18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Nieudane samobójstwo

ni...........³j • 2017-12-15, 09:13
Witam sadole.
Jestem z Wami już ponad 5 lat. Piszę z tego konta, żeby nikt mnie nie rozpoznał.

Większość czasu spędzam na głównej, ale i na harda zdarzy się wejść.
Wiadomo wypadki, samobójstwa itp. Nie raz cofało się filmik po to by się rozkoszować dźwiękiem upadającego ciała o asfalt. Ile razy się śmiałem "im więcej samobójców tym mniej samobójców". Nie pomyślałem, co mogło kierować tymi ludźmi żeby tak postąpić.

Wczoraj sam chciałem się powiesić. Już było naprawdę blisko. Wziąłem sznurek. Zrobiłem pętle. Wszedłem na drzewo. Przywiązałem sznurek do drzewa. Założyłem pętle na szyję. No i właśnie... Zabrakło odwagi by skoczyć...żeby skoczyć. Wystarczył już tylko jeden skok.

Zastawiacie się po co to piszę. Nie szukam tutaj wsparcia (tutaj i wsparcie, co najwyżej siedlibyście na ławce i popcorn jedli). Chcę się podzielić z moimi przemyśleniami na ten temat.
Samobójcy to naprawdę odważni ludzie. Trzeba mieć naprawdę sporo odwagi w sobie.
To by było na tyle.
Pozdrawiam

krzyks

2017-12-15, 09:15
Robercik z Gdańska czy hoszo? :zul:

Halman

2017-12-15, 09:17
tyle razy sie powtarza, kamera i statyw, potem jakaś dobra dusza wrzuci twój wyczyn na Sadistic.pl

ni...........³j

2017-12-15, 09:19
krzyks napisał/a:

Robercik z Gdańska? :zul:


Muszę Cię zmartwić, ale nie

Ma...........gw

2017-12-15, 09:24
nie byłeś wystarczająco zmotywowany żeby się zabić. Pooglądaj więcej tvp

krzyks

2017-12-15, 09:29
Majkizrpgw napisał/a:

nie byłeś wystarczająco zmotywowany żeby się zabić. Pooglądaj więcej tvp



Zrobiłeś literówkę w słowie tvn :kawa:

tarcer123

2017-12-15, 09:41
Bo zazwyczaj samobojstwa dok9nuja ludzie w bardzo glebokoej delresji. Ty widocznie w takim stanie ni3 jestes. Ale dobrze tez ni3 jest.

Jezeli nie bujasz to napisz dlaczwgo chciales targjac sie na swoje zycie?
Jaki nasz problem idz do psych9loga lub psychiatry. To sa lekarze jak kazdy inny. Nie ma sie co bac i wstydzic.

Sorry za literowki. Pisze z telefonu.

krylo9222

2017-12-15, 09:51
Odwagi ? Odwagę to trzeba mieć, żeby stawić czoła życiu i wszystkim problemom. Skaczesz z pętlą to jesteś p*zda i jedyne co Cię powstrzymało od tego to resztki szarych komórek i prawdopodobnie świadomość tego co by poczuli Twoi bliscy. ''Trzeba sporo odwagi'', co za gość ... Marcin Opałka, weź Ty już k***a idź do domu.

Zabójca

2017-12-15, 09:54
Nie skacz tylko uklęknij z pętlą na szyi aby ścisnąć tętnice. Za jakieś 20 sec stracisz przytomność i reszta pójdzie.

krylo9222

2017-12-15, 09:55
Dodam jeszcze, że odwagi wymagają mądre czyny. Jak ktoś zrobi coś odważnego to zawsze wynikiem tego jest coś pozytywnego. Jeśli ktoś odpie**ala głupotę i kopnie policjanta w dupę albo rzuci się pod pociąg, czy wybije szybę w kiosku to nie jest to odwaga. To jest tylko i wyłącznie głupota i skrajny debilizm. Więc jeśli chciałeś popełnić samobójstwo to jesteś skrajnym debilem i tylko resztki ODWAGI sprawiły, że tego nie zrobiłeś.

Ja...........ro

2017-12-15, 10:02
niedoszły_samobój napisał/a:

Witam sadole.

Zastawiacie siÄ™ po co to piszÄ™. Nie szukam tutaj wsparcia (...)



liczysz na to, ze dostaniesz duzo pwszek i jednak znajdziesz tu grupe wsparcia :roll:

Zabójca

2017-12-15, 10:04
krylo9222 napisał/a:

Odwagi ? Odwagę to trzeba mieć, żeby stawić czoła życiu i wszystkim problemom. Skaczesz z pętlą to jesteś p*zda i jedyne co Cię powstrzymało od tego to resztki szarych komórek i prawdopodobnie świadomość tego co by poczuli Twoi bliscy. ''Trzeba sporo odwagi'', co za gość ... Marcin Opałka, weź Ty już k***a idź do domu.



To tak nie działa... Jeśli jesteś w ciężkiej depresji zatracasz uczucia które są najważniejsze aby żyć przetrwać i przede wszystkim mieć sens życia. Im dłużej masz depresje tym więcej tych uczuć tracisz. Chciałbyś kochać, być kochanym ale nie możesz. Tracisz ambicje a z tym marzenia itp.itd. Na końcu tracisz wolę życia. I pach żyjesz ale nie żyjesz, męczysz się i chcesz zniknąć. Depresja to choroba śmiertelna. A jeśli chodzi o psychologa czy psychiatrę, trzeba do niego iść, a w silnej depresji nawet tego nie zrobisz, bo po prostu nie ma sensu.

tarcer123

2017-12-15, 10:08
Zabójca napisał/a:

uklęknij z pętlą na szyi aby ścisnąć tętnice. Za jakieś 20 sec stracisz przytomność i reszta pójdzie.



W gwoli ścisłości. Ok 5 sekund i film się urywa. ;)

Jeżeli ten temat to nie jest ściema i nawet jeżeli gość szuka tutaj wsparcia to nie powód żeby go dodatkowo dołować.
W myśl zasady tonący brzytwy się chwyta...

Jeżeli autor ma na serio problemy to niech idzie do psychiatry.

SwojÄ… drogÄ… szukanie wsparcia na tym portalu to dopiero jest desperacja. Jak tutaj co drugi prawdopodobnie kwalifikuje siÄ™ do leczenia w szpitalu psychiatrycznym. :amused:

janlew

2017-12-15, 10:35
Wpadniesz na pomysł by skoczyć z budynku, to zrób jakieś fajne salto.
Jeżeli jesteś zadeklarowanym ekstremalnym nienawidzącym Polski i Polaków lewakiem, to dalej nie czytaj.

A jeśli nie jesteś i tak lekce sobie życie ważysz, to po co robić popełniać takie kretyństwo jak samobójstwo?
Jeśli Bóg istnieje - masz przesrane.
Jeśli nic później nie ma - masz przesrane.
Nie lepiej zacząć uprawiać skrajnie ekstremalne sporty, spróbować zdobyć K2 zimą, albo pojechać walczyć z państwem islamskim, czy piratami w somali? Tysiące jest okazji by ryzykować życie. Wtedy albo docenisz życie i przestaniesz mieć durne myśli oraz nabierzesz rozumu, albo dostaniesz to co chcesz. Samobójstwo jednakowoż jest szczytem kretyństwa.

KarelGoldbaum

2017-12-15, 18:33
Nie powinieneś rozmawiać z Internetem o samobójstwie, czy to w formie próby czy jakiejkolwiek innej. Internet potrafi tylko sprawić, że poczujesz się gorzej. Jeżeli rzeczywiście podjąłeś próbę samobójczą, to nie traktuj tego jako odważnego wyczynu, a zamiast tego zwróć się o pomoc do specjalisty. Miałem w życiu do czynienia z ludźmi z depresją, myślących o zakończeniu życia i wierz mi, to nie jest przedmiot do chwalenia się w sieci. Szalom i powodzenia!