 16:10
plastic napisał/a:

Używam VPN'a i kiedy go wyłączę wszystko wraca do normy i filmy wyświetlaja się



W zasadzie sobie odpowiedziałeś sam. Nie wiem jak działają wszystkie VPNy ale generalnie nasze filmy są zabezpieczone przed bezpośrednim dostępem z linka - trzeba je otwierać z poziomu strony. Po prostu jak wchodzisz na stronę to generuje ci się token o bardzo krótkim czasie życia. Ten token ma związek z ciasteczkami generowanymi przez serwis i jest użyty w linku do filmu.

Podejrzewam że to tego momentu Twój VPN daje radę.

Natomiast serwery z filmikami są na innej subdomenie niż główna strona, więc podejrzewam że token wysyłasz w linku ale ciasteczka już nie i taki jest efekt. To pewnie jakieś ograniczenie/zabezpieczenie VPN. Może trzeba tam poszperać i da się zrobić jakieś wyjątki dla całej domeny sadistic.pl z subdomenami lub chociaż dla subdomeny v.sadistic.pl bo to na niej są filmiki.