18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nieudany napad na chawire

~Sunday • 2019-04-11, 10:17

Właściciel nie daje j***nia o broń.

mayko

2019-04-11, 14:23
Tiaaaaa a p*zda zamiast mu pomóc to uciekła....

r061071

2019-04-11, 15:26
dudidudi madrala z ciebie jak z ch*ja palka przypie**ol sie do swojej kozy to jest sadistic a nie dyktando do k***y nedzy i ssij pale

lordindycznik

2019-04-11, 15:47
jasiek.kulaga napisał/a:

jaka p*zda... przeciez po wszystkim bym ja wychlastal po twarzy, z kopa w dupe i zegnaj p*zdo.,...



Drogi kolego jeśli liczysz na to że ratować i pomagać Ci będzie kobieta to chyba Ty jesteś tą p*zdą :) Jako facet powinieneś być w stanie zapewnić sobie, kobiecie i dzieciom dom pieniądze i k***a bezpeczeństwo, czytam te komentarze i pękam ze śmiechu, gdzie się podziali Ci piękni i odważni bohaterowie z sadola ? Teraz jest lament, że kobieta nie pomogła, i bardzo dobrze zrobiła.

brzoza

2019-04-11, 16:04
lordindycznik dobrze pisze, jeszcze by coś sp***oliła i pogorszyła sytuację :D

pve11

2019-04-11, 16:16
Paniczyk napisał/a:

Samce alfa same tutaj się zebrały. Ja osobiście bym się nie zachowywał nerwowo, siadł i poczekał, aż wyjdzie. Warto zginąć za parę tysięcy (nawet jeśli tyle zdąży zrabować do tego worka) i smartfona? No chyba nie.



Ale jeżeli gość z bronią wchodzi do domu, gdzie jest twoja rodzina, dzieci, to chyba chodzi o coś więcej niż parę tysięcy, nie? Jakbyś w takiej sytuacji siadł i poczekał to lepiej nie zakładaj rodziny.

Smokw

2019-04-11, 17:28
Co to zlot feministek na "sadisticu"????
Nie wiem jak tam u was, ale u mnie w małżeństwie ja jestem od walki i obrony, moja ukochana Żona ma dbać o siebie czyli dystans od przeciwnika ewentualnie osłonę i wzywać wsparcie. Dla tej tutaj piątka z plusem. Ciekawe jak byście się czuli jakbyś szarpał się z typem a to ONA by dostała kulkę bo chciała by pomóc. Widać, że wzywa pomoc i nie przeszkadza. Raz brałem udział w bójce gdzie laska chciała mi pomóc i powiem: NIGDY WIĘCEJ.

Do Paniczyka : Jeśli ktoś przychodzi do Twojego domu z bronią i zamaskowany to spodziewaj się od razu najgorszego. Szczególnie, że bandyci często mając już powiązane ofiary posuwają się dalej. To nie kino akcji tylko proza życia, gdzie jak poczytasz kroniki kryminalne to zobaczysz co ludzie wyprawiają. Już jak ktoś leży pijany koło co niektórych to już dzieją się cyrki.

nwtinamou

2019-04-11, 18:46
~Velture napisał/a:

k***a gość walczy z uzbrojonym napastnikiem a ta p*zda wyj***ne po calosci zamiast k***a pomóc.



Smuty walisz i tyle. Ja od początku znajomości ze swoją dziewczyną powtarzałem jej jedno: w razie draki ma się odsunąć i nie wtrącać. Wolę się martwić o siebie i gościa niż jeszcze o to, że przypadkowo ona dostanie w dziąsło od niego albo ode mnie.

AlaksanderLukaszenka

2019-04-11, 20:48
~Velture napisał/a:

k***a gość walczy z uzbrojonym napastnikiem a ta p*zda wyj***ne po calosci zamiast k***a pomóc.



Bo te owłosione c**y są bezużyteczne. Leży taki pasożyt na kanapie i się opie**ala.

Pofu

2019-04-12, 01:10
~Velture napisał/a:

k***a gość walczy z uzbrojonym napastnikiem a ta p*zda wyj***ne po calosci zamiast k***a pomóc.



Chyba wniósł o rozwód po całej sprawie .