18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

NIEudana konferencja prasowa po przejęciu Legii Warszawa

NikoLative • 2014-01-09, 20:10
Wielu z was pewnie już słyszało newsa dnia polskiej piłki nożnej. ITI sprzedało Dariuszowi Mioduskiemu oraz Bogusławowi Leśnodorskiemu klub Legia Warszawa. Jak wiadomo, z okazji takiej transakcji organizuje się zwykle konferencje prasowe, na których nabywcy chcą zwykle dobrze wypaść. Gorzej, jeżeli nie idzie po ich myśli...

Niecierpliwi: polecam akcję na samym początku + od 1:05.
Cierpliwi: obejrzyjcie cały filmik i zobaczcie jak nie powinna wyglądać konferencja prasowa.


Źródło: sport pl


macleod

2014-01-09, 20:50
I zaraz będzie wieeeelki ból dupy bo przecież to Legia...

A prawda jest taka, że właśnie takie osoby jak Leśnodorski czy Mioduski mogą coś w polskiej piłce zmienić.
Osoby, które wiele w swoim życiu osiągnęły i sprawdziły się w zarządzaniu dużymi projektami.

Dlatego wolę oglądać żującego gumę Leśnodorskiego niż "kręcącego lody" gdzie się tylko da Zdzisia Kręcinę, czy Grzesia Latę...

:jezdziec:

Ezoteryk

2014-01-09, 20:50
Polska Cebula ON .

NikoLative

2014-01-09, 21:03
macleod napisał/a:

I zaraz będzie wieeeelki ból dupy bo przecież to Legia...

A prawda jest taka, że właśnie takie osoby jak Leśnodorski czy Mioduski mogą coś w polskiej piłce zmienić.
Osoby, które wiele w swoim życiu osiągnęły i sprawdziły się w zarządzaniu dużymi projektami.

Dlatego wolę oglądać żującego gumę Leśnodorskiego niż "kręcącego lody" gdzie się tylko da Zdzisia Kręcinę, czy Grzesia Latę...

:jezdziec:



Ja oczywiście nic nie mam do Leśnodorskiego jako prezesa Legii, a jako kibic Lecha Poznań doceniam nawet to co do tej pory zrobił, a ta jego bezczelność to mi się nawet podoba. Sam nie lubię takich schematów - a to że nie można rzuć przy kimś gumy, a to że nie wypada nosić rozpiętej aż do gołej klaty koszuli itp. Gówno prawda, każdy powinien mieć swój styl i ch*j mnie to interesuje, że kiedyś ktoś powiedział, że tak jest nieładnie. To samo tyczy się przekleństw - jakiś baran musiał kiedyś wpaść na pomysł, żeby niektóre słowa uczynić zakazanymi i stąd mamy "brzydkie słowa". Jebie mnie to, nie dam satysfakcji sk***ielowi.

HAL-9000

2014-01-09, 22:12
Czy ten ciul pie**olony żuje gumę do mikrofonu? :/

mika006

2014-01-09, 22:27
@macleod Lesnodarski to moze zmienic co najwyzej majtki

~Vuko

2014-01-10, 00:26
No k***a mać jakim trzeba być ułomem żeby wyjść na konferencję prasową z gumą do żucia w ustach :homer:

kermicik

2014-01-10, 01:19
ten gosc ma strita.... jedno oko na maroko drugie na meksyk

Aragon1988

2014-01-10, 01:22
jaki klub tacy właściciele :amused: Tępy wyraz twarzy i ciamkanie gumą jak gimbus z ostatniej ławki.

@NikoLative
idąc twoim tokiem rozumowania 'jakiś baran wymyślił' maniery i nagle nie można bekać czy pierdzieć przy ludziach, chore nie?

Emer88

2014-01-10, 01:50



Jakie władze taki klub jaki klub takie konferencje prasowe.

surojak

2014-01-10, 03:00
j***na małpa memle te gumę na konferencji. Jaka piłka taki właściciel.

koolowsky

2014-01-10, 03:10
Taki ćwok w gumofilcach kupił Legię? Dobrze jej tak! :D

PikosTychy

2014-01-10, 07:16
hahaha dokładnie dobrze jej XD

tosiek232323

2014-01-10, 07:48
U mnie na Wsi sie chłopy lepiej ogarniają.