18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nieustępliwi.

~_Yarko_ • 2019-08-26, 01:32
- Zjedziesz.
- Nie zjadę.
- Zjedziesz.
- Ni ch*ja.


PieronJasnySzlag

2019-08-26, 05:34
Heh, patrzcie jak laska z fajką trzyma się drzwi dwoma palcami. Księżniczka :)
Jak nazywają się odpowiedniki Seby i Karyny z USA?

PoIleTeJagody

2019-08-26, 07:29
i prawidłowo a nie, kozaki a w ostatniej chwili odbijają ze swojego pasa i ustępują

bacio

2019-08-26, 08:27
Zjechał? Zjechał. Na ch*j drążyć?

bl...........se

2019-08-26, 08:37
Tam to jest technologia. Latarnie włączają awaryjne.

Mors_Nigra

2019-08-26, 09:29
Dwóch debili się spotkało na przytulanku. Tylko jeden "miał większego".

Don_Beck

2019-08-26, 10:56
Zajeżdżanie drogi, czyli cutting off jest w USA surowo karany. Kierowca czerwonego autka zapewne spokojnie się zatrzymał na poboczu, wezwał policję i patrzył jak ten dzban dostaje mandat.

URAGE

2019-08-26, 16:09
Mors_Nigra napisał/a:

Dwóch debili się spotkało na przytulanku. Tylko jeden "miał większego".



Dwóch? Ja widzę jednego. Jeżeli uważasz, że koleś w czerwonym samochodzie powinien był dać się zepchnąć na prawy pas i zderzyć z kimś innym, albo z ogrodzeniem, to Cię chyba poj***ło. Koleś po prostu kontrował w lewą stronę, aby nie dać się zbić na boczny pas i spowodować jeszcze większy karambol. Jak ten debil z lewego nieco odpuścił to siłą rzeczy przepchnęli się obaj w lewo. Hamowanie w tym momencie też by nic nie dało bo obniżając swoją prędkość zostałby odbity przez debila i tak czy siak skończyłby na innym pasie. Jak dla mnie to prawidłowo zareagował minimalizując ryzyko wtrącenia osób trzecich na tyle ile było to możliwe w tej zj***nej sytuacji.

Mendaszek

2019-08-26, 19:21
Cytat:

Hamowanie w tym momencie też by nic nie dało bo obniżając swoją prędkość zostałby odbity przez debila i tak czy siak skończyłby na innym pasie.



Co by zostal? Chcialbym poznac Twoj tok rozumowania, bo ni ch*ja nie rozumiem. Jak przyhamowujac mialby skonczyc na innym pasie? Jakby przyhamowal to bylaby taka akcja jak na filmiku, tylko troche wczesniej...

URAGE

2019-08-26, 21:53
Mendaszek napisał/a:

Co by zostal? Chcialbym poznac Twoj tok rozumowania, bo ni ch*ja nie rozumiem. Jak przyhamowujac mialby skonczyc na innym pasie? Jakby przyhamowal to bylaby taka akcja jak na filmiku, tylko troche wczesniej...



Sądzę, że hamowanie w tamtej sytuacji i próba odbicia w prawo skończyłaby się i tak uderzeniem auta z lewej, co następnie zaskutkowałoby przemieszczeniem przodu czerwonego samochodu na prawy pas w niekontrolowany sposób, podobnie jak zrobił to na końcu filmu agresor.
Twoja wersja także jest prawdopodobna, aczkolwiek założyłem, że ciemny pojazd mający większy pęd od czerwonego, z powodu jego zatrzymywania, odbiłby go aniżeli miałoby być to tak jak widać na końcu.