18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nieudany zamach w Bułgarii

~LegendarnyZiom • 2013-01-19, 14:56
Uzbrojony mężczyzna wbiegł na scenę i przystawił broń do skroni szefa Ruchu na rzecz Praw i Swobód w chwili, kiedy ten wygłaszał przemówienie na sobotniej konferencji partii w Sofii. Na szczęście pistolet nie wypalił.
Sprawcę natychmiast obezwładniono. Ahmed Dogan nie został ranny - poinformował jego zastępca Lutfi Mestan. Polityka wyprowadzono z sali, a konferencję, w której brało udział kilkuset delegatów i gości, przerwano na kilka godzin.


okar19

2013-01-19, 16:46
Jak patrzę na tych otyłych typków pracujących w ochronie odnoszę wrażenie, że jeden ogarnięty człowiek w MMA poskładałby ich bez większego problemu.

pjm77

2013-01-19, 16:48
Obezwładniony profesjonalnie - "jeszcze go w nogę uszczypnij, pszszszszt, masz chamie".

Prokurator

2013-01-19, 16:50
"Uzbrojony mężczyzna wbiegł na scenę i przystawił broń do skroni szefa Ruchu na rzecz Praw i Swobód" Śmierdzi mi to lewizną...

daniok91

2013-01-19, 16:54
Nie wiem, czemu ale mam wrażenie, że to była zwykła prowokacja... Dziw, że akurat w tym przypadku zawiodła broń ? :evil: Pewnie nawet nie miał zamiaru go zabić a broń nie była naładowana... :roll:

Nililgard

2013-01-19, 16:54
To był pistolet gazowy. Poczytajcie sobie na zagranicznych stronach. Ale i tak ten "zamachowiec" to jakaś p*zda.

pies123

2013-01-19, 17:05
Kamieniem go, a nie takie osiedlowe sposoby jak butowanie.

Rezor

2013-01-19, 17:06
Jaki kraj taki propagandowy zamach.
Ciekawe co u nich chcą cichaczem wprowadzić

M4rkOPL

2013-01-19, 17:12
Ukartowany zamach. Który zamachowiec wszedł by na scene z bronią przy tylu świadkach, tylu kamerach? Prawdziwy zabójca na pewno był by przygotowany, a nie jak ten osioł... :roll:

Pajoresko

2013-01-19, 17:31
Nililgard napisał/a:

To był pistolet gazowy. Poczytajcie sobie na zagranicznych stronach. Ale i tak ten "zamachowiec" to jakaś p*zda.



Gazowe pistolety były przerabiane na ostrą amunicję, z tym, że taka broń mogła wypalić 1-5 razy, potem można ją było zbierać w kawałkach.

pozdrawiam, i jak się k***a nie znacie to nie pie**olcie, że go mogli tym nie zabić..

zielak300

2013-01-19, 17:46
Pajoresko napisał/a:



Gazowe pistolety były przerabiane na ostrą amunicję, z tym, że taka broń mogła wypalić 1-5 razy, potem można ją było zbierać w kawałkach.

pozdrawiam, i jak się k***a nie znacie to nie pie**olcie, że go mogli tym nie zabić..




szponiasty

2013-01-19, 17:55
Eheheheh. Widać że na całym świecie ludzie "kochają" swoje "elity".

kr...........li

2013-01-19, 17:57
No to na podstawie materiału wideo kilkunastu typa mogłoby usłyszeć zarzut pobicia :)
Gdyby to było w Stanach to zamachowiec by wygrał sprawę w sądzie :emo:

lechumods

2013-01-19, 18:00
DPS (дрс) to nie jest przypadkiem w Rosji? No chyba że w Bułgarii mają to samo, bo wiem że oni też używają Cyrlicy ;p

HuangLee

2013-01-19, 18:01
Dlaczego wy, k***a, ludzie zawsze przy filmach, które są ewidentnie prawdziwe piszecie, że fejk, a przy ewidentnych fejkach odwrotnie. Ten filmik jest stu procentowo prawdziwy, nie ma tu żadnego przedstawienia, wystarczy spojrzeć na zachowanie, które jest stuprocentowo naturalne. Szczególnie patrz na: I. Zachowanie niedoszłego zamachowcy na początku - wyrachowanie i zachowanie zimnej krwi i panika, której nie dał po sobie poznać, ale da się ją zauważyć. II. Zachowanie pana, na którym miała dokonać się egzekucja. No nie wiem czy na świecie byłby taki aktor, który by był w stanie zagrać tak naturalnie. Normalne zachowanie osoby w obliczu tak ekstremalnej sytuacji, panika, strach, nieskoordynowane ruchy. III. Zachowanie ochrony, która w panice nie do końca wie czy obezwładniać tego pana ze szczelbą czy biec do pana pod krawatem w celu udzielenia mu pomocy/ochrony przed ewentualną kolejną próbą zamachu. IV. Zachowanie dzikiego tłumu, który bezmyślnie chce wymierzyć od razu, w ich przekonaniu, sprawiedliwość.