18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

cuurniprime

2016-08-01, 00:26
Wy się możecie śmiać ale Japońce już patent kopiują! :mrgreen: A facet zmyślny, tyle w temacie.

Robass1994

2016-08-01, 00:31
Może i fajnie to wygląda, ale ch*j by mnie strzelił gdybym musiał za każdym razem bawić się z tymi drzwiczkami, wjeżdżaniem i jeszcze potem chowaniem i zamykaniem.

flaszka

2016-08-01, 00:42
@up wiekszy ch*j by cie strzelil gdybyś musiał parkować 500metrow dalej po 5 rundkach wokół osiedla ;-)

hellbwoi

2016-08-01, 01:00
Fajna sprawa, dodać tylko sterowanie pilotem z zewnatrz i automatyke drzwi i garaż jak ta lala.

POPISowyNumer

2016-08-01, 01:45
Facet wygląda na cwańszego od dobrych 4/5 tego świata.

Hvsarz

2016-08-01, 02:28
Już coś takiego widziałem (nawet chyba na sadolu) w nieco większej skali. Po prostu normalny garaż na 2 samochody ale z 1 wjazdem i też ten pierwszy się przesuwało.
Patent fajny ale zdecydowanie nie dla kobiet.

BenderRodriguez

2016-08-01, 07:04
gość bardzo pomysłowy. Garaż jak najbardziej fajny :)

Cappo_di_Tutti_Ferdi

2016-08-01, 07:33
na ch*j w indiach samochód chować jak tam cały czas lato jest

craftyplayer

2016-08-01, 08:38
Dobre, dobre, abstrah*jąc, że auto wchodzi na szpilki (zaleta i wada). Zwróćcie uwagę jak to drzewo jest przeorane na wysokości zderzaka :D Ile szpreju musiało pójść. Aaa i niech ta babka zza kamery kiedyś będzie musiała zaparkować :D

~Velture

2016-08-01, 08:57
Opiździałbym jakbym tak musiał codziennie robić.
Już jak mi padł silnik od bramy i zepsuła się linka do podnośnika drzwi garażowych to już szału dostawałem jak musiałem codziennie: otworzyć ręcznie garaż, wsiąść do auta, wyjechać z garażu, wysiąść, zamknąć garaż, wsiąść do auta, podjechać pod bramę, wysiąść z auta, otworzyć bramę ręcznie z klucza, wsiąść do auta, wyjechać za bramę, wysiąść z auta, zamknąć bramę ręcznie, wsiąść i odjechać.
Czynność powtarzana w odrwotnej kolejności przy powrocie.

Tylko dziwi mnie ,że na takie piździwozidełko zrobił sobie garaż i tyle j***nia skoro na ulicy nie widać w ogóle problemu z parkowaniem. Tak samo nie wygląda to na osiedle gdzie ktoś będzie chodził z gwoździem albo cegłą i niszczył.
Typ musi kochać swoje autko bo innego wytłumaczenia nie znajduję.

miskolabor

2016-08-01, 09:31
@upy
Ja pie**ole dla was trzy minuty to jak by stracić 3 godziny, patent zajebisty, ale nie, lepiej zapie**alać 5 minut do parkingu w śniegu po jaja, wodzie po szyję, i przy 40C w cieniu. Chłop pewnie sam sobie to zrobił i takich patentów w domu ma pełno. A Wy co zrobiliście lenie dla ułatwienia sobie życia? pewnie tylko swoje żonki wytrenowaliście do usługiwania paniskom, nie ? ;]

Dekiel666

2016-08-01, 09:38
Widzę że schody musiał trochę podkosić .. chyba żaden inny samochód tam nie wejdzie oprócz tego. Garaż na miarę.

HrabiaCzarneWiadro

2016-08-01, 09:55
Jak pójdzie kiedyś kupować auto, to będzie miał jedno z bardziej nietypowych wymagań - Panie, takie żeby pod schody weszło. ;-)