18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

cadirad

2015-12-04, 18:14
Zmarnowałem 3 minuty z mojej przerwy w pracy, żeby obejrzeć ten 14-sekundowy film.

TB303

2015-12-04, 18:44
cadirad napisał/a:

Zmarnowałem 3 minuty z mojej przerwy w pracy, żeby obejrzeć ten 14-sekundowy film.


Przez 3 minuty oglądałeś film, który trwa 14 sekund? Ile powtórzeń Ci wyszło? :amused:

krubs1

2015-12-04, 19:11
"dobrze gada polać mu"... nie wierzę, że są jeszcze ludzie którzy jeszcze tak sądzą. nie dość, że partia rządząca sobie stwierdziła, że władza ustawodawcza jest w stanie zawłaszczyć pozostałe dwie z trójpodziału, to jeszcze chcą przygarnąć tą czwartą, nieoficjalną. nie chcę być złym prorokiem, ale za pare lat nam się to odbije czkawką.

stacu5

2015-12-04, 19:21
Prawdopodobnie ten chomik co z klatki sp***olił na głównej to był zmiennik wieczorny tego chomika co napędza serwery sadola i niestety musimy się zadowolić tym z rana co już drugą zmianę kręci serwerem ;/

diegtiarov

2015-12-04, 21:22
TB303 napisał/a:


Przez 3 minuty oglądałeś film, który trwa 14 sekund? Ile powtórzeń Ci wyszło? :amused:



tyle pewnie się buforował ten j***ny player :homer:

bowmanek

2015-12-04, 21:38
Tutaj chodzi o lustrację. PiS już próbował w 2007 roku, ale TK orzekł, że nie wolno, bo nie (ustawę zaskarżyło SLD). Teraz PiS potrzebuje urobić sobie TK, żeby mieć tam większość i będzie można lustrację wprowadzić. Psy komunistyczne nigdy nie zostały rozliczone. PiS chce ich osądzić, dlatego szechter i jemu podobni tak wszędzie warczą. Tu nie chodzi o demokrację, konstytucję, czy 5 stołków. Tutaj chodzi o dobranie się do dupy bogatym, wpływowym i uprzywilejowanym ludziom, którzy wszystko zawdzięczają moskwie.

Kadencja sędziego TK trwa 9 lat. Obecnie jest 7 sędziów wybranych w 2010 roku i później. Walka toczy się o to, żeby mieć większość, czyli 8 (bo w sumie jest 15 sędziów), co będzie możliwe w 2017 roku. To pozwoli na przeprowadzenie lustracji - co się wtedy będzie działo...

Ciekawostka. Sędzie TK otrzymuje 15 tys. miesięcznie do końca życia, nawet po skończeniu sędziowania w TK. To się można k***a nieźle ustawić. Najmłodszy sędzia TK ma obecnie 41 lat. Nazywa się Marek Zubik i do końca życia będzie mu wpływało piętnaście koła co miesiąc.

Druga ciekawostka. Oto przepisy, które zdaniem TK były w 2007 roku niekonstytucyjne (odnośnie lustracji).


objęcie lustracją ogółu naukowców, dziennikarzy, członków zarządów i rad nadzorczych spółek giełdowych i banków, rewidentów, doradców podatkowych, dyrektorów szkół niepublicznych, członków władz związków sportowych;
uznanie za „organy bezpieczeństwa PRL” Głównego Urzędu Kontroli Prasy, Publikacji i Widowisk oraz Urzędu ds. Wyznań;
automatycznie nakładane kary za niezłożenie oświadczenia lustracyjnego i złożenie oświadczenia fałszywego;
utworzenie w Instytucie Pamięci Narodowej katalogu tajnych współpracowników i kontaktów operacyjnych organów bezpieczeństwa PRL oraz publikacja tego katalogu;
oddanie w ręce prezesa IPN decyzji o przyznaniu lub nieprzyznaniu naukowcowi lub dziennikarzowi dostępu do akt, bez określenia kryteriów decyzji.

