18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nieudana ucieczka przed policją

capol2 • 2023-03-29, 01:01
Podejrzany ucieka skradzionym radiowozem i z niewiadomych przyczyn postanawia wysiąść z auta podczas jazdy.

Halman

2023-03-29, 01:11
capol2 napisał/a:

Podejrzany ucieka skradzionym radiowozem i z niewiadomych przyczyn postanawia wysiąść z auta podczas jazdy.



chciał zmylić pościg...

vivusanima

2023-03-29, 01:24
w GTA mu się zawsze udawało...

Kalisu

2023-03-29, 01:38
Kliknęło mu się wysiadanie, no kto tak nie miał niech pierwszy rzuci kamień

Fl...........na

2023-03-29, 02:11
Safety first, ale tak służą betony, zero ludzkiego podejścia do sprawy, ale to właśnie 'procedury' robią z ludzi automaty do wykonywania rozkazów, leży gościu nieprzytomny to ci go k***a ciągają jak szmatę, Nie mówię że nie odpie**olił no ale k***a, zero ludzkiego podejścia, jeszcze go kolanem do ziemi k***a mać.

darek1234

2023-03-29, 03:07
Wysiadł z auta i z bycia żywym

35i

2023-03-29, 04:20
Kalisu napisał/a:

Kliknęło mu się wysiadanie, no kto tak nie miał niech pierwszy rzuci kamień



Mi się kiedyś kliknęło otwieranie drzwi, jak pierwszy raz wsiadłem w anglika i chciałem zmienić bieg.

capol2 napisał/a:

Podejrzany ucieka skradzionym radiowozem i z niewiadomych przyczyn postanawia wysiąść z auta podczas jazdy.



Prawdopodobnie obsrał się na widok kolczatki.

Heliar

2023-03-29, 06:13
Ładnie zj***ł potylicą, za dużych szans na przetrwanie nie ma.

Jokerd

2023-03-29, 06:35
Pewnie nie chcial zeby go wytargali mordą po asfalcie, nie wykręcali mu rąk..
A nie, czekaj :lol:

W sumie to jak przezyl to wygral zycie, bo mogli profilaktycznie wjebac jeszcze ze dwa magazynki dla pewnosci ze im nic nie zrobi

Juzwa

2023-03-29, 08:04
Wysiadł w czasie jazdy? Bo jest pie**olnięty?

Prof_Dr_Wiktor_Traktor

2023-03-29, 08:10
Flegamina napisał/a:

Safety first, ale tak służą betony, zero ludzkiego podejścia do sprawy, ale to właśnie 'procedury' robią z ludzi automaty do wykonywania rozkazów, leży gościu nieprzytomny to ci go k***a ciągają jak szmatę, Nie mówię że nie odpie**olił no ale k***a, zero ludzkiego podejścia, jeszcze go kolanem do ziemi k***a mać.



Jak by ekskrementy w mundurach w Polsce nie stały jak k***y po krzakach 20 metrów od znaku teren zabudowany jak złodzieje nazywając to "poprawą bezpieczeństwa" to nie przeszkadzałoby mi, że przestępców traktują jak szmaty. Problem, że u nas obecnie ekskrementy w mundurach w większości to takie same szmaty jak przestępcy.

TurboKaczka

2023-03-29, 08:24
Flegamina napisał/a:

Safety first, ale tak służą betony, zero ludzkiego podejścia do sprawy, ale to właśnie 'procedury' robią z ludzi automaty do wykonywania rozkazów, leży gościu nieprzytomny to ci go k***a ciągają jak szmatę, Nie mówię że nie odpie**olił no ale k***a, zero ludzkiego podejścia, jeszcze go kolanem do ziemi k***a mać.



no chyba cie pok***iło? albo tania berbelucha z mety jeszcze trzyma.

darayavahus

2023-03-29, 08:28
@UP

Bo pozwoliliśmy nz to, by nas tak traktowano. Śmieć ludzki u władzy zastawia się immunitetami a nam dokręcają tylko śrubę.

W mojej okolicy, k***y - bo tak nazywam policję - suszą na prostej drodze z ograniczeniem do 40km/h przez las i na 4 pasmowej z miejscowym ograniczneiem do 70km/h. Ile "zarobią" można tylko domniemywać.

Ryju1983

2023-03-29, 08:54
Flegamina napisał/a:

Safety first, ale tak służą betony, zero ludzkiego podejścia do sprawy, ale to właśnie 'procedury' robią z ludzi automaty do wykonywania rozkazów, leży gościu nieprzytomny to ci go k***a ciągają jak szmatę, Nie mówię że nie odpie**olił no ale k***a, zero ludzkiego podejścia, jeszcze go kolanem do ziemi k***a mać.



Może po głowie miał go jeszcze pogłaskać.

spike2222

2023-03-29, 09:12
darayavahus napisał/a:

@UP
Bo pozwoliliśmy nz to, by nas tak traktowano. Śmieć ludzki u władzy zastawia się immunitetami a nam dokręcają tylko śrubę.
W mojej okolicy, k***y - bo tak nazywam policję - suszą na prostej drodze z ograniczeniem do 40km/h przez las i na 4 pasmowej z miejscowym ograniczneiem do 70km/h. Ile "zarobią" można tylko domniemywać.



Pomyślałeś, że robią to, aby uchronić debili przy spotkaniu drzewa (w lesie) przy prędkości ponad 50km/h?