krubs1

2015-12-05, 00:37
@up
Lustracja jak najbardziej wporzo - ale nie na takich zasadach jak chce to zrobić PiS, czyli nie przeciw oszustom i złodziejom, a przeciw oponentom. I nie na takich zasadach jakby to chcieli zrobić - czyli na dzikusa, prawie jak swego czasu Wildstein ze swoją listą (prawdopodobnie partnerów seksualnych).
Fakty są takie, że lustrację przejdą napewno ci, którzy za komuny nic nie robili. tak samo mogę zarzec się ja: w czasie II wś nie współpracowałem ani z jednym, ani z drugim okupantem. za komuny nie wyjechałem czołgiem do czechosłowacji, potem nie dałem się złamać i nie podpisałem lojalki. Zajebisty mam rys historyczny? nie? a to, że wtedy mnie nawet nie było na świecie to już ch*j. Podobnie jest teraz - większość z tych co są teraz u władzy to albo ich za komuny mamusie nawet na podwórko nie wypuszczały, albo wesoło konia do jaruzela tłukli w '81. Nie wszyscy...ale większość. Teraz zaś (w szczególności ci szlachetni [bez ironii] w czasach walki z komuną) wiedzą, że ci z drugiej flanki obecnego parlamentu mogą mieć co nieco za uszami. Niektórzy celowo (przecież trzeba było mylić ówczesnego przeciwnika i wciskać lewe fakty - ot taki sabotaż), a niektórzy ze słabości - w pełni zrozumiałek, bo nie każdy ma jaja ze stali i los rodziny w dupie - jak np. p. Niesiołowski.

Tak czy siak paradoks wyborcy PiSu jest następujący: zwykle są to ludzie powtarzający slogany "za komuny było lepiej", a równocześnie chcą z niej rozliczać.

koziol666

2015-12-05, 00:43
oba player'y zamulają, ty chory sk***ysynie

morti90

2015-12-05, 01:02
@bowmanek
Powiem że jestem oczywiście za lustracją tak samo jak i PIS, ale też zgadzam się z @krubs1, że nie można tego robić na ich zasadach, bo oni będą chcieli za wszelką cenę pokazać, że opozycja jest "be", a my jesteśmy "cacy". Patrząc na niektóre nazwiska występujące w szeregach partii rządzącej to miałbym wątpliwości czy aby na pewno ta partia prawa i sprawiedliwości chcąca oczyścić polską scenę publiczną z reliktów PRL-u nie musiała by najpierw zrobić porządków w swoich szeregach.

Nameless

2015-12-05, 02:55
Jestem w szoku, że aż tylu idiotów może głosować. Jeśli tylu ludzi (w szczególności tych młodych) nadal nie przejrzało na oczy, to źle to wróży naszej ojczyźnie... Smutne i przerażające, nadchodzą ciężkie czasy. Czasy bezprawia i niesprawiedliwości.

Yaleo

2015-12-05, 06:32
W lustracji nie chodzi tylko o to, żeby pokazać, "że opozycja jest >>be<<", tylko aby usunąć ze sprawowanych publicznie stanowisk osoby, które służyły obcemu państwu i które partycypowały w tworzeniu systemu, trzymającemu naszych obywateli za mordy 25 lat temu i prawdopodobnie, w niektórych kwestiach, trzymających do dzisiaj, jak widać... :-/

BialyNigger

2015-12-05, 11:02
Ludzie w dzisiejszych czasach nie wiedzą co to ciężka praca i w dupach im się poprzewracało. Ktoś ma lepiej to znaczy że się k***i i obciąga a jedyne rozwiązanie tej sytuacji to rozj***ć Polskę nowymi "cudownymi" rządami kolejnego chłamu.
Sadistic zaczął przypominać taki bazar gdzie stare raszple krzyczą jedna przez drugą jak to ta Danuta co zarabia 5k/mies to k***a i powinno się jej wszystko zabrać.
Pozdrawiam "prawdziwych" Polaków, wkrótce przypuszczam że zza granicy :/

Archeolog

2015-12-05, 12:48
Lustracja? Niech pisowskie, hipokryckie k***y zrobią najpierw lustrację w swoich szeregach, bo tam co drugi śmieć to dawny, stalinowski poplecznik